Pre obchod Dráčík práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Market24.sk, eBay.com, TOMTOP alebo lacnenotebooky.eu.

Doprava zdarma eBay.com

+ 2 % naspäť z nákupu

Doprava zadarmo na vybrané produkty na eBay.com viac

Flash deals zľavy až 70 % na TOMTOP

+ 3 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 70 % v kategórií FLASH DEALS a nakúpte obľúbené kúsky za výhodné ceny. viac

O obchode Dráčík

Dráčik ponúka

Logo predajní Dráčik je dobré známe deťom aj dospelým. Návšteva obchodného centra s deťmi bez toho, aby ste vstúpili aj do sveta hračiek sa jednoducho neráta. Na hračky svetových výrobcov, ktoré nás denne zvádzajú z reklamy sa chce pozrieť každý. Veľký, či malý. Hudobné hračky, aby doma bolo rušno, hry a hlavolamy, aby bolo veselo a kreatívne hračky a stavebnice, aby sa deti doma nenudili. Ponuka je skutočne pestrá. Aj na vaše dieťa v Dráčiku hračka čaká. 

Dráčik

Hľadáte pekný darček na vianoce? Aj maličkosť v podobe finger spinner Dráčik poteší. Stavte sa!

Dráčik e-shop

Dráčik ide s dobou a svoje hračky preniesol aj do virtuálneho sveta. Darčeky pre svojich najmenších môžete nakúpiť online v pohodlí domova na Dracik.sk. Hračiek je veľa, ale v eshope sa rýchlo zorientujete. Vyberte si kategóriu hračiek, ktorú potrebujete, alebo nakupujte podľa značiek. Vyfiltrujte si vekovú skupinu, pretože tu nájdete hračku pre dieťa každého veku! Určte si cenový strop, aby vám Dráčik predstavil len to, o čo máte skutočne záujem. Nákup hračiek nikdy nebol jednoduchší.

Spôsoby a ceny doručenia

Nakupujete radi s ratolesťami priamo v hračkárstve alebo objednávate darček na Deň detí ako prekvapenie? Svoj nákup si môžete prevziať nasledujúcimi spôsobmi, podľa toho, ako vám to vyhovuje:

 • doručenie na predajňu Dráčik - zadarmo
 • doprava kuriérom - platba vopred - 3,00 €
 • doprava kuriérom - dobierka - 4,00 €.

Pri objednávke nad 100 € získate dopravu kuriérom zadarmo.

Dráčik predajne na Slovenku

Navštívte jednu zo 77 predajní, ktoré Dráčik na Slovensku má. Minimálne jedna sa určite nachádza aj v meste, ktoré máte najbližšie. Dráčik Košice, Dráčik Poprad, Dráčik Žilina, až po Dráčik Bratislava. Neviete, či je Dráčik aj vo vašom okolí? Na stránke Dracik.sk kliknite na predajne, zadajte PSČ a zistite, ktorá predajňa Dráčik je k vám najbližšie!

Kontakt Dráčik

Adresa:

DRÁČIK – DIVI s.r.o.
Gajova 13
811 09 Bratislava
IČO: 46118985
IČ DPH: SK2023271261

Centrála spoločnosti Datart:

Logistické centrum Prologis
Distribučné stredisko - Hala 5
Diaľničná cesta 2
903 01 Senec

E-mail: info@dracik.sk

Reklamácia tovaru

Nepoužitý tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť s originálnym obalom a kompletným príslušenstvom do 21 dní od nákupu. Taktiež je možná výmena za iný tovar. Táto možnosť je poskytovaná v každej predajni Dráčik alebo po dohode s pracovníkmi internetového obchodu zaslaním poštou na adresu internetového obchodu. Tovar však nesmie javiť známky používania. V prípade reklamácie, najprv vyplňte reklamačný formulár, ktorý nájdete priamo na internetovej stránke obchodu.

lego

Hľadáte darček pre deti? Kúpou stavebnice lega určite neurobíte chybu.

Dráčik leták musíte mať

Minimálne leták si z Dráčika odnesie každý. Inšpirácie na darčeky nikdy nie je dosť a je dosť pravdepodobné, že vaše dieťa si samé zaškrtne, čo sa mu v Dráčiku páči. Farebný Dráčik leták si rád prelistuje každý. Skvelé ceny a pestrá paleta tovaru je to, čo nás láka. S akčnou ponukou, ktorú leták prináša máte istotu, že hračky, o ktorých vaše deti snívajú nakúpite v rozprávkových cenách. Radosť v očiach tých najmenších stojí za to!

Dráčik zľavy a vždy skvelý nákup

Dráčik vďaka vernostnej rozprávkovej karte prináša nákup za rozprávkové ceny. Kto by také nechcel? Okrem toho prináša množstvo tovaru vo výpredaji, aby bol váš nákup ešte výhodnejší. A to nie je všetko, čo na vás v Dráčiku čaká. Sledujte Dráčik zľavy, ktorých nikdy nie je dosť a obdarujte svoje dieťa aj za vysvedčenie. S cenami a zľavami, ktoré Dráčik ponúka to nie je nič nepredstaviteľné.

Dráčik lego nesmiete obísť

Stavebnice lego tvoria veľkú časť sortimentu, ktorý Dráčik ponúka. Táto farebná stavebnica z Dánska sa teší veľkej obľube už od svojho vzniku v roku 1932 a zaradzuje sa medzi obľúbené klasické hračky. Lego nie je len množstvo kociek, ktoré do seba zapadajú, aby z nich vznikol lego domček, autíčko, loďka, či obľúbený rozprávkový hrdina. Stavebnice Lego - to je kreativita, poriadna dávka fantázie a nácvik jemnej motoriky v jednom. Lego Dráčik so svojou pestrou ponukou lega ohúri všetkých lego nadšencov.

Ak vaše deti baví skladanie, a zároveň milujú modernejšie hračky, vyberte im jedného z Transformerov. Postavičky Transformers deti milujú, a tak im s nimi zaručene urobíte radosť.

 • V Českej republike môžete nakúpiť v e-shope Dracik.cz.
 • V Poľsku nájdete podobný obchod, navštívte Coocoo.pl.

Podobné obchody

O Dráčík

Dráčik patrí medzi najväčšie siete predajní s hračkami na Slovenku a v Čechách. Na Slovensku sa momentálne nachádza 77 Dráčik predajní a nájdete ich v každom väčšom obchodnom centre. Bábiky, autíčka, stavebnice, drevené hračky pre najmenších, ale aj pre náročnejších milovníkov hračiek.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Dráčík.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.