Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Dráčík

Archív letákov

Dráčik leták informácie

Všetky platné Dráčik letáky na jednom mieste! Dráčik leták pre tento aj budúci týždeň. Dráčik vydáva letáky pravidelne 6x ročne. Dráčik letáky platia väčšinou dva mesiace. Letáky prinášajú akčné ponuky hračiek. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože si u nás môžete prelistovať leták Dráčik online.

Dráčik je najväčšou maloobchodnou sieťou predajní s hračkami v Českej republike a v Slovenskej republike. Dráčik prevádzkuje 156 predajní, ktoré nájdeme na Slovensku, v Čechách a na Morave. Na Slovensku sa nachádza 77 predajní. Predajne Dráčik nájdeme predovšetkým v centrách väčších miest, v nákupných centrách a nákupných galériách supermarketov Kaufland a Tesco. Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 1991, keď bolo vytvorené aj logo Dráčika, ktoré je veľmi dobre známe medzi deťmi a dospelými.

Sortiment obchodu ponúka prevažne hračky od popredných svetových výrobcov ako napríklad Lego, Mattel, Albi, Bruder, Carrera, Chicco, Clementoni, Dickie, Hasbro, Keenway, Nikko, Playgo, Simba Toys alebo Spinmaster. V obchode nájdete TOP značky hračiek ako Angry Birds, Barbie, Disney, Frozen, Fisher Price, Furreal, Hatchimals, Hot wheels, Lego City, Lego Elves, Lego Friends, Lego Ninjago, Littlest Pet shop, Monster High, My Little Pony, Nerf, Planes, Spiderman, Thomas & Friends, Transformers, TY zvieratka, Little Pet Shop a ďalšie.

Hračkárstvo Dráčik ponúka drevené hračky, autíčka, autodráhy, motorky, lietadlá, vláčiky, figúrky a postavičky, puzzle, roboty, bábiky, plyšové hračky, elektronické hračky, hracie sady, hračky do piesku, modely, náradia, vozidlá, kreatívne hračky, školské potreby, spoločenské hry, stavebnice, športové potreby, hudobné hračky alebo interaktívne hračky. Na pultoch obchodu nájdete Dráčik hračky aj pre pre najmenšie deti, ako napríklad hračky do vane, chodítka, hrkálky, hryzátka, edukačné hračky, hojdačky, hrazdičky, kolotoče, kocky, hračky na ťahanie, hovoriace hračky, odrážadlá, skladačky, vkladačky a ďalšie.

Niekoľkokrát do roka vychádza Dráčik leták a Dráčik katalóg, v ktorých nájdete aktuálnu akčnú ponuku tovaru, zľavy a výpredaje. Pre ešte väčšie zľavy sa môžete zapísať do vernostného programu Dráčik a získať Rozprávkovú kartu. Držiteľa karty čakajú rôzne výhody a zľavy. Kartu je možné uplatniť v predajniach Dračik aj v e-shope Dráčik.

Nakupujte Dracik hracky za tie najnižšie ceny. Na to, aby vám neunikli žiadne akciové ponuky stačí, keď budete pravidelne sledovať dracik letak. V pohodlí domova si tak prelistujete v online verzii všetky novinky. Okrem toho pre vás má e-shop Dráčik pripravené aj horúce Dráčik zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupoch nemalé peniaze. Nakupovať cez e-shop Dráčik.sk sa jednoducho oplatí.

Podobné obchody ako Dráčík s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Dráčík.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa