Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Mojalekaren.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 5 % na všetko v obchode Mojalekaren.sk

Platí do 09.05.2021

 
   

Trápi vás prechladnutie? Potrebujete doplniť svoju lekárničku o bežné voľnopredajné lieky a nechce sa vám chodiť do lekárne? Presne pre vás je… viac

Doprava zadarmo pri odbere noviniek na Mojalekaren.sk

+ 5 % naspäť z nákupu

Prihláste sa k odberu noviniek obchodu Mojalekaren.sk a zľavový kód na dopravu zadarmo pri nákupe nad 10 € získate e-mailom. viac

O obchode Mojalekaren.sk

Internetová lekáreň Mojalekáreň.sk

PopulárnalekáreňMojalekáreň.skje na trhu už vyše 10 rokov. Počas tohto obdobia si tátoonline lekáreňzískala priazeň tisícok klientov u nás. Zaraďuje sa medzi lekárne, ktoré prostredníctvom e-shopu predávajúvoľnopredajné lieky, ktoré nie sú viazané preskripčným obmedzením. V portfóliu produktov nájdete vyše11 tisíc produktovrôzneho druhu. Stačí si len vybrať liečivá, ktoré do vašej lekárničky potrebujete. Je jedno, či na domáce použitie, alebo sa chystáte niekam nadovolenku. Buďte pripravený!

Lieky z Moja lekáreň

Pokiaľ nepotrebujete lieky okamžite a nevadí vám vyčkať 2 dni, nákupy online zaiste oceníte. Je to rýchly a mimoriadne komfortný spôsob, ako doplniť lekárničku. V ponuke zoženiete kvalitné a certifikovanéanalgetiká, lieky na alergiu, prechladnutiečivitamíny a doplnky stravy. V prehľadnom menu stránky bez problémov nájdete všetko, čo potrebujete.Moja lekáreňje registrovaná v štátnom ústave pre kontrolu liečiv a pri akomkoľvek probléme vám natelefonickejlinke či online poradia skúsenífarmaceuti. Nakupujte výhodne a komfortne využitímslužieb, ktorémoja lekáreňvyužíva.

Mojalekáreň pre mamičky

Jednou z podkategóriie-shopu Mojalekáreň.skje sekcia určená premamičky a deti. V nej kúpite všetko od tehotenských testov, cez detskúkozmetikua výživu. Skrátka všetko, čo mamička a bábätko potrebuje. Dokonca ajoblečenieči detské potreby akofľaše, cumlíkyalebo slintáčiky. Vyberte si svoje produkty prvotriednej kvality zasuper ceny. O pár dní vám ich kuriér prinesie až pred vaše dvere, takže nemusíte nikam chodiť.

Doprava a platba

Mojalekáreňponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Pri doprave máte na výber medziZásielkovňouakuriérom GLS. Pri nákupenad 30 eurmáte všakdopravu zadarmo. Za svoje lieky môžete zaplatiťkartou vopred,online platbou, alebobankovým prevodombez dodatočných príplatkov. V prípade, že chcete platiťna dobierkubudete musieť zaplatiťpoplatok 1 euro, ale ibado výšky nákupu 30 eur. Ak nakúpite v Mojalekáreňnad 30 eur,za dopravu a platbu tak neplatíte ani cent. To je ponuka, nad ktorou netreba váhať!

Reklamácie a kontakty

V prípade, ak by ste tovar potrebovali reklamovať postup veshope mojalekaren.sk. je skutočne jednoduchý. Zakúpený tovar dobre zabaľte a krabicu označte nápisomReklamácia. Pridajte list s popisom vady a zašlite na adresuKopčianska 92/A, Bratislava.Krabicu viditeľne označte ID 96240497. Ak máte akékoľvek otázky kontaktujtezákaznícku linku mojalekaren.sknatelefónnomčísle 0221 201 380. Môžete tak urobiť v pracovné dni od 8 do 15:30 hod., prípadne zaslať vašu otázkuonlinecez stránkuwww.mojalekaren.sk. O zákazníka je tak prvotriedne postarané.

Mojalekáreň zľavy a letáky

Nakupujte lieky a lekárenský tovarešte lacnejšie. Využite platnéMojalekáreň.sk zľavya ušetrite svoj rodinný rozpočet. Viete ako zabezpečiť to, aby vám neunikla žiadna akciová ponuka? Sledujte pravidelneMojalekáreň.sk letákya budete mať poruke vždy všetky najnovšie informácie zo sveta liekov.Leták je dostupný v online verzii, čiže si ho viete prelistovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Vďaka Tipli aMojalekáreň.skmôžete získať späť až 5 % z vášho nákupu!

  • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zi-apteka.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Mojalekaren.sk

4.8

Milada D.

22.03.2021 5.0

rýchle dodanie, super ceny

Eva M.

08.03.2021 5.0

vyborna siroka skala produktov

sona

22.09.2020 5.0

vynikajúci obchod, rýchle dodanie objednaného tovaru.

Milan I.

01.07.2020 5.0

Super

KK

08.12.2019 5.0

Spokojnosť...

Titia

15.05.2019 5.0

Všetko ok

Vladimír Š.

28.04.2019 5.0

Nie je čo vytknúť odporúčam

Patricia W.

17.02.2019 5.0

Široký sortiment tovaru Doprava len 1€ Rýchle dodanie

Estera Š.

04.04.2021 5.0

Alexandra T.

24.01.2021 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Mojalekaren.sk

Trápi vás prechladnutie? Potrebujete doplniť svoju lekárničku o bežné voľnopredajné lieky a nechce sa vám chodiť do lekárne? Presne pre vás je tu online lekáreň Mojalekáreň.sk. Zoženiete v nej tisícky produktov na rôzne účely. Lieky, vitamíny, lekárenskú kozmetiku. Nákupy vám zaberú len niekoľko minút z pohodlia vášho domova a o pár dní máte svoje produkty doma.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Odmena sa vzťahuje iba na prvú objednávku na Mojalekareň.sk. Nový zákazník je ten, ktorý na MojaLekáreň.sk nenakúpil za posledné 2 roky. V prípade použitia benefitov ako platobného prostriedku u objednávky môže dôjsť k zrušeniu odmeny.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  5 %
Prvý nákup 5 %
Ďalšie nákupy 0 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  5 % späť z ceny nákupu v obchode Mojalekaren.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.