Astoreo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Astoreo

Internetový obchod Astoreo.sk ponúka široké spektrum produktov do vašej domácnosti, či záhrady. Prihoďte v košíku aj Astoreo zľavový kód a zaručene nebudete ľutovať. A čo tak Astoreo doprava zdarma? Nezabudnite aj na cashback od Tipli, vďaka ktorému dostanete časť svojich peňazí z každej objednávky naspäť.

astoreo nábytok

Astoreo

Eshop s komplexným sortimentom nábytku nielen do domácnosti a záhrady, ale aj s doplnkami a bytovým textilom. To je internetový obchod Astoreo. Celý sortiment je vytvorený z kvalitných značiek zo Slovenska a zo zahraničia. Nábytok za výhodné ceny. Navyše s poradenstvom a možnosťou objednania aj cez telefón. Ako uvádza samotná firma: „Spokojný zákazník je pre nás najväčším úspechom.“

Astoreo kontakty

Zákaznícke centrum Astoreo môžete kontaktovať mailom na adresu astoreo@astoreo.sk , prípadne využite telefónne číslo 02/20 839 556. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17: 30 hodín. V prípade reklamácie určite kontaktujte zákaznícke centrum na mailovej adrese, kde sa dozviete ako postupovať ďalej. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Astoreo facebook, kde nájdete všetky potrebné informácie a novinky. Nakúpte na Astoreo.sk a určite nebudete ľutovať. Skutočne závideniahodné ceny!

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku sconto.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku blackredwhite.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Astoreo

Internetový obchod Astoreo má širokú ponuku doplnkov do domácnosti, ale aj na záhradu. Vylepšite svoj domov novým bytovým textilom, doplnkami, či posteľnou bielizňou. Samozrejmosťou sú super ceny a možnosť získania dopravy zdarma. Stále nestačí? Využite Astoreo zľavový kód a stiahnite ceny na úplne dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Astoreo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.