HomePoint.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 5 % na všetko v obchode HomePoint.sk.

Platí do 12.07.2020

 
   

E-shop Homepoint.sk ponúka kvalitné domáce, bytové, upratovacie, kuchynské a kúpeľňové potreby či dekorácie pre vašu domácnosť. V... viac

Doprava zadarmo na HomePoint.sk

Platí do 22.07.2020

+ 5 % naspäť z nákupu

Ak nakúpite nad 30 €, máte dopravu v e-shope zadarmo. viac

Novinky v e-shope HomePoint.sk

Platí do 22.07.2020

+ 5 % naspäť z nákupu
   

Prezrite si novinky v e-shope HomePoint.sk. viac

O obchode HomePoint.sk

Zariaďujete si nové bývanie? Potrebujete doplniť svoju domácnosť o predmety každodennej potreby? Ideálnou voľbou je pre vás internetový predajca Homepoint. Je to najväčší odborník na domáce potreby na slovenskom trhu. Môžete sa spoľahnúť, že v Homepoint.sk zaručene nájdete presne to, čo hľadáte. Či už zháňate vybavenie do kuchyne, jedálne, kúpeľne alebo potrebujete dokúpiť upratovancie náčinie, v Homepoint zoženiete skutočne všetko od výmyslu sveta.

E-shop Homepoint.sk

Internetový obchod Homepoint.sk je najväčším predajcom domácich potrieb na Slovensku. V portfóliu produktov má neuveriteľných 344-tisíc položiek, ktoré sú pripravené k okamžitej expedícii. Kuriér s vašou objednávkou príde až k vašim dverám, a vy sa tak vyhnete strácaniu darocenného času chodením po obchodoch. Nákup vám zaberie pár minút. Stačí si v prehľadnom menu vybrať správnu kategóriu a môžete veselo nakupovať. Ak by ste mali záujem o porovnanie cien, stačí si pozrieť Homepoint Heureka profil kde zistíte, že v e-shope Homepoint sa nakupovať oplatí.

Homepoint dekorácie a bytové doplnky

Domov nevytvára iba nábytok. Na to, aby ste sa vo svojom dome či byte cítili ako doma, je potrebné interiér doladiť aj ďalšími prvkami. Nič priestor neskrášli a nezútulní viac ako vhodne zvolené bytové dekorácie a doplnky. Online obchod Homepoint.sk prináša zákazníkom okrem predmetov bežnej dennej potreby aj širokú škálu interiérových doplnkov. Zmeňte chladný byt na teplý domov, do ktorého sa budete každý deň radi vracať.

Homepoint zľava

Chceli by ste nakupovať domáce potreby a dekorácie za čo najvýhodnejšie ceny? Pravidelne si prelistuje Homepoint leták z pohodlia vašej obývačky. Už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na nákup za tých najlepších podmienok. Nezabudnite, že pre zákazníkov je pripravená aj zaujímavá Homepoint zľava, s ktorou ušetríte peniažky z vášho rodinného rozpočtu. Doprajte si kvalitné domáce potreby za super ceny v najväčšom internetovom obchode Homepoint.sk.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Homepoint.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Przydomu.pl.

Podobné obchody

O HomePoint.sk

E-shop Homepoint.sk ponúka kvalitné domáce, bytové, upratovacie, kuchynské a kúpeľňové potreby či dekorácie pre vašu domácnosť. V internetovom obchode Homepoint.sk zoženiete všetko pre vašu domácnosť na jednom mieste. Nakupujte pohodlne z domova produkty, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie v domácnosti. Doplňte svoj interiér o trendy dekorácie z Homepoint.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode HomePoint.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.