Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Takko leták informácie

Všetky platné Takko Fashion letáky na jednom mieste! Takko letáky rozosiela registrovaným zákazníkom niekoľkokrát do roka. V Takko newsletteri nájdeme rôzne tipy, zľavy a akčné ponuky. Pokiaľ nie ste členmi Takko klubu a leták vám do schránky nechodí, prelistujte si Takko leták online.

Takko - história a vývoj obchodu

História spoločnosti Takko sa začína písať v Nemecku v roku 1982, kedy spoločnosť Hettlage Group otvorila prvý obchod, pôvodne pod názvom Modea. V roku 2000 sa firma začala rozširovať aj do zahraničia, konkrétne do Rakúska. Na slovenskom trhu sa prvé pobočky Takko Sk začali objavovať po roku 2000, rovnako tak aj v Holandsku a na Slovinsku. Takko sa ďalej rozrástlo aj do Maďarska, Českej republiky, Rumunska, Švajčiarska, Poľska, Chorvátska, Estónska, Litvy, Belgicka, Talianska, Rakúska a Srbska. Dohromady má spoločnosť takmer 1900 pobočiek.

Takko Fashion - štýlová móda pre celú rodinu

Takko Fashion ponúka dámske aj pánske oblečenie, oblečenie nadmerných veľkostí a v ich e-shope nájdete aj kategóriu Takko deti. Spoločnosť zákazníkom prináša tie najnovšie módne trendy, ktoré môžte sledovať aj v Takko letáku. Samozrejmosťou je vysoká kvalita produktov. V obchodoch nájdete širokú ponuku oblečenia pre celú rodinu, od kabátov až po spodné prádlo. Nechýbajú ani módne doplnky a bižutéria. Kvalitné oblečenie za výhodné ceny nájdete aj v pravidelne aktualizovanom letáku Tesco či letáku Lidl.

Firma má tiež radu svojich privátnych značiek. Populárne bestsellery nájdeme pod značkou Colours of the World, kombinácia trendov a základných kúskov pod Flame, džínsy pod Denin 1982 alebo oblečenie nadmerných veľkostí pod Maxi Blue. Ďalšími privátnymi značkami sú Jeans Pascale a Page One. Pánske oblečenie nájdeme mimo iného pod značkou Chapter. Na detský tovar sú orientované Page One Young, Chapter Young alebo DopoDopo. Sortiment značky DopoDopo je rozdelený podľa pohlavia a veku.

Takko online a otváracie hodiny predajní

Na Slovensku momentálne v nie je dostupný Takko e-shop. Na Takko Online si však môžete aspoň prehliadnuť jednotlivé produkty, podobne ako v Takko letáku. Tovar zakúpite v kamenných pobočkách kde môžete využiť všetky dostupné Takko zľavy a kupóny. Otváracia doba predajní Takko SK je väčšinou od 9:00 do 21:00. Niektoré predajne však zatvárajú skôr.

Podobné obchody ako Takko s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Takko.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.