Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Apple Store

Apple Store

www.apple.com/sk
Inovatívne riešenia, kvalitné výrobky, nezameneniteľný dizajn, individuálny prístup a oficiálna podpora je to, čo Apple odlišuje od ostatných firiem zameraných na výrobu počítačov a mobilných telefónov. Apple je dnes celosvetový pojem a výrobok tejto značky chce mať doma každý. Vďaka Apple Store ho môžete mať aj vy.

O obchode Apple Store

Apple Store je tu pre vás

Chcete vedieť, čo je vo svete Apple nové? Kliknite na Apple.com/sk a dôležité informácie zo sveta amerického gigantu vám už nikdy nebude chýbať. Dostať sa k novému Macu, iPadu, iPhonu a ostatnému tovaru, ktorý má Apple v ponuke nikdy nebolo jednoduchšie. Zadajte do vyhľadávača Apple store sk a navštívte originálnu Apple stránku v slovenskej verzii. Buď iný ako ostatný a daj o tom svetu vedieť. Dopraj si mobilný telefón o akom snívaš!

Apple app store

App Store bol prvý krát spustený pred deviatimi rokmi, navštívili ho milióny ľudí a stiahli veľké množstvo aplikácií. Dnes v ňom okrem aplikácii, ktoré si stiahnete nájdete množstvo pútavých článkov, odporúčania expertov, užitočné návody a nové cesty k nájdeniu aplikácií a hier, bez ktorých si svoj život nebudeš vedieť predstaviť.

Predajne iStores na Slovensku

Nákup cez internet je fajn, ale niet nad priamy kontakt, najmä čo sa nákupu telefónov, počítačov a príslušenstva týka? Navštívte Apple Store Bratislava alebo Apple Store Košice a nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí majú v produktoch Applu jasno. Prejdite si všetko, čo váš nový výrobok Apple ponúka s odborníkom a bude sa vám s ním pracovať ľahšie. Ochráňte svoj nový Apple a opýtajte sa aj na kryty na mobil.

Apple Store zľavy

Neviete produktom Applu odolať, ale radi by ste sa k ním dostali ešte výhodnejšie? Sledujte Apple Store zľavy a nechajte sa prekvapiť, čo si pre vás pripravili. Apple poštovné zadarmo nemusí byť jedinou výhodou, ktorú pri nákupe v Apple dostanete. Nikdy neviete, čím vás americký gigant prekvapí.

Apple Store leták

Všetky dôležité Apple informácie vám prinesie Apple store leták. Prelistujte si ho a informácie o zľavách a výhodných ponukách na nákup iPhone telefónov, MacBook počítačov, iPad tabletov a rôzneho ďalšieho Apple príslušenstva vám už nikdy nebudú chýbať.

Věděli jste, že v obchodě Applestore.czmůžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Mediaexpert.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Privatbanka - vyššie výnosy aj vďaka…

Chceli by ste investovať a znásobiť svoje peniaze? Nemusíte vedieť obchodovať na burze. Vlastne...
18.10.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo