Takko

O obchode Takko

Takko - móda pre každého

Internetový obchod Takko.sk združuje oblečenie, z ktorého si každý niečo vyberie. V letáku Takko nájdete módne kúsky z dámskej i pánskej módy a takisto detské oblečenie, ktoré je rovnako štýlové a pohodlné. Navštívte jednu z mnohých kamenných predajní na Slovensku, alebo využite e-shop Takko online a nakupujte módu z pohodlia domova.

Takko Fashion pre ňu a pre neho

Každý sa rád oblieka pohodlne. Vyberte si z Takko letáka tričká, svetre, nohavice a mnoho ďalších kúskov z dámskej aj pánskej módy. Okrem štýlového oblečenia ponúka Takko aj módne doplnky a nezabúda ani na oblečenie väčších veľkostí. S Takko Fashion zvládnete nákupy oblečenia na jednom mieste a vďaka Takko zľavám sa vám to aj oplatí.

Takko deti

Takko Fashion venuje špeciálnu pozornosť detskej móde. Od štýlových kúskov pre tie najmenšie princezné a šibalov až po oblečenie, ktoré odolá nástrahám základnej školy. Oblečenie musí byť v prvom rade pohodlné, aby sa v ňom deti cítili dobre. Detské oblečenie Takko navyše zaujme deti svojou rozmanitosťou a pestrými farbami. Aj tu Takko myslí na doplnky, ktoré sa v prvom rade príjemne nosia.

 • V podobném e-shopu múžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Zoot.cz.
 • Podobny sklep bonprix.pl mamy dla was przygotowany w Polsce.

Takko zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 30% Dni Marianne na nezľavnený tovar

24.04.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O Takko

Oživte svoj šatník a dovoľte e-shopu Takko aby vás inšpiroval. Takko Fashion združuje svieže a farebné oblečenie pre ňu a pre neho. Nezabúda pri tom ani na detské oblečenie, ktoré počíta s bláznivou povahou vašich ratolestí. Pletené svetre, tričká s bláznivou potlačou aj módne doplnky, to všetko nájdete na adrese Takko.sk.

Takko v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Takko.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa