eFarby.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

eFarby.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavy až 50 % na Efarby.sk

+ 1,625 % naspäť z nákupu

Dodávame farby laky aj vo veľkých množstvách do 24hod. Veľkoobchodné zľavy a vernostný program, s ktorým Vaša firma ušetrí už pri prvom nákupe.… viac

Doprava zadarmo na eFarby.sk

+ 1,625 % naspäť z nákupu

Doprava zadarmo platí pri nákupe nad 150 €. viac

O obchode eFarby.sk

Začali vás nudiť farby stien vášho interiéru? S internetovým špecialistom na farby eFarby.sk to môžete zmeniť len pár kliknutiami! Objednajte si rôzne farby na vašu fasádu, kovy, betón, drevo a dokonca aj farby pre umelcov. Okrem farieb tu nájdete aj spreje a lepidlá, teda vlastne všetko potrebné na to, aby ste si razom zmenili výzor vašej domácnosti.

V eFarby.sk sa naplno venujú veľkoobchodnému aj maloobchodnému internetovému predaju farieb. Doslova na pár klikov vám doručia objednávky aj v paletových množstvách do 24hod. Spolu s tovarom vám vedia dodať aj profesionálneho aplikačného technika. Ako jediný v Európe tak vyriešia vašu zákazku cez internet ako celok. Skrášlite si váš domov už zajtra!

efarby ponuka

eFarby.sk recenzie

Recenzie sú vždy skutočným obrazom obchodu. Mnoho ľudí a potenciálnych budúcich zákazníkov im prikladá obrovskú dôležitosť. Špeciálne to platí pre online nákupy. Na portáli Heureka je množstvo recenzií na eshop eFarby.sk. Vybrali sme tú od Petry, ktorá napísala: „Objednaný tovar bolo ťažké nájsť v kamennom obchode aj na e-shopoch. Na stránke eFarby.sk bol dostupný a za najlepšiu cenu. Expedícia objednávky bola expresná (napriek tomu, že bola urobená počas sviatkov, doručená bola rovnako rýchlo). Ďakujem!“

eFarby.sk kontakty

Zákaznícke centrum eFarby je vám plne k dispozícii v pracovné dni od 7 do 17 hodín. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Prípadne môžete využiť aj online kontaktný formulár na stránke eFarby.sk. eFarby predajňa sa nachádza v Žiline. V prípade reklamácie kontaktujte oddelenie reklamácií mailom alebo opäť telefonicky. Ak si neviete rady, kontaktujte najskôr zákaznícke centrum. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä eFarby Facebook, ktorý poskytuje množstvo aktuálnych a zaujímavých informácií.

Nakúpte v obchode eFarby cez Tipli a získajte cashback až 1,625 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Homein.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Bazylia.pl.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Rumunsku, pozrite sa na Casesmart.

eFarby.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na produkty Adler

30.08.2021 - Zľavový kupón 10 % platí na produkty Adler pri nákupe nad 50 €.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Ako uplatniť zľavové kupóny na eFarby.sk

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode eFarby. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny eFarby? Pozrite sa na postup ako uplatniť eFarby zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na efarby.sk uplatniť.

efarby kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

efarby.sk kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Máte zľavový kupón?“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Ok“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

efarby zľavový kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na eFarby?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. 

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O eFarby.sk

Začali vás nudiť farby stien vášho interiéra? S internetovým špecialistom na farby eFarby.sk to môžete zmeniť len pár kliknutiami! Objednajte si rôzne farby na vašu fasádu, kovy, betón, drevo a dokonca aj farby pre umelcov. Okrem farieb tu nájdete aj spreje a lepidlá, teda vlastne všetko potrebné na to, aby ste si razom zmenili výzor vášho príbytku

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
STAMP 1,625 %
Peníze zpět z nákupu  1,625 %
Ostatný tovar 1,25 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,625 % späť z ceny nákupu v obchode eFarby.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.