Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Merkury Market

Archív letákov

Merkury Market leták informácie

Všetky platné Merkury Market letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Už sa nemusíte prehrabávať papierovými letákmi, ktoré sú niekedy až príliš nepraktické, stačí pokiaľ navštívite našu stránku. Merkury Market leták nielen na tento, ale aj na ďalší týždeň. Merkury Market rozosiela letáky do schránok všade, kde má predajne alebo ich má vždy k dispozícii priamo v predajni .

Spoločnosť Merkury Market vydáva leták vždy na rôzne časové obdobie. Letáky bývajú zvyčajne tématicky zamerané, podľa aktuálnych akcií na daný sortiment alebo podľa výpredaja na danú kategóriu.

Merkury Market - história a vývoj obchodu

Poľská spoločnosť Merkury Market Slovakia s.r.o. sa zaoberá predajom produktov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. Na Slovensku pôsobí táto spoločnosť už 13 rokov. Dnes sa na Slovensku nachádzajú predajne Merkury Market takmer v každom regióne. Spoločnosť patrí k tým najdynamickejšie expandujúcim firmám stavebného odvetvia.

Na Slovensku má akutálne 20 pobočiek. V každom kraji sa nachádzajú aspoň dve. Navštíviť tak môžete napríklad Merkury Market Nitra, Michalovce, Merkury Market Zvolen, Merkury Market Trnava, Žilina a Bratislava. Merkury Market otváracie hodiny majú všetky predajne rovnaké. Cez pracovné dni od 08:00 do 20:00 a počas víkendu od 10:00 do 19:00. Pokiaľ nemáte žiadnu z predajní po ruke, navštívte Merkury Market e-shop a nechajte si tovar pohodlne doviesť kuriérom, alebo si ho na pobočke Merkury Market len vyzdvihnite. Tie najvýhodnejšie ponuky vždy nájdete v Merkury Market letáku online. Podobný sortiment si tiež môžete pozrieť v konkurenčnom letáku OBI a letáku HORNBACH.

Merkury Market - široká ponuka produktov

Sortiment spoločnosti zahŕňa viac než 55 000 výrobkov. A to hlavne zariadenie pre interiéry a stavebný materiál. Na výber máte bohatú ponuku dlažieb a obkladov, pomôcok a doplnkov do záhrady, nábytku, osvetlenia, sanity, kľučiek a mnoho ďalších výrobkov pre to správne a kvalitné zariadenie do interiéru. Vyberú si nielen individuálny klienti, ale aj menšie a stredné firmy, ktoré pôsobia v stavebníctve alebo veľkoobchodný odberatelia.

Mnoho produktov v sortimente je od značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka či Španielska. Okrem širokej ponuky sortimentu, Merkury Market ponúka aj kvalitné služby. Medzi ne patrí napríklad odborná montáž zakúpených dverí a okien, montáž plávajúcich podláh, šitie záclon a závesov, splátkový predaj či záruku najnižšej ceny.

Merkury Market - výhody a služby pre zákazníkov

Merkury Market ponúka aj vernostný program. Kartu stáleho klienta vám za poplatok 1 € vystavia priamo v predajni. Môžete tak čerpať zľavu až do výšky 10 %. Čím viac utratíte, tým vyššiu zľavu dostanete. Konkrétna výška zľavy vždy závisí od hodnoty nákupov. Zľavy nezabudnite vždy sledovať aj v Merkury Market letáku.

Na ich oficiálnych webových stránkach nájdete aj užitočné rady a tipy od profesionálov. Napríklad ako si vybrať správne dvere do kúpeľne, ako osvetliť príbytok, aký sprchový kút zvoliť či ako si vybrať kuchynský drez. Tovar môžete nakupovať aj online. Či už zvolíte nákup online alebo priamo v predajni, všetok tovar si môžete nechať doviezť, dodanie je do 24 hodín.

Podobné obchody ako Merkury Market s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 2,2 % späť z ceny nákupu v obchode Merkury Market?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa