Balíme na POZNÁVACIU dovolenku

Dovolenka DEŇ MATIEK 10. 5. 2017

Neznáme miesta a neprebádané kúty. Akonáhle sa povie dovolenka, vybavia sa vám potulky po uličkách svetoznámych miest, ochutnávanie všelijakých dobrôt a trénovanie cudzieho jazyka? Vieme, čo by vám vo výbave rozhodne nemalo chýbať – balíme kufre na poznávaciu dovolenku!

Čím viac nových poznatkov o navštívenom mieste, tým lepšie. Letnú dovolenku si ani neviete predstaviť preležanú nečinne na pláži? Pomôžeme vám zbaliť si všetko, čo potrebujete na poznávaciu dovolenku!

Cestovateľský sprievodca

Balíme na POZNÁVACÍ dovolenou 1

Skôr ako sa niekam vydáte, pozisťujte si, čo zaujímavé tam môžete vidieť a navštíviť – aby ste náhodou neprišli o nejakú pecku! Čo na danom mieste ochutnať, a kde objaviť najzaujímavejší park alebo architektúru? Zaobstarajte si turistického sprievodcu, nech viete, čo na novom mieste stojí za návštevu.

Kúpiť na Market24

Kvalitný fotoaparát

Balíme na POZNÁVACÍ dovolenou 2

Foťák síce dnes všetci máme v mobilnom telefóne, ale klasickému fotoaparátu sa v horších podmienkach mobil nikdy nevyrovná. Krásne nočné fotky alebo akčné snímky urobíte jedine s poriadnym foťákom. Neviete, ako vybrať správny fotoaparát? Vyskúšajte kurz fotografovania a naučte sa robiť fotografie na úrovni profesionálov!

Kúpiť na Okay.sk

Poriadna obuv

Balíme na POZNÁVACÍ dovolenou 3

Počítajte s tým, že sa veľa nachodíte. Nepohodlnú obuv teda radšej nechajte doma a vsaďte na kvalitné outdoorové topánky (aj keď nebudete chodiť po náročnom teréne). Ak totiž máte zlé topánky, spravidla to poznáte po 5 kilometroch chôdze. A to pri prechádzaní sa mestom ujdete ako nič.

Kúpiť na inSPORTline

Cestovateľský deník

Balíme na POZNÁVACÍ dovolenou 4

K cestovateľským denníkom sa budete radi vracať aj po rokoc. Prečo desať minút pred spaním po zaujímavom dni nevenovať krátkemu zápisu dojmov a zážitkov? Poznamenajte si, čo vás okúzlilo a prekvapilo a buďte si istí, že aj za dvadsať rokov si to radi prečítate.

Kúpiť na Market24

Pevný batoh

Balíme na POZNÁVACÍ dovolenou 5

Budete pri sebe potrebovať množstvo vecí, keď z hotelu vyrazíte za dobrodružstvom na celý deň. Peňaženku, dáždnik, niečo na zahryznutie, fľašku s vodou, fotoaparát a ďalšie nevyhnutnosti. Kam s tým všetkým? Investujte do priestorného batohu. Nebude vám prekážať a všetko budete mať stále pri sebe.

Kúpiť na Adam Sport

Praktický kufor

Na romantickú dovolenku sa balí jedna radosť, ale keď chcete spoznávať nové miesta, mali by ste počítať s neočakávanými situáciami a byť na nich pripravení. Len si predstavíte, koľko toho musíte zabaliť a je vám nevoľno? Bez obáv, pomôžeme vám nájsť kufor, do ktorého sa všetko vojde a bez problému s ním zvládnete aj limity v lietadle – poradíme vám, ako vybrať kufre a cestovné tašky!

Sbalte se na cesty - vybíráme zavazadla 4 Kúpiť na Hej.sk

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok