Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Bezvatriko.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % na všetko v obchode Bezvatriko.sk

Platí do 19.06.2021

 
   

Milujete originálnu módu? Módu, ktorú môžete tvoriť aj vy sami? Získajte vtipné a originálne tričko v troch... viac

O obchode Bezvatriko.sk

Bezvatriko.sk eshop

Hľadátevtipné a originálne tričká s potlačoupre vás alebo vašich kamarátov? Na stránke bezvatriko.sk si vyberiete tričko s potlačou podľa vašich predstáv. Vtipné a originálne! V ponuke sú stovky potlačí premužov, ženy, detiatehotenské tričká. Každé jedno bezvatriko má potlačené vtipné nadpisy, cyklistické a hasičské motívy, potlač piva a mnoho ďalšieho.

Tričko s potlačou

Vyberte si aj vytričko, ktoré vás vystihuje. Tričko s potlačou jemóda, ktorá bude stále in. Plánujete výlet? Oblečte si tričko s motívom Vášnivý cestovateľ. V piatok večervyskúšajte vyraziť do ulíc s tričkomGay test! Pokiaľ vidíš Spidermana, mám pre teba zlú správu. Alebo pre dámy Som hasička, nie princezná. Z pánskych motívom sú na výber tričká z oblastifitnes, futbal, pre budúcich oteckov, cyklistika, paragliding a ďalšie vtipné motívy.

Vtipné tričko k narodeninám

Tričko je vynikajúcim a univerzálnymdarčekom pre všetky vekové kategórie. Stačí ho elektronicky objedať a pri kúpenad 34 eur máte dopravu zdarma. Pri kúpe si môžete byť istí, že všetky potlače sú tlačené nakvalitný textil, aby zabezpečili čo najpohodlnejšie nosenie. Ak chcete nakupovať výhodne, nezabudnite si uplatniťBezvatriko.sk zľavy.

Bezvatriko.sk kontakt

V prípade potreby kontaktujte bezvatrikokaždý pracovný deňod 9:00 do 17:00 hod na telefónnom čísle: +420 607 567 213 alebo emailom: info@bezvatriko.cz. Tričko po kúpe vám bude dlho slúžiť, ak sa oň budetevzorne starať a dodržiavať pravidlá. Perte ho max. pri teplote 30 °C. Žehlite pri nižšej teplote a zrubovej strany. V žiadnom prípade bezva trikonedávajte do sušičkya vyhýbajte sa odstraňovaču škvŕn aj chemikálií. Pred kúpou vám odporúčame prelistovať siBezvatriko.sk letáky.

V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naBezvatriko.cz.

Podobny sklepZalando Loungemamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Bezvatriko.sk

Milujete originálnu módu? Módu, ktorú môžete tvoriť aj vy sami? Získajte vtipné a originálne tričko v troch jednoduchých krokoch. Vyberte si svoj motív, alebo si nechajte vyrobiť tričko na mieru, zvoľte farbu a nakupujte. Bezvatriko môže byť o niekoľko dní u vás doma.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Bezvatriko.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.