Zľavový kód Apple Store

Apple TV+ na 1 rok zadarmo na Apple Store

 
 

Platí pri kúpe každého výrobku Apple. Spoznaj inovatívny svet Apple vďaka iPhone, iPad, Apple Watch, Mac a Apple TV, objav doplnky, možnosti… viac

O obchode Apple Store

Apple Store je tu pre vás

Chcete vedieť, čo je vo svete Apple nové? Kliknite na Apple.com/sk a dôležité informácie zo sveta amerického gigantu vám už nikdy nebude chýbať. Dostať sa k novému Macu, iPadu, iPhonu a ostatnému tovaru, ktorý má Apple v ponuke nikdy nebolo jednoduchšie. Zadajte do vyhľadávača Apple store sk a navštívte originálnu Apple stránku v slovenskej verzii. Buď iný ako ostatný a daj o tom svetu vedieť. Dopraj si mobilný telefón o akom snívaš!

Apple app store

App Store bol prvý krát spustený pred deviatimi rokmi, navštívili ho milióny ľudí a stiahli veľké množstvo aplikácií. Dnes v ňom okrem aplikácii, ktoré si stiahnete nájdete množstvo pútavých článkov, odporúčania expertov, užitočné návody a nové cesty k nájdeniu aplikácií a hier, bez ktorých si svoj život nebudeš vedieť predstaviť.

Predajne iStores na Slovensku

Nákup cez internet je fajn, ale niet nad priamy kontakt, najmä čo sa nákupu telefónov, počítačov a príslušenstva týka? Navštívte Apple Store Bratislava alebo Apple Store Košice a nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí majú v produktoch Applu jasno. Prejdite si všetko, čo váš nový výrobok Apple ponúka s odborníkom a bude sa vám s ním pracovať ľahšie. Ochráňte svoj nový Apple a opýtajte sa aj na kryty na mobil.

Apple Store zľavy

Neviete produktom Applu odolať, ale radi by ste sa k ním dostali ešte výhodnejšie? Sledujte Apple Store zľavy a nechajte sa prekvapiť, čo si pre vás pripravili. Apple poštovné zadarmo nemusí byť jedinou výhodou, ktorú pri nákupe v Apple dostanete. Nikdy neviete, čím vás americký gigant prekvapí.

Apple Store leták

Všetky dôležité Apple informácie vám prinesie Apple store leták. Prelistujte si ho a informácie o zľavách a výhodných ponukách na nákup iPhone telefónov, MacBook počítačov, iPad tabletov a rôzneho ďalšieho Apple príslušenstva vám už nikdy nebudú chýbať.

Věděli jste, že v obchodě Applestore.czmůžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Mediaexpert.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Apple Store.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa