Obchody, kde vás odmeníme

Aspira zľavové kupóny a zľavy

Darček k objednávke na Aspira.sk

 
   

Platí pri objednávke nad 30 €. S každými ďalšími 30 € vo Vašej objednávke sa množstvo darčekov zvyšuje! Presné podmienky na stránke predajcu. viac

O obchode Aspira

Aspira

Kvalitné nechtové produkty, profesionálne sady na gélové nechty, príčesky a mnoho ďalšieho. Široký sortiment, kvalitné produkty a rýchla doprava. To je internetový obchod Aspira! Jedna z najväčších výhod je skutočnosť, že eshop Aspira.sk má všetky produkty skladom a sú ihneď pripravené k odoslaniu. Vašu objednávku tak budete mať doma expresne rýchlo. Rôzne modelovacie hmoty na gélové nechty, sady na nechty, lampy, brúsky, odsávačky a všetko ostatné, čo vám napadne v súvislosti s nechtami. Zvoľte Aspira gélové nechty pre krajšie ženy!

alinda nákup

Aspira doprava a platba

Internetový obchod Aspira.sk ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie tovaru môžete využiť Aspira zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a množstvo iných zliav a akcií.

Aspira kontakty

Zákaznícke centrum Aspira má pre vás pripravené odpovede na všetky otázky. Kontaktovať ju môžete mailom na info@aspira.sk alebo využiť možnosť odoslania správy na web stránke aspira.sk. Aspira centrála sa nachádza v meste Humenné, konkrétne na adrese Dargovských hrdinov 1830/5. Ďalšou možnosťou je začať sledovať sociálne siete. Hlavne Aspira facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad tipy na módne doplnky. Aspira.sk je pre vás určite tá správna voľba!

alinda blog

Aspira recenzie

Práve podľa hodnotení zákazníkov dokážete zistiť kvalitu obchodu. Pozitívne recenzie sú teda zaručene tou najlepšou reklamou. Príkladom sú aj niektoré z nasledovných recenzií. Pani Milada z obce Benková Pôtoň napísala: „Dobrý deň, som veľmi spokojná so sadou. Doprava bola rýchla. Hneď som aj vyskúšala prvé nechtíky a podarili sa. Odporúčam. Určite si objednám aj nabudúce“. Spokojná bola aj pani Janka z Nových Zámkov: „Ďakujem za rýchle doručenie tovaru. Všetko prišlo ako malo. Páčilo sa mi najmä dôkladné zabalenie tovaru. Už sa mi stalo, že pri nákupe z iného nechtového obchodu mi prišiel tovar poškodený. Takto by malo vyzerať zabalenie tovaru. Určite u vás nakúpim opäť.“ Stovky spokojných zákazníčok sú teda zárukou kvality a ďalším dôvodom, prečo by ste mali eshop Aspira vyskúšať.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku fann.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku ezebra.pl.

Aspira zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Kupón na zľavu 20 % na Aspira.sk

31.01.2020 - Platí na všetko pre vlasy a nechty. Kód zadajte v košíku.

O Aspira

Kvalitné nechtové produkty, profesionálne sady na gélové nechty, príčesky a mnoho ďalšieho. Široký sortiment, kvalitné produkty a rýchla doprava. To je internetový obchod Aspira! Jedna z najväčších výhod je skutočnosť, že eshop Aspira.sk má všetky produkty skladom a sú ihneď pripravené k odoslaniu. Vašu objednávku tak budete mať doma expresne rýchlo.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Aspira.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.