Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

dm drogerie

dm drogerie

www.tetadrogerie.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Dm drogerie markt sa predajom drogériového tovaru na Slovensku venuje už od roku 1995 a dnes tu má viac ako 140 predajní. Vo svojich predajniach ponúka rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellness, starostlivosti o deti, domácnosti, sezónnych výrobkov a produktov pre zvieratá. Dm drogéria sa snaží priblížiť ku každému zákazníkovi, o čom svedčí aj široký sortiment výrobkov dm, z ktorých najobľúbenejšia je Balea.

O obchode dm drogerie

Sortiment Dm drogérie

Potrebujete šampón, dezodorant, zubnú pastu, či penu na holenie? V dm drogérii nájdete všetko, čo potrebujete a čo je najdôležitejšie, máte z čoho vyberať. Okrem značiek, s ktorými sa bežne stretnete aj v iných sieťach má dm 25 vlastných značiek, pre starostlivosť o telo od hlavy po päty. Medzi najznámejšie patrí Balea, Babylove, DenkMit a dmBio. Vlasy sú korunou krásy. V dm drogérii nájdete všetko, čo k starostlivosti o vlasy patrí a doplnky do vlasov, ktorými ozdobíte aj ten najjednoduchší účes.

Dm nie je len drogéria

Dôležitou súčasťou ponúkaného sortimentu sú biopotraviny, fair trade výrobky a výrobky kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Vyberte si z ponuky výživy pre športovcov, sušené ovocie, studené nápoje alebo niečo sladké. Potrebujete dať svojim spomienkam papierovú podobu? Využite dm foto a nechajte si vytvoriť fotografie či fotoknihu v dm za priaznivé ceny.

Dm drogéria leták plný výhod

Do sveta výhod drogérie dm vás vtiahne dm leták. Siahnite po letáku dm Journal a informácie o svete výhod programu dm active beauty, zľavách a novinkách v dm vám nikdy nebudú chýbať. Leták je aktualizovaný každý mesiac, aby ste sa stále mali na čo tešiť. Ak chcete vedieť, ktoré obľúbené produkty dostanete v trvalo nízkych cenách, prelistujte si leták dm Jaurnal Express. Nikdy neviete, čo zo zlacnených produktov sa vám zíde.

V dm drogérii vždy výhodne

Množstvo tovaru dm drogérie dostanete v dlhodobo znížených cenách. Čo to znamená? V dm nakúpite výhodne nie len vtedy, keď je tovar v akcii. Kúpite ho výhodne vtedy, keď ho potrebujete. V dlhodobo nízkych cenách je viac ako 3 000 produktov a to s garanciou najmenej na 4 mesiace. Sledujte značku „vždy výhodne“ a máte istotu, že v dm sa vám nákup oplatí. Spojte nákup „vždy výhodne“ a zľavy dm drogérie a na nákup drogérie a ostatného tovaru sa tu budete stále tešiť.

Dm active beauty

Vo vernostnom programe dm active beauty získavate body za každý nákup v dm drogéria. Za každé 1 € získavate 1 bod. Po dosiahnutí hranice 200 bodov si môžete nazbierané body uplatniť na základe mechaniky 1 bod = 1 cent. S doplnkovou kartou pre člena vašej rodiny zbierate body pri každom nákupe ešte rýchlejšie. Počas špeciálnych aktivít dostanete aj body naviac vo forme viacnásobných alebo extra bodov!

Věděli jste, že v obchodě Dm drogerie můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Drogerie Natura mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

5 spôsobov ako ušetriť za telefón a jeho príslušenstvo

Chceli by ste ušetriť za svoj telefón? Platíte, za niečo, čo už nevyužívate? Alebo chcete kúpiť...
29.6.2018 Zobraziť článok

Lidl leták - aktuálny leták od budúceho týždňa

Milujete tematickú ponuku obchodného reťazca Lidl rovnako ako my? Týždeň čo týždeň sa nesie v...
26.12.2017 Zobraziť článok

Jeme zdravo: 3 recepty na rýchle smoothie

Rozhodli ste sa, že tento rok sa do toho skutočne pustíte v plnej sile a svoj boj za vysnívanú...
5.1.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1218 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.