Jysk leták informácie

Všetky platné Jysk letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Jysk vydáva pravidelne dva druhy letákov. Letáky vychádzajú vždy 2-3 x do mesiaca a majú platnosť vždy na 14 dní. Obvykle vychádzajú vo štvrtok.

Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete všetky Jysk letáky online a už teraz môžete vyberať z aktuálnej akčnej ponuky nábytkov a doplnkov do domácnosti.

Archív letákov

Spoločnosť Jysk patrí medzi medzinárodnú obchodnú sieť, ktorá ponúka všetko pre kvalitnú, modernú a bezpečnú domácnosť. Zakladateľom spoločnosti je Lars Larsen, ktorý je ešte aj dnes platným majiteľom a jedným z najbohatších ľudí v Dánsku. Prvý obchod bol otvorený v Silkeborgvej v Dánskom meste Aarhus v roku 1979, kde sa táto prevádzka ešte stále nachádza. Pôvodný názov týchto prevádzok bol JYSK Sengetojslager.

Dnes má spoločnosť Jysk prevádzky v 49 krajinách po celom svete. Aktuálne ich je približne 2.500, a to najviac v krajinách ako Dánsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Poľsko a Česká republika. V niektorých krajinách dnes reťazec funguje ako franchíza. Na Slovensku otvoril JYSK svoju prvú predajňu v roku 2006 v Trenčíne. V súčasnosti má celkom 34 predajní, približne rovnomerne rozmiestnené po celom Slovensku.

Predajne Jysk ponúkajú široký výber kvalitného nábytku, lôžkovín, uterákov, matracov, dekorácii a mnoho ďalších výrobkov za ceny, ktoré sú prijateľné pre všetkých. Spoločnosť vyznáva hodnoty ako skromnosť, dôkladnosť a čestnosť, práve preto nesie táto spoločnosť názov JYSK, s čím sa toto slovo v dánčtine spája.

Obchodná spoločnosť Jysk ponúka svojím zákazníkov naozaj široký výber kvalitných produktov pre spálňu, kúpeľňu, pracovňu, izbu, jedáleň, kuchyňu, ale aj mnoho veci do záhrady či moderné doplnky do domácnosti. Najlepšie aktuálne akčné ponuky nájdete v letáku Jysk, ktorý vychádza 2-3x do mesiaca.

V sortimente nechýbajú najznámejšie škandinávske značky ako DREAMZONE s ponukou kvalitných matracov pre lepší spánok, HØIE s kvalitnými paplónmi a vankúšmi, JUTLANDIA s kvalitnými záhradnými výrobkami, KRONBORG® s textilnými výrobkami a WELLPUR® s matracmi a vankúšmi z pamäťovej peny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1254 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.