Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Kik

Archív letákov

Kik leták informácie

Všetky platné Kik letáky nájdete na jednom mieste! Kik leták platný na tento týždeň. Kik letáky platia väčšinou od stredy do utorku, zmeny sú cez štátne sviatky. Výrobky z letáku sú vždy dostupné v každej predajni až do vypredania zásob. Ďalší akčný leták sa zobrazí vždy po skončení aktuálnej akcie.

Kik nerozosiela letáky do schránok všetkým, záleží to vždy od miesta bydliska. U nás nájdete vždy aktuálny Kik leták online. Nemusíte tak zháňať ten papierový.

Kik - história a vývoj obchodu

Kik je nemecký textilný zľavový obchodný reťazec so sídlom v Bönen. Založil ho v roku 1994 Sefan Heinig a holdingová spoločnosť Tengelmann Group. Kik je vlastne skratkou od "Kunde ist König", čo v preklade znamená “Zákazník je kráľ”. Prvá predajna bola otvorená práve v tomto roku v nemeckom Düsseldorfe. Otvorením tejto pobočky vstúpil na trh nový obchodný koncept predaja Kik textilu, a to textilný diskont.

Spoločnosť Kik je najväčším reťazcom textilných diskontov v Nemecku. Prevádzkuje približne 3500 obchodov všade po Európe. Hlavne v Nemecku, Rakúsku, Slovinsku, Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku, Poľsku, Holandsku a od roku 2017 aj v Taliansku. V roku 2019 dokonca plánuje vstúpiť na trh v USA. Na Slovensku je Kik od roku 2008. Akutálne má na Slovensku 73 pobočiek. Najviac návštevníkov zavíta každoročne do Kik Bratislava. Pred návštevou najbližšej predajne si určite pozrite Kik otváracie hodiny a nazrite do Kik letáku, aby vám neušla žiadna výhodná ponuka.

Cenovo dostupná móda pre celú rodinu

Na začiatku roku 2013 uskutočnila firma veľkú modernizáciu vo všetkých svojich obchodoch. Predajne by dnes mai vyzerať jasnejšie a príjemnejšie a dominantná červená farba by mala byť nahradená striebornou. Spoločnosť ponúka vždy aktuálnu dámsku a pánsku módu, detské oblečenie a spodné prádlo. Tie najzaujímavejšie kúsky nájdete vždy v letáku Kik. Okrem toho dopĺňa sortiment textilu tiež non-food tovarom, ako napríklad doplnky do domácnosti a domáci textil, hračky, darčekové predmety, písacie potreby. To všetko za veľmi výhodné diskontné ceny, dostupné pre každého. Všetky akcie a výhodné ponuky nájdete v tlačenom či online Kik letáku podobne ako je to pri Pepco letákoch či Tesco letákoch. Pokiaľ vo svojej schránke nenájdete Kik leták aktuálny, pozrite si ho na našej stránke. Odteraz už môžete nakupovať Kik oblečenie vždy za akciové ceny.

Spoločnosť Kik sa so svojimi viac než 20 000 zamestnancami každoročne podieľa na hospodárskom úspechu spoločnosti a rozširovaní svojich predajní. Výhodné ceny oceňujú hlavne rodiny s deťmi, mladé mamičky, ale aj zákazníci, ktorí radi nakupujú lacno. Firma navyše využíva inteligentnú logistiku pri transporte tovaru z krajín výrobcov cenovo výhodnou lodnou dopravou. Tak šetrí náklady a tiež životné prostredie a prispieva k zníženiu celkových nákladov.

Podobné obchody ako Kik s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Kik.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa