Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Jysk

Archív letákov

Jysk leták informácie

Všetky platné Jysk letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Jysk vydáva pravidelne dva druhy letákov. Letáky vychádzajú vždy 2-3 x do mesiaca a majú platnosť vždy na 14 dní. Obvykle vychádzajú vo štvrtok.

Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete všetky Jysk letáky online a už teraz môžete vyberať z aktuálnej akčnej ponuky nábytkov a doplnkov do domácnosti.

Jysk - história a vývoj obchodu

Spoločnosť Jysk patrí medzi medzinárodnú obchodnú sieť, ktorá ponúka všetko pre kvalitnú, modernú a bezpečnú domácnosť. Zakladateľom spoločnosti je Lars Larsen, ktorý je ešte aj dnes platným majiteľom a jedným z najbohatších ľudí v Dánsku. Prvý obchod bol otvorený v Silkeborgvej v Dánskom meste Aarhus v roku 1979, kde sa táto prevádzka ešte stále nachádza. Pôvodný názov týchto prevádzok bol JYSK Sengetojslager.

Dnes má spoločnosť Jysk prevádzky v 49 krajinách po celom svete. Aktuálne ich je približne 2.500, a to najviac v krajinách ako Dánsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Poľsko a Česká republika. V niektorých krajinách dnes reťazec funguje ako franchíza. Na Slovensku otvoril JYSK svoju prvú predajňu v roku 2006 v Trenčíne. V súčasnosti má celkom 34 predajní, približne rovnomerne rozmiestnené po celom Slovensku. Najväčším počtom predajní sa môže pochváliť Jysk Bratislava. Nezabudnite si pozrieť Jysk otváracie hodiny vo vašom meste. Väčšina predajní zatvára už o 19:00 hod. Presnejšie informácie o otváracích hodinách sú uvedené aj v Jysk letáku. Pokiaľ nechcete strácať čas v predajni, využite Jysk eshop a nakupujte z pohodlia domova.

Poctivý tovar pre dom, byt a záhradu

Predajne Jysk ponúkajú široký výber kvalitného nábytku, lôžkovín, uterákov, matracov, dekorácii a mnoho ďalších výrobkov za ceny, ktoré sú prijateľné pre všetkých. Spoločnosť vyznáva hodnoty ako skromnosť, dôkladnosť a čestnosť, práve preto nesie táto spoločnosť názov JYSK, s čím sa toto slovo v dánčtine spája.

Obchodná spoločnosť Jysk ponúka svojím zákazníkov naozaj široký výber kvalitných produktov pre spálňu, kúpeľňu, pracovňu, izbu, jedáleň, kuchyňu, ale aj mnoho veci do záhrady či moderné doplnky do domácnosti. Najlepšie aktuálne akčné ponuky nájdete v Jysk leták, ktorý vychádza 2-3 krát do mesiaca. Pozrieť si ho môžete podobne ako OBI letáky či Pepco letáky v tlačenej aj online verzii.

Značky so známkou kvality

V sortimente nechýbajú najznámejšie škandinávske značky ako DREAMZONE s ponukou kvalitných Jysk matracov pre lepší spánok, HØIE s kvalitnými paplónmi a vankúšmi, JUTLANDIA s kvalitnými záhradnými výrobkami, KRONBORG® s textilnými výrobkami a WELLPUR® s matracmi a vankúšmi z pamäťovej peny. Nechýbajú ani kvalitné Jysk postele a Jysk komody do spálne. Jysk skrine vám poskytnú úložný priestor, o ktorom ste snívali. Stavte na Jysk matrace a skrine a určite nebudete ľutovať.

Podobné obchody ako Jysk s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Jysk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa