Obchody, kde vás odmeníme

DJI store zľavové kupóny a zľavy

Zľava 5 % za odber newslettera DJI store

 

Prihláste sa na odber newslettera a získate kupón na zľavu 5 % viac

O obchode DJI store

DJI Store

Raj pre milovníkov dronov, ktorý pozná každý profesionál. Tie najkrajšie zábery vznikajú priamo z výšky. Vďaka dronom je toto natáčanie oveľa jednoduchšie. Pre mnohých sa jedná o splnenie detského sna s hračkou na diaľkové ovládanie. Výber a ponuka dronov je však oveľa väčšia a vybrať si je omnoho ťažšie ako si vybrať iba obyčajnú kameru či autokameru. Vložte sa teda do rúk profesionálov a nechajte si poradiť od odborníkov z DJI store. Práve eshop DJI store je jeden z najväčších špecializovaných obchodov na drony na svete.

DJI Store ponuka

DJI store doprava a platba

Internetový obchod DJI store ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Využiť môžete služby kuriérskych spoločností DPD a DHL. Cena za dopravu je individuálna a záleží od veľkosti vašej objednávky. Dostupné sú všetky bežné spôsoby platby. Odporúčame zvoliť platbu vopred kartou, aby ste mali svoju objednávku doma čo najskôr. Chcete ušetriť? Sledujte DJI store zľavy, kde nájdete kupón na dopravu zdarma a mnoho iných zliav a akcií.

DJI Store dron

DJI store kontakty

Zákaznícky servis plný kvalifikovaného personálu vám je plne k dispozícii v pracovné dni od 10 do 18 hodín. Kontaktovať ich môžete telefonicky na +44 2076603037, alebo pomocou online kontaktného formuláru na webových stránkach. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. DJI facebook je zdrojom skvelých informácií noviniek a tipov. Napríklad ako si vybrať správny dron.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku gearbest.com.

O DJI store

Raj pre milovníkov dronov, ktorý pozná každý profesionál. Tie najkrajšie zábery vznikajú priamo z výšky. Vďaka dronom je toto natáčanie oveľa jednoduchšie. Pre mnohých sa jedná o splnenie detského sna s hračkou na diaľkové ovládanie. Výber a ponuka dronov je však oveľa väčšia.Práve eshop DJI store je jeden z najväčších špecializovaných obchodov na drony na svete.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod DJI store.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.