Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Autovybava.sk
6 %

Autovybava.sk

www.autovybava.sk
Autovýbava sa radí k popredným predajcom autodoplnkov, kvapalín či iného príslušenstva do aút či motocyklov na Slovensku. Vyberajte si kvalitné produkty ako poťahy, kvapaliny, autorohože, stierače či autokozmetiku. Vyšperkujte svoje auto kvalitnými doplnkami za najlepšie ceny spolu s e-shopom Autovýbava.sk. E-shop je garanciou kvality a spokojnosti, o čom svedčia stovky spokojných zákazníkov.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Autovybava.sk

Predajca Autovýbava

Neviete si rady s vaším štvor či dvojkolesovým tátošom? Pomôže vám Autovýbava. Predajca Autovýbava je jedným z popredných predajcov autodoplnkov u nás na Slovensku. Za priaznivé ceny si tak viete vyladiť svoje auto do dokonalosti. Navyše sa predajca vyznačuje špičkovým zákazníckym servisom a rýchlym vybavením vašich objednávok. Všetko pre auto moto vybavíte pohodlne v Autovýbava.sk.

Autovýbava autodoplnky

Potrebujete si vymeniť olej, doliať brzdovú kvapalinu či vodu do ostrekovačov? Máte staré autorohože, dotrhané autopoťahy alebo vám došla náplň do klimatizácie? Nakupujte o overeného odborníka. Široké portfólio produktov ako plachty na auto, opierky na ruky a mnohé ďalšie kúpite na stránkach Autovýbava.sk. Vyberte si kvalitné autokoberce na mieru, ktoré presne sadnú na podlahu vášho auta z pohodlia domova.

E-shop Autovýbava.sk

Chcete si vylepšiť svoje auto, ale nebaví vás zháňať jednotlivé produkty v obchodoch či predražených autoservisoch? Stavte na nákupy online. Internetový predajca Autovýbava.sk je overený predajca s veľkým množstvom spokojných zákazníkov. Spokojnosť garantuje nielen vysoká kvalita produktov, ale aj nízke ceny a expresná doprava. Využite Autovýbava zľavy a nakupujte produkty za zvýhodnené ceny.

Autovýbava letáky

Chceli by ste mať k dispozícii vždy tie najnovšie informácie z moto sveta obchodu Autovýbava.sk? Sledujte pravidelne Autovýbava leták a už nikdy nepremeškáte žiadnu super ponuku na nákup za výhodné ceny. Prelistovať si nový leták môžete z pohodlia svojho domova cez počítač, tablet či smartfón. Šetrite svoje peniaze a nakupujte s rozumom. Majte krásne auto vďaka doplnkom z obchodu Autovýbava.sk

Podobné obchody

Články

Záchrana auta pred poruchou: Kde kúpite…

Každý majiteľ štvorkolesového tátoša vie, aké stresujúce je, keď sa zrazu na palubnom počítači...
7.9.2018 Zobraziť článok

Havarijné poistenie - keď povinné zmluvné…

Hoci povinné zmluvné poistenie si musí platiť každý majiteľ motorového vozidla registrovaného na...
31.8.2018 Zobraziť článok

Povinné zmluvné poistenie - ako ušetriť…

Máte vodičský preukaz a jazdíte na aute alebo motorke? Tak iste viete, že bez povinného zmluvného...
11.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1266 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo