BOEL

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

BOEL zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % v obchode BOEL

Platí do 28.10.2021

 
   

Firma Boel pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Už vyše 25 rokov sa sústredí na predaj malej poľnohospodárskej techniky...

Výpredaj až -75 % na Boel.sk

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Malé množstvo produktov z bazárovej kategórie s obrovskými zľavami. viac

O obchode BOEL

Boel.sk

Firma Boel pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Už vyše 25 rokov sa sústredí na predaj malej poľnohospodárskej techniky pre záhrady, lesy a komunálnu sféru. Nezáleží, či sa jedná o kosačky, krovinorezy, kultivátory, postrekovače, rosiče, vysávače lístia, čerpadlá, generátory alebo píly. Boel.sk je pre vás zárukou kvality, ktorá je overená rokmi skúseností. Bonusom je špičkový servis a poradenstvo. Boel má aj 2 predajne, kde môžete taktiež nakúpiť a prezrieť si tovar. Odporúčame však rozhodne nákup cez eshop a prípadné osobné vyzdvihnutie, keďže ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť. Boel - predajca záhradnej techniky s rokmi skúseností!

boel ponuka

Čo všetko ponúka Boel.sk?

 • Záhradnú techniku
 • Stroje na spracovanie dreva
 • Doplnky do dielní a na stavbu
 • Elektrické náradie
 • Akumulátorové náradie
 • Zavlažovanie
 • Oleje
 • Príslušenstvo
 • Lodné motory Honda
 • Záhradný nábytok
 • Náhradné diely
 • a mnoho ďalšieho...

Boel doprava a platba

Internetový obchod Boel.sk ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Využiť môžete kuriérske Boel zľavy a získajte kupón na dopravu zdarma a množstvo iných zliav a akcií.

boel značky

Boel kontakty

Okrem kvality tovaru je pre Boel extrémne dôležitá aj starostlivosť o zákazníkov. Boel zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na 035/659 30 28, alebo mailom na boel@boel.sk. K dispozícii vám je aj Boel predajňa Veľký Kýr na ulici Novozámocká 582 a podobne aj predajňa v Nitre na ulici Štúrová 118. Otváracie hodiny obidvoch predajní aj zákazníckeho centra sú totožné. Pondelok až piatok od 9 do 17 hodín a v sobotu od 8 do 12 hodín. Výnimkou je každodenná obedná prestávka do 12 do 13 hodín. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícky servis, kde vám dajú presné inštrukcie ako postupovať ďalej. Boel je aj na sociálnych sieťach. Sledujte Boel facebook, twitter a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na bylinky, ktoré môžete pestovať vo vašej záhrade.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku kasa.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku eMAG.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O BOEL

Firma Boel pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Už vyše 25 rokov sa sústredí na predaj malej poľnohospodárskej techniky pre záhrady, lesy a komunálnu sféru. Nezáleží, či sa jedná o kosačky, krovinorezy, kultivátory, postrekovače, rosiče, vysávače lístia, čerpadlá, generátory alebo píly.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode BOEL?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.