eSky

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód eSky

Akcia na letenky na eSky

+ 4 % naspäť z nákupu
 

Využite akciovú ponuku na letenky.

eSky

Internetový predajca eSky ponúka lacné letenky do viac ako 50 krajín sveta. Nájdete tu všetko potrebné pre vašu dovolenku. Okrem leteniek totiž ponúka aj lacné prenájmy áut, výhodné ubytovanie a poistenie. Má za sebou milióny spokojných zákazníkov, preto sa na jeho služby môžete skutočne spoľahnúť. Nakúpiť môžete nielen na Slovensku, ale aj v Česku, Maďarsku, Rumunsku alebo Poľsku.

Obrázok

Ako ušetriť s eSky

Na webovej stránke eSky nájdete hneď niekoľko spôsobov ako ušetriť pri nákupe leteniek či ubytovania. Počas celého roka nakupujete za skutočne nízke ceny dostupné pre všetkých. K dispozícii je aj kategória s akciami, v ktorej nájdete tie najvýhodnejšie ponuky. Obchod pravidelne ponúka aj rôzne zľavy na ubytovanie alebo letenky. Zaregistrujte sa a môžete využívať špeciálne ponuky len pre vás. Všetky ponuky sú k dispozícii priamo na ich webe alebo na Tipli. Oplatí sa sledovať aj sociálne siete ako Facebook a Instagram, kde vás informujú o všetkých novinkách.

Ako získať eSky zľavový kód

Portál eSky bohužiaľ neponúka v súčasnosti žiadne zľavové kódy, avšak na stránke máte množstvo iných možností, ako nakúpiť za menej. Využite napríklad celoročné akcie alebo sezónne zľavy na letenky, ubytovanie aj jachty. Ak nakúpite cez Tipli, získate navyše určitú časť peňazí z nákupu späť.

eSky akcie a Black Friday

Internetový predajca eSky poskytuje viacero možností, vďaka ktorým ušetríte a užijete si tak lacnejšiu dovolenku. Na webe je celoročne k dispozícii kategória s akciovými letenkami za nižšie ceny. Môžete tak vycestovať do Ríma, Porta, Londýna a veľa ďalších atraktívnych destinácií. Okrem toho sú v ponuke pravidelné zľavy na ubytovanie či dokonca prenájom jachty. Zľavy nájdete online na ich stránke alebo na Tipli.

Oplatí sa využiť aj balíček Let+hotel. Ak si cestu a ubytovanie rezervujete spolu, zaplatíte menej. Spoločnosť sa pravidelne zapája aj do obľúbenej akcie Black Friday. Počas tohto nákupného sviatku môžete napríklad získať určitú sumu na nákup leteniek alebo nakupovať za znížené ceny.

eSky letenky a ubytovanie

Ak hľadáte lacné letenky a výhodné ubytovanie na jednom mieste, potom je internetový predajca eSky ideálny pre vás. Vyhľadáva pre vás tie najvýhodnejšie ponuky od známych leteckých spoločností ako: 

 • Ryanair,
 • easyJet,
 • Lufthansa,
 • Wizz Air,
 • Austrian Airlines,
 • Eurowings,
 • KLM,
 • Turkish Airlines.
 • LOT,
 • Pegasus Airlines.

Aby pre vás bolo cestovanie čo najjednoduchšie, na webovej stránke nájdete aj ubytovanie za dobré ceny. V praktickom vyhľadávači si môžete vybrať z viac ako milióna ubytovaní po celom svete. V ponuke sú hotely, hostely, apartmány, či dokonca chaty. Pre rýchle vyhľadávanie si pomocou filtra viete zúžiť výber na základe vami požadovaných kritérií. Zvoľte si napríklad počet hviezdičiek, typ stravovania, spôsob platby, cenový rozsah alebo nutné vybavenie. Ak sa stále neviete rozhodnúť, máte možnosť vybrať si ubytovanie aj na základe recenzií ľudí, ktorí ho už navštívili.

Obrázok

Na tomto portáli si naozaj každý vyberie ideálnu dovolenku podľa svojich predstáv. V ponuke sú rodinné dovolenky, All Inclusive, Last Minute aj dovolenky iba pre dospelých. Ak hľadáte kratší výlet, prehľadajte ponuku kategórie Predĺžené víkendy, kde sú napríklad výlety od piatku do pondelka, relaxačné pobyty v kúpeľoch alebo jedinečné miesta známe z filmov.

Pre cestovateľov, ktorí chcú z každej destinácie vidieť čo najviac, je tu možnosť prenájmu áut. Vyberte si miesto a dátum vyzdvihnutia a rezervujte si ideálne auto, s ktorým môžete ešte bližšie preskúmať krajinu. Ak túžite po niečom špeciálnejšom, na webe portálu si viete rezervovať aj jachty, plachetnice, motorové člny a katamarány od známych výrobcov lodí akými sú Lagoo, Twister, Bavaria a iné. Navštívte Chorvátsko, Francúzsko, Karibik, Seychely, Grécko a veľa ďalších obľúbených jachtárskych destinácií.

Prečo nakupovať na eSky

Portál eSky ponúka letenky, ubytovanie, prenájom auta aj jachty za skutočne výhodné ceny, ktoré sa naozaj oplatia. O obľúbenosti predajcu svedčia aj pozitívne recenzie od spokojných zákazníkov, ktorých tu nakúpilo už viac ako 150 miliónov, takže na ich služby sa určite môžete spoľahnúť. 

Ak sa chcete inšpirovať, na eSky si môžete prečítať veľa zaujímavostí z ciest. Nájdete tam nespočetné množstvo článkov, kde sa dozviete o kultúrnych a dobrodružných zážitkoch, ktoré sa oplatí vyskúšať a prírodné pamiatky, ktoré vo vybranej krajine určite musíte vidieť. Nechýbajú ani články o najlepšom jedle a reštauráciách.

Pre pohodlnejšie a bezpečnejšie platby je k dispozícii eSky Wallet. Je to elektronická peňaženka, kde môžete zbierať financie a následne nimi platiť lety, ubytovanie aj dovolenky a predĺžené víkendy.

V ponuke je viac ako 50 krajín sveta, ktoré môžete navštívíť. Vyberte si z populárnych destinácií ako:

 • Brazília,
 • Dominikánska Republika,
 • Mexiko,
 • Peru,
 • Taliansko,
 • Španielsko,
 • Portugalsko,
 • Egypt,
 • Spojené kráľovstvo a veľa ďalších.
 

Ak potrebujete odvoz na letisko alebo z letiska, určite oceníte možnosť vybavenia transferu. Nemusíte tak riešiť, ako sa prepravíte alebo kde zaparkujete vlastné auto.

Aby ste boli na cestách vždy v bezpečí, môžete na portáli nájsť aj cestovné poistenie. Vďaka tomu získate krytie nákladov na lekárske ošetrenie, úrazové poistenie a poistenie pre tretie osoby aj odškodnenie za poškodenú a stratenú batožinu.

Pre ešte jednoduchší a rýchlejší nákup dovolenky, je k dispozícii aj mobilná aplikácia eSky. Tá zabezpečuje bezpečné transakcie, jednoduchšiu rezerváciu, okamžitý prístup ku všetkým letom aj kvalifikovaných poradcov, ktorí sú vám k dispozícii počas celého týždňa. Aplikáciu si môžete stiahnuť v Google Play, App Store alebo AppGallery.

Ak máte nejaké otázky, môžete spoločnosť kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Stačí ak si vyberiete kategóriu, s ktorou potrebujete poradiť napríklad lety, ubytovanie alebo poistenie a napíšete vašu správu.

eSky sťažnosti a odstúpenie od zmluvy

Ak máte pocit, že služby, ktoré ste si zaplatili neboli splnené alebo boli plnené nesprávne, máte právo podať sťažnosť. Tá sa môže týkať leteniek, rezervácií aj cestovateľských služieb. Sťažnosť môžete podať dvomi spôsobmi, a to písomne alebo online prostredníctvom formulára. V prípade, že ste si vybrali písomný spôsob, napíšte na adresu eSky, ul. Murckowska 14a, 40-265 Katowice, Poľsko. Ak ste si vybrali druhý spôsob, vyplňte dostupný formulár, ktorý nájdete priamo na webovej stránke spoločnosti. O výsledku vašej sťažnosti budete informovaní do 14 dní od jej obdržania.

V prípade, že máte záujem o odstúpenie od zmluvy v oblasti prenájmu áut či ubytovania pozorne si vždy prečítajte podmienky konkrétneho poskytovateľa služieb. Nie všetci vám totiž vrátia peniaze. Ak vami vybraný poskytovateľ služby umožňuje vrátenie peňazí alebo ich časti, budete o tom jasne informovaní.

eSky zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Balíčky Let+hotel za menej

21.07.2023

Letenky za akciové ceny

21.07.2023

Ako môžem zaplatiť za letenku?

Portál eSky poskytuje možnosť platiť kreditnou kartou alebo rýchlou platbou online.

Ako ušetriť na eSky?

Na portáli eSky môžete ušetriť vďaka zľavám a akciám, ktoré sú dostupné po celý rok. Ak nakúpite cez Tipli, získate dokonca časť peňazí z nákupu späť.

Ako si môžem rezervovať hotel?

Hotel si rezervujete jednoducho na webovej stránke eSky.sk. Vyberte si hotel, ktorý sa vám páči a vyplňte požadované údaje všetkých hostí. Potom už stačí len zaplatiť spôsobom, ktorý vám vyhovuje.

Recenzie eSky

Boris L.

23.04.2023 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O eSky

Internetový portál eSky predáva lacné letenky do vašich obľúbených destinácií. Okrem toho ponúka možnosť prenájmu áut, jachty alebo ubytovania v hoteloch, hosteloch aj apartmánoch za skutočne výhodné ceny. Ak chcete cestovať ešte výhodnejšie, k dispozícii sú pravidelné akcie a zľavy, s ktorými ušetríte.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  4 %
Package 4 %
Hotel 3 %
Flight, Ancillary, Insurance 2 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

eSky v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  4 % späť z ceny nákupu v obchode eSky?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa