Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

dm drogerie

dm drogerie

www.tetadrogerie.sk
Dm drogerie markt sa predajom drogériového tovaru na Slovensku venuje už od roku 1995 a dnes tu má viac ako 140 predajní. Vo svojich predajniach ponúka rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellness, starostlivosti o deti, domácnosti, sezónnych výrobkov a produktov pre zvieratá. Dm drogéria sa snaží priblížiť ku každému zákazníkovi, o čom svedčí aj široký sortiment výrobkov dm, z ktorých najobľúbenejšia je Balea.

O obchode dm drogerie

Sortiment Dm drogérie

Potrebujete šampón, dezodorant, zubnú pastu, či penu na holenie? V dm drogérii nájdete všetko, čo potrebujete a čo je najdôležitejšie, máte z čoho vyberať. Okrem značiek, s ktorými sa bežne stretnete aj v iných sieťach má dm 25 vlastných značiek, pre starostlivosť o telo od hlavy po päty. Medzi najznámejšie patrí Balea, Babylove, DenkMit a dmBio. Vlasy sú korunou krásy. V dm drogérii nájdete všetko, čo k starostlivosti o vlasy patrí a doplnky do vlasov, ktorými ozdobíte aj ten najjednoduchší účes.

Dm nie je len drogéria

Dôležitou súčasťou ponúkaného sortimentu sú biopotraviny, fair trade výrobky a výrobky kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Vyberte si z ponuky výživy pre športovcov, sušené ovocie, studené nápoje alebo niečo sladké. Potrebujete dať svojim spomienkam papierovú podobu? Využite dm foto a nechajte si vytvoriť fotografie či fotoknihu v dm za priaznivé ceny.

Dm drogéria leták plný výhod

Do sveta výhod drogérie dm vás vtiahne dm leták. Siahnite po letáku dm Journal a informácie o svete výhod programu dm active beauty, zľavách a novinkách v dm vám nikdy nebudú chýbať. Leták je aktualizovaný každý mesiac, aby ste sa stále mali na čo tešiť. Ak chcete vedieť, ktoré obľúbené produkty dostanete v trvalo nízkych cenách, prelistujte si leták dm Jaurnal Express. Nikdy neviete, čo zo zlacnených produktov sa vám zíde.

V dm drogérii vždy výhodne

Množstvo tovaru dm drogérie dostanete v dlhodobo znížených cenách. Čo to znamená? V dm nakúpite výhodne nie len vtedy, keď je tovar v akcii. Kúpite ho výhodne vtedy, keď ho potrebujete. V dlhodobo nízkych cenách je viac ako 3 000 produktov a to s garanciou najmenej na 4 mesiace. Sledujte značku „vždy výhodne“ a máte istotu, že v dm sa vám nákup oplatí. Spojte nákup „vždy výhodne“ a zľavy dm drogérie a na nákup drogérie a ostatného tovaru sa tu budete stále tešiť.

Dm active beauty

Vo vernostnom programe dm active beauty získavate body za každý nákup v dm drogéria. Za každé 1 € získavate 1 bod. Po dosiahnutí hranice 200 bodov si môžete nazbierané body uplatniť na základe mechaniky 1 bod = 1 cent. S doplnkovou kartou pre člena vašej rodiny zbierate body pri každom nákupe ešte rýchlejšie. Počas špeciálnych aktivít dostanete aj body naviac vo forme viacnásobných alebo extra bodov!

Věděli jste, že v obchodě Dm drogerie můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Drogerie Natura mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Ako posielať platby cez PayPal

Nakupovanie na internete dnes už dávno nie je žiadna novinka. Bojíte sa, že zaplatíte za tovar,...
5.2.2018 Zobraziť článok

Jarný špeciál: PLAVKY

Jar nám začína tento rok naozaj zľahka, ale tá troška slniečka už nás láka k vode. Aquaparky sú...
28.4.2017 Zobraziť článok

Vyberáme darček na Deň detí

S výberom vhodného darčeka na Deň detí je to trochu komplikovanejšie. Polročnému nedáte rovnaký...
24.5.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo