Vaše deti rastú ako z vody a vy im nestíhate kupovať nové topánky, teplákové súpravy či pyžamká? Chcete svojim deťom urobiť radosť vnímavou hračkou alebo im zariaďujete detskú izbu? Ste na správnom mieste! V akciových letákoch obchodov Pepco, H&M či Ikea nájdete z každej kategórie niečo výhodné. Porovnajte ponuky tovaru a nakupujte čo najvýhodnejšie!

Každý rodič chce vybrať pre svoje dieťa len to najlepšie a ak to môže kúpiť za rozumnú cenu, nie je nad čím premýšľať. Akčné letáky, ktoré prinášajú kvalitné oblečenie a hračky pre deti, nábytok na zútulnenie detskej izby a ďalší detský sortiment zoženiete na Tipli na jednom mieste! Porovnajte ceny produktov a vyberte si tú najvýhodnejšiu ponuku.

Oblečte svoje deti od hlavy až po päty

Rastú vaše deti ako z vody a vy nestíhate nakupovať oblečenie? Nakupujte detskú módu z online letákov a ušetrite. V Pepco letáku nájdete sezónne akcie na oblečenie v každom veku dieťaťa. Nakúpte si detské tričká, tepláčiky, mikiny či tenisky a zaplaťte za každé menej ako 10 eur. A čo je najlepšie, predajňu Pepco nájdete až v 92 mestách po celom Slovensku! Ak by ste v Pepco nenašli čo hľadáte, prezrite si aj H&M leták. Lacné hračky a oblečenie pre deti nájdete aj v Kik letáku. Okrem toho sa Kik zíde aj v období maškarných bálov. Nájdete tu totiž skvelé detské halloweenské kostýmy. Chcelo by vaše dieťa ísť na karneval za ducha, kostlivca alebo pandu? Žiadny problém!

IKEA katalóg premení detskú izbu na rozprávku

Akciové letáky vám pomôžu aj v prípade, ak chcete detskú izbu vašich detí premeniť na rozprávkové kráľovstvo! Načerpajte inšpiráciu a vyberte si kvalitný nábytok a pekné bytové doplnky do detskej izby z najnovšieho IKEA katalógu. Stačí si len vybrať! V ponuke sú dievčenské aj chlapčenské izby, pre najmenších aj školákov.

Zabudnite na papierové letáky a začnite ich čítať online. Na Tipli nájdete akciové letáky hračiek, oblečenia či hernej elektroniky

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa