DM drogerie

Pre obchod DM drogerie práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Notino.skELNINO.SK alebo BIOnatural.

Zľavový kupón 20 % na produkty NUK na Notino.sk

Platí do 30.05.2022

+ 5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 20 % platí na produkty značky NUK.

Zľavový kupón 25 % na značku Max Factor na ELNINO.SK

Platí do 31.05.2022

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 25 % platí na značku Max Factor.

DM drogerie

Sortiment Dm drogérie

Potrebujete šampón, dezodorant, zubnú pastu, či penu na holenie? V dm drogérii nájdete všetko, čo potrebujete a čo je najdôležitejšie, máte z čoho vyberať. Okrem značiek, s ktorými sa bežne stretnete aj v iných sieťach má dm 25 vlastných značiek, pre starostlivosť o telo od hlavy po päty. Medzi najznámejšie patrí Balea, Babylove, DenkMit a dmBio. Vlasy sú korunou krásy. V dm drogérii nájdete všetko, čo k starostlivosti o vlasy patrí a doplnky do vlasov, ktorými ozdobíte aj ten najjednoduchší účes.

Dm nie je len drogéria

Dôležitou súčasťou ponúkaného sortimentu sú biopotraviny, fair trade výrobky a výrobky kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Vyberte si z ponuky výživy pre športovcov, sušené ovocie, studené nápoje alebo niečo sladké. Potrebujete dať svojim spomienkam papierovú podobu? Využite dm foto a nechajte si vytvoriť fotografie či fotoknihu v dm za priaznivé ceny.

Dm drogéria prináša leták plný výhod

Do sveta výhod drogérie dm vás vtiahne dm leták. Siahnite po letáku dm Journal a informácie o svete výhod programu dm active beauty, zľavách a novinkách v dm vám nikdy nebudú chýbať. Leták je aktualizovaný každý mesiac, aby ste sa stále mali na čo tešiť. Ak chcete vedieť, ktoré obľúbené produkty dostanete v trvalo nízkych cenách, prelistujte si leták dm Jaurnal Express. Nikdy neviete, čo zo zlacnených produktov sa vám zíde.

V Dm drogérii nakúpite vždy výhodnejšie

Množstvo tovaru dm drogérie dostanete v dlhodobo znížených cenách. Čo to znamená? V dm nakúpite výhodne nie len vtedy, keď je tovar v akcii. Kúpite ho výhodne vtedy, keď ho potrebujete. V dlhodobo nízkych cenách je viac ako 3 000 produktov a to s garanciou najmenej na 4 mesiace. Sledujte značku „vždy výhodne“ a máte istotu, že v dm sa vám nákup oplatí. Spojte nákup „vždy výhodne“ a zľavy dm drogérie a na nákup drogérie a ostatného tovaru sa tu budete stále tešiť.

Dm active beauty

Vo vernostnom programe dm active beauty získavate body za každý nákup v dm drogéria. Za každé 1 € získavate 1 bod. Po dosiahnutí hranice 200 bodov si môžete nazbierané body uplatniť na základe mechaniky 1 bod = 1 cent. S doplnkovou kartou pre člena vašej rodiny zbierate body pri každom nákupe ešte rýchlejšie. Počas špeciálnych aktivít dostanete aj body naviac vo forme viacnásobných alebo extra bodov!

Věděli jste, že v obchodě Dm drogerie můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Drogerie Natura mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O DM drogerie

Dm drogerie markt 140 predajní Dm drogéria každému zákazníkovi široký sortiment Balea

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod DM drogerie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa