Obchody / Adam Sport O Adam Sport -

Adam Sport

O obchode Adam Sport

Športové potreby AdamSport.eu

Vymeňte staré za nové! Kvalitné športové oblečenie pre dámy, pánov, ale aj oblečenie pre deti kúpite v AdamSport.eu. Okrem toho v eshope nájdete aj široký sortiment príslušenstva, ktoré nesmie chýbať žiadnemu turistovi či milovníkovi prírody. Byť v pohodlí a suchu je možné aj v nehostinnom prostredí lesa či prírody. Práve tú nájdete v športovom obchode AdamSport.sk, ktorý vám ponúka všetko pre pohyb v prírode.

Eshop pre outdoor športy AdamSport

Neviete si rady? Obráťte sa s otázkou na tým AdamSport.sk, ktorý vám rád so všetkým pomôže. Kúpite tu kvalitnú obuv na turistiku, stany, spacáky, športovú výbavu. Vyberajte si z prvotriednych značiek ako Salewa, Northfinder, Nordblanc, The North Face či Zajo. V eshope majú v ponuke len tie najvychýrenejšie brandy zo sveta outdoor športu.

AdamSport nákupy online

Nakupovať športové oblečenie pre celú rodinu nebolo nikdy pohodlnejšie. Jednoducho si kliknite na e-shop AdamSport.eu a vyberte si to svoje. Chystáte sa do hôr? Budete potrebovať kvalitné bundy, rukavice, čiapky či iné horské vybavenie. Radi stanujete? Svoj domov v lone prírody vám pomôžu vytvoriť stany, vďaka ktorým bude pobyt v prírode nezabudnuteľným zážitkom. Všetky produkty, ktoré kúpite v eshope AdamSport.eu sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, takže vydržia aj v extrémnych podmienkach.

AdamSport zľavy

Chcete nakupovať outdoorové oblečenie a vybavenie za tie najlepšie ceny? Nezabudnite využiť cashback, vďaka ktorému budú nákupy vášho oblečenia a vybavenia do prírody ešte výhodnejšie. Výbava či oblečenie na outdoorové športy nie je lacnou záležitosťou, ale vďaka AdamSport môže byť vaše za super výhodné ceny. Doprajte si to najlepšie čo na trhu v oblasti trekingu zoženiete. Nakupujte v AdamSport.eu.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na 4camping.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Marionex.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Adam Sport

Doprajte si pri turistických a športových radovánkach kvalitné športové oblečenie a výstroj. Tie sú samozrejme okrem počasia základom, ktorý je nevyhnutný pre pohodlne strávený čas v prírode. Práve tú nájdete v športovom obchode AdamSport.sk, ktorý vám ponúka všetko pre pohyb v prírode. Neviete si rady? Obráťte sa s otázkou na tím AdamSport.eu, ktorý vám rád so všetkým pomôže.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Adam Sport.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa