Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Bubulákovo
4 %
Bubulákovo je farebný svet s látkami, stuhami, galantériou a so všetkým potrebným ku kreatívnemu tvoreniu. V online obchode Bubulakovo.sk nájdete okrem látok a galantérie aj praktické návody, ako si ušiť plavky, sukňu alebo žabičkové šaty. Bubulákovo, to je obchod plný lásky k šitiu pre jednotlivcov, ako aj dielne za veľkoobchodné ceny.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Bubulákovo

Bubulákovo eshop

Bubulákovo eshop je pre všetkých, ktorí sa túžia odlíšiť od ostatných. V internetovom obchode nájdete rôzne Bubulákovo látky, výstuže, vzorkovníky, zbytkové látky a iné domáce potreby. Pozrieť sa oplatí aj do Galantérie, kde na vás čaká bohatý sortiment za výhodné ceny, ktorý sa perfektne hodí k látkam. Brmbolce, čipky, cvoky, flitre, gumy, nite, patchwork, šnúrky, strapce, stuhy, suchý zips a mnoho ďalšieho majú v Bubulákove vo všetkých farebných odtieňoch.

Nákup v online obchode Bubulákovo má veľa výhod. Charakterizuje ho rýchlosť, osobný prístup a plný sklad látok. V Bubulákovo expedujú povar skladom do 24 hodín. Zákazníci sú na 100 % spokojní a do každého balíka vkladajú „Bubuláci“ aj kus ich srdca. Stačí si pozrieť Bubulákovo letáky a žiadna akcia vám už neujde.

Bubulákovo látky

Obchod Bubulakovo ponúka materiály na rôzne využitia: bavlnené látky, dekoračné látky, dvojitú gázovinu, flanel, fleece, jeans, kojenecký plyš, ľan, madeiru, menčester, plavkovinu, prešívané látky, satén, stvetrovinu, zamat a ďalšie látky. To všetko môžete mať aj vy so zľavou. Stačí sledovať Bubulákovo zľavy a pri vašom najbližšom nákupe ušetríte.

V Bubulákovo nájdu aj nároční klienti, to čo hľadajú. V ponuke je látka Scuba alebo neoprén, z ktorej sa dajú ušiť šaty, sukne a jesenné bundy. Na letné dni je veľmi obľúbený materiál ľanové plátno. Absorbuje vlhkosť, je vzdušný a príjemne chladí. Pre teplé a vlhké podnebie je vhodná dvojitá gázovina, priedušná bavlnená tkanica, ktorá je často priesvitná. Vďaka jej jemnosti je vhodná práve na šitie detských odevov.

Bubulákovo veľkosklad

Na stránke Bubulakovo.sk, v kategórii Bubulákovo Veľkosklad, môžu nakupovať za veľkoobchodné ceny všetci predajcovia handmade výrobkov, krajčírstva, dielne, odevné školy alebo iné organizácie. Vo veľkosklade nájdu kvalitný materiál, rýchly servis a osobný prístup. Do tejto kategórie je potrebné sa zaregistrovať a uviesť firemné údaje ako je IČO, DIČ alebo IČ DPH.

Bubulákovo predajňa

Bubulákovo predajňa je otvorená každý pracovný deň od 8:00 do 14:00 hod. na ulici Lužná 2320/6 v Šali. V prípade, že si chcete váš objednaný tovar zaslať domov, nad 60 eur je doprava zadarmo pre všetkých, či už pre maloobchodníkov alebo veľkoobchodníkov.

 • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Bubulákovo.cz.
 • Podobny sklep born2bej.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Tipy a recepty na zdravú desiatu pre deti

Každé ráno si musíte privstať a pripraviť svojim ratolestiam desiatu. Dochádzajú vám nápady?...
22.9.2018 Zobraziť článok

5 top hračiek na AliExpress!

Hľadáte kvalitné a lacné hračky pre vaše deti? Máme pre vás riešenie! Na AliExpress sme vyhľadali...
1.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo