Prehliadnite si akciové ponuky, ktoré nájdete v obchodoch s nábytkom. Pozrite sa na aktuálne letáky najobľúbenejších reťazcov ako IKEA, MERKURY MARKET, KIKA, SCONTO, ASKO, JYSK a ďalších. Zaujíma vás, čo nájdete v IKEA Bratislava alebo v MERKURY MARKET Nitra? Na našich stránkach môžete porovnať všetky ponuky a nakúpiť čo najvýhodnejšie. Zaobstarajte si tak novú posteľ, sedačku, skriňu alebo kuchyňu za výhodnú cenu!

Aktuálne letáky s nábytkom za najlepšie ceny

Nakupujete nový nábytok a neviete kde ho zoženiete najlacnejšie? Žiaden strach, u nás nájdete všetky akcie a špeciálne ponuky z obchodov s nábytkom na jednom mieste. Pozrite sa, kde vás čakajú kvalitné produkty, bytové doplnky a veľa inšpirácie za akčné ceny.

IKEA katalóg - moderný škandinávsky štýl

Zariaďujete si nový byt či dom alebo si len chcete svoje bývanie oživiť novým nábytkom? Aby ste mali prehľad o najvýhodnejších cenách, načerpali inšpiráciu a vybrali si kvalitný nábytok alebo praktické a vkusné bytové doplnky, stačí ak si prelistujete najnovší IKEA katalóg.

Zariaďte svoj domov s ASKO alebo SCONTO nábytkom

Pokiaľ hľadáte najlacnejší nábytok, určite si prelistujte aj online ASKO leták. Čakajú v ňom na vás zľavnené kuchynské linky, sedacie súpravy a mnoho ďalšieho tovaru, ktorý si môžete zakúpiť v 5 predajniach po celom Slovensku. Akčné ceny a výpredaje ponúka aj SCONTO leták.

Všetko pre novú kúpeľňu

Ak hľadáte vchodové a interiérové dvere za výhodnú cenu, určite sa vám oplatí prelistovať zľavový leták Merkury Market. Tovar si potom môžete zakúpiť online alebo si ho prísť osobne pozrieť a kúpiť do jednej z 21 predajní po celom Slovensku. Matrace, vankúše a prikrývky či záhradný ratanový nábytok – to všetko a ešte omnoho viac ponúka aj akciový JYSK leták. Stačí si len vybrať, ktorú z desiatok slovenských predajní máte najbližšie.

Akciové ceny v KIKA letáku

Stále ste nenašli to, čo hľadáte? Možno sa to ukrýva práve v KIKA letáku! Načerpajte inšpiráciu do celého bytu a vyberte si lacné doplnky.. Okrem toho vám prinášame aj akčné letáky obchodov ako napríklad Tölgyesi katalóg, či špeciálnu ponuku sortimentu do kúpeľní z Ravak katalógu.

Šetrite životné prostredie a zabudnite na papierové letáky, u nás máte všetky akčné ponuky a letáky online. Vyberte si kvalitný nábytok za bezkonkurenčné ceny a zútulnite svoj domov aj záhradu.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.