Obchody, kde vás odmeníme

bugy.sk zľavové kupóny a zľavy

Darček zadarmo k nákupu na bugy.sk

 
   

Platí iba na vybrané výrobky. Presné podmienky nájdete na stránke predajcu. viac

O obchode bugy.sk

Bugy - online drogéria

Prvá slovenská online drogéria fungujúca nepretržite už od roku 2007. Bugy.sk ponúka drogériu, kozmetiku, parfémy, detské výživy, hračky, stavebniny, farby, laky a mnoho iného. Skutočne každý zákazník si tu nájde svoj obľúbený výrobok. Všetky výrobky sú priamo od výrobcov. Zákazník tak vždy môže počítať s originál tovarom. Od vzniku nadobudli veľké množstvo skúsenosti, verných zákazníkov a profesionálnych partnerov. Výber z viac ako 22 000 produktov, ktoré sú dostupné na eshope bugy.sk je už iba na vás. Nezáleží, či siahnete po najlepšej kozmetike alebo jedinečných parfémoch. Navyše viac ako 95 % výrobkov je skladom. Rýchle doručenie je teda samozrejmosťou. Bugy.sk - viac ako online drogéria!

bugy parfémy

Bugy doprava a platba

Internetový obchod Bugy.sk ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie môžete využiť Bugy zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a množstvo iných zliav a akcií.

Bugy kontakty

Bugy zákaznícke centrum vám je k dispozícii a plne pripravené zodpovedať všetky vaše otázky. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +421 948 807 803, alebo mailom na obchod@bugy.sk. Pracovná doba zákaznícke centra je pondelok až piatok od 8 do 16:30 hodín. Navštíviť môžete aj Bugy predajne. 3 z nich sa nachádzajú v Dolnom Kubíne, jedna v obci Zakamenné a jedna v Liptovskom Mikuláši. Ochotní zamestnanci sú pripravení k vašim službám. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Bugy facebook vám pravidelne prináša množstvo zaujímavých informácií, tipov a noviniek. Napríklad ako si vybrať správny parfém.

bugy výhody

Bugy recenzie

Recenzie sú vždy skutočným obrazom obchodu. Mnoho ľudí a potenciálnych budúcich zákazníkov im prikladá obrovskú dôležitosť. Špeciálne to platí pre parfémy a kozmetiku. Na portáli Heureka je množstvo recenzií na eshop Bugy.sk. Vybrali sme tú od Petry, ktorá napísala: „Objednaný tovar bolo ťažké nájsť v kamennom obchode aj na e-shopoch. Na stránke Bugy.sk bol dostupný a za najlepšiu cenu. Expedícia objednávky bola expresná (napriek tomu, že bola urobená počas sviatkov, doručená bola rovnako rýchlo). Ďakujem!“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku tetadrogerie.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku ezebra.pl.

O bugy.sk

Prvá slovenská online drogéria fungujúca nepretržite už od roku 2007.<strong> Bugy.sk</strong> ponúka drogériu, kozmetiku, parfémy, detské výživy, hračky, stavebniny, farby, laky a mnoho iného. Skutočne každý zákazník si tu nájde svoj obľúbený výrobok.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod bugy.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.