Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň dm drogerie

Archív letákov

DM drogerie leták informácie

Všetky platné DM drogerie letáky nájdete na jednom mieste! DM drogerie leták nielen na tento, ale aj na ďalší týždeň. DM drogerie vydáva dva druhy letákov. Leták dm Journal, predstavuje akýsi časopis,ktorý platí väčšinou na celý mesiac. Informuje o aktuálnych výhodách programu dm active beauty svet výhod, zľavách a novinkách.

Druhým typom sú dm Journal Express letáky. Tieto letáky výchadzajú zvyčajne 16.deň v mesiaci a obsahujú vždy aktuálne trvalo znížené ceny obľúbených produktov. Nemusíte sa už trápiť s papierovým letákom, pretože u nás nájdete vždy aktuálny DM drogerie leták online.

dm drogerie - história a vývoj obchodu

K najväčším spoločnostiam strednej a východnej Európy s drogistickým tovarom patrí nemecký reťazec DM drogerie markt. Materská firma sídli v rakúsku. Založená bola v roku 1973. Dcérske spoločnosti má v Nemecku, Maďarsku, Česku, Chorvátsku, Slovensku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulhrasku a už aj v Taliansku.

Na Slovensku pôsobí už vyše 20 rokov. Prvá predajnňa bola otvorená v roku 1995, a to v Bratislave. V súčasnosti je na Slovensku viac ako 150 DM predajní. DM drogerie nájdete takmer v každom meste. Ich presný zoznam nájdete na stránkach DM drogerie. Nechce sa vám do predajne osobne? Nakupujte v DM drogerie online a nechajte si nákup priviesť domov.

dm drogerie - sortiment a značky

DM drogerie markt vo svojich predajniach ponúka sortiment hlavne z oblasti krásy, welnessu, starostlivosti o deti, domácnosť či produkty pre zvieratá. Sortiment je doplnený o výrobky vlastnej značky DM. Medzi tie najznámejšie patrí vlastná značka Balea. V sortimente sú dôležité aj biopotraviny, fair trade výrobky a tiež výrobky prírodnej a kontrolovanej kozmetiky.

dm drogerie - výhody pre zákazníkov

Už vyše 8 rokov funguje pre zákazníkov obľúbený vernostný program DM active beauty svet plný výhod. Tento vernostný program svojim členom ponúka množstvo výhod. Stačí pri každom nákupe predložiť svoju DM kartu a za každé minuté 1 € dostane zákazník 1 bod. Získané bod je potom možné vymeniť za množstvo výhod. Za 150 nazbieraných bodov môžete získať knižku plnú zľavových kupónov, ktoré zahŕňajú napríklad 10 % zľavu na celý nákup, 25 % zľavu na ľubovoľný výrobok a mnoho akčných ponúk na vybrané DM drogérie produkty. Aktuálnu ponuku takýchto zliav nájdete v DM aplikácii, priamo online na DM drogerie sk alebo sa informujte v akejkoľvek predajni. Ďalšou možnosťou je pozrieť si zľavy v aktuálnom DM drogerie letáku. Ak by ste nenašli v DM drogérie letáku to, čo ste hľadali, môžete nazrieť do Teta drogérie letáku alebo 101 drogérie letáku.

Obchod dm drogerie predáva produkty za naozaj výhodné ceny dostupné pre každého. Dávajú si záležať, aby ste nakúpili výhodne vždy a nielen v krátkodobých zľavách. Ak však chcete ušetriť viac, spôsobov je niekoľko. Využiť môžete napríklad dm kupóny. Nenechajte si ujsť napríklad rôzne sezónne akcie, počas ktorých nakúpite kozmetiku alebo čistiace prostriedky za menej.

V prípade, že máte doma bábätko, môžete sa stať aj členmi DM babybonus. Tento program drogérie DM podporuje rodičov a deti prvých 24 mesiacov od narodenia. Člen tohto programu obdrží zásielky, ktoré umožnia všetkým rodičom výhodnejšie nákupy. Obsahujú kupónové knižky so zľavovými kupónmi, brožúrky s užitočnými radami a narodeninové prekvapenia.

Milovníci online nakupovania určite ocenia prehľadný e-shop Mojadm.sk. Všetky vaše obľúbené produkty si tak môžete nechať doručiť priamo domov alebo využiť službu expresného vyzdvihnutia na predajni už do 90 minút od objednania. Pre prihlásených používateľov v dm e-shope je táto služba zadarmo.

Pre ešte jednoduchšie a rýchlejšie nakupovanie si stiahnite mobilnú aplikáciu Moja dm. Máte v nej praktický produktový skener, nákupný zoznam a mnohé ďalšie výhody ako dm kupóny. Môžete pomocou nej dostávať aj personalizované odporúčania na vaše budúce nákupy. Pomocou nej sa takisto môžete zúčastňovať shoppingových streamov dmLIVE, ktoré pre vás dmka pripravuje.

dm drogerie - ocenenia a spoločenská zodpovednosť

Firma DM drogerie markt má silné spoločenské vnímanie a zaujíma sa o dianie v okolí. Pravidelne tak realizuje niekoľko aktivít spoločenskej zodpovednosti a dobrovoľníctva. Zameriava sa v nich hlavne na udržiteľnosť životného prostredia, podporu vzdelávania či zdravého životného štýlu. Podporuje výnimočné projekty a aktivity a tým sa snaží šíriť a zvyšovať záujem o dobrovoľnícku prácu na Slovensku. Niektoré projekty podporuje spoločnosť aj z vlastného nadačného fondu.

Nechýbajú ani vzácne ocenenia ako napríklad Najazmestnávateľ v roku 2016, 3.miesto v kategórii Obchod MasterCard Obchodník roka 2016, Víťazné produkty v programe Voľba spotrebiteľov a mnohé ďalšie.

Podobné obchody ako dm drogerie s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod dm drogerie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa