Chic Me

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Chic Me

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Chic Me.

Zľavový kód Chic Me

Peniaze späť 6 % v obchode Chic Me

Platí do 26.07.2024

 
 

Internetový obchod Chic me ponúka široký výber dámskeho oblečenia, doplnkov, bielizne a ešte omnoho viac. Skutočný raj na zemi pre všetky dámy,.…

Výpredaj dámskej módy na Chic Me

+ 6 % naspäť z nákupu
 

Využite výpredaj a ušetrite v eshope Chicme.sk.

O obchode Chic Me

Internetový obchod Chic me je popredným medzinárodným predajcom oblečenia, doplnkov a bielizne pre ženy. V menšom množstve tu samozrejme nájdete aj obuv a doplnky do domácnosti. Malý raj na zemi pre všetky dámy. Široká ponuka, skvelé ceny a rýchla doprava. K tomu všetkému aktuálne módne trendy, akoby ste nakupovali v najznámejších obchodoch po celom svete. Pravidelne môžete využívať aj Chic me zľavy, vďaka čomu výrazne ušetríte. K dispozícii je aj Chic me doprava zdarma a v ojedinelých prípadoch a pri špeciálnych akciách sa oplatí využiť Chic me zľavový kupón. Tak na čo ešte čakáte? Nakupovanie s Chic me je úplne jednoduché.

Ako vybrať správnu veľkosť?

Pravdepodobne najťažšia otázka pri nákupe online. Je jedno či ide o tričká, šaty, topánky alebo bielizeň. Tipli vám ponúka rady, ako najpresnejšie odmerať čísla, ktoré sú pri výbere často najdôležitejšie.

Tabuľky zvyčajne pracujú s hodnotami ako obvod pása, obvod hrude a obvod hrudníka. Ako sa však správne zmerať?

 • Obvod pása - Odmerajte si najužšiu časť vášho pásu
 • Obvod bokov - Odmerajte si vašu najširšiu časť bokov (na vrchnej časti vašich stehien)
 • Obvod hrude - Odmerajte si vašu najširšiu oblasť hrude na prsiach

A na záver všeobecná rada. Ak bežne nosíte napríklad veľkosť M, tak je viac ako pravdepodobné, že vám bude veľkosť M sedieť aj v eshope Chic me. Ak by aj nie, tovar vám radi vymenia do 30 dní od vytvorenia objednávky. Nemáte sa skutočne čoho obávať.

chic me šaty

Chic me kontakty

Neviete si rady s nákupom? Nedorazil tovar tak ako mal? Na tieto ale aj mnohé ďalšie vaše otázky je pripravená odpoveď Chic me zákaznícka podpora. Kontaktovať ju môžete najmä pomocou sociálnych sietí. Chic me facebook, instagram, twitter a mnohé ďalšie sociálne siete sú pre vás k dispozícii nonstop. Na komunikáciu využite určite anglický jazyk. S dorozumením by nemal byť problém. Ďalšou možnosťou je Chic me aplikácia, ktorá je dostupná pre iOS a aj pre Android. Stiahnuť si ju môžete bezplatne a navyše pri nákupe cez ňu môžete získať dodatočnú zľavu.

Nakúpte v eshope Chic me cez Tipli a získajte cashback až 5 % z vášho nákupu.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Chic me.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Orsay.

Chic Me zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zdarma na celú objednávku

01.12.2022

Zľavy až 70 % vo výpredaji

31.12.2022

Ako uplatniť zľavové kupóny na Chic Me

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Chic me. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny Chic me? Pozrite sa na postup ako uplatniť Chic me zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na chicme.com uplatniť.

chic me kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

chic me zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Add to bag“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Select“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Use“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

chicme.com kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Chic me?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Chic me kupón, tak zbystrite pozornosť na About You alebo Zoot.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Chic Me

Internetový obchod Chic me ponúka široký výber dámskeho oblečenia, doplnkov, bielizne a ešte omnoho viac. Skutočný raj na zemi pre všetky dámy, ženy a dievčatá. Vyberie si skutočne každá! Chcete ušetriť? Využite Chic me zľavový kód.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Chic Me v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Chic Me?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa