Auto Europe Car Rentals

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Auto Europe Car Rentals zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2,5 % v obchode Auto Europe Car Rentals

Platí do 21.10.2021

 
   

Auto Europe car rentals je špičková sieť požičovní áut po celej Európe. Požičajte si kvalitné vozidlo, ktoré vás na cestách nesklame. Chcete...

O obchode Auto Europe Car Rentals

Internetový portál auto europe car rentals ponúka prenájom áut po celej Európe za tie najlepšie ceny. Vyberte si oblasť, kde si chcete požičať auto a zo širokej ponuky Auto europe car rental si zaručene nájdete svojho vysneného tátoša. K dispozícii je aj Auto europe car rental zľavový kód a cashback.

auto europe car rentals

Auto europe zľavy a tipy

Výlet smer Praha, kúpele v Budapešti, či lyžovačka v Jasnej sú 3 jednoduché tipy na výlety v okolí. České hlavné mesto ponúka množstvo krás, ktoré by ste určite nemali zmeškať. Oddych v metropole Maďarska je taktiež ideálnou príležitosťou na relax. No a ak ste milovníkom našej vlasti a nechce sa vám prekračovať hranice, tak lyžovačka v Jasnej je jasná voľba. Zachcelo sa vám ešte ďalej, no bojíte sa, že nato nemáte peniaze? Prezrite si Auto europe car rentals zľavy, vychytajte ideálnu príležitosť a cestujte po celom svete lacnejšie ako nikdy predtým!

Auto europe car rental zákaznícka podpora

Ak potrebujete pomôcť s výberom auto, obrátiť sa môžete jednoducho na Auto europe car rentals kontakty, kde vám sú pracovníci mnohojazyčného zákazníckeho servisu k dispozícií 24 hodín denne, aby sa uistili o vašej maximálnej spokojnosti. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Skvelým príkladom je Auto Europe car rental facebook, ktorý vám vždy ukáže niečo navyše. Takže nech už vás čaká Bratislava, Košice, Praha, Chorvátsko, Budapešť, Londýn alebo Paríž, vďaka Auto Europe Car Rentals vyťažíte z vašej cesty maximum!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Rentalcars môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Auto Europe môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Auto Europe Car Rentals

Auto Europe car rentals je špičková sieť požičovní áut po celej Európe. Požičajte si kvalitné vozidlo, ktoré vás na cestách nesklame. Chcete ušetriť? Je tu Auto Europe Car rentals zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  2,5 %
Prenájom vozidla v krajinách Európy 2,5 %
Prenájom vozidla v ostatných krajinách 1,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Auto Europe Car Rentals?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.