Hodiny na stenu

Hodiny na stenu

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Hodiny na stenu

Internetový obchod Hodiny na stenu ponúka široký sortiment špičkových hodín do každej domácnosti. Na jednom mieste tu nájdete nástenné hodiny, nalepovacie hodiny alebo hodinky na ruku pre dámy aj pánov. Nechýbajú tu ani kyvadlové, kuchynské a drevené hodiny či dokonca digitálne, rádiové a detské budíky. Za skutočne výhodné ceny nakúpite produkty kvalitných dizajnérov a spoľahlivých značiek ako JVD, Karlsson, Seiko, Fisura či AMS.

Obrázok

Ako ušetriť na Hodiny na stenu.sk

V obchode Hodiny na stenu nakupujete vždy za skutočne priaznivé ceny dostupné pre každého. Ak však chcete ušetriť, určite si pozrite ponuku akciového tovaru. V tejto kategórií nájdete veľké moderné hodiny na stenu, hodiny ako obraz, digitálne aj nalepovacie hodiny a veľa ďalších druhov. Pri nákupe cez Tipli môžete získať časť peňazí späť a navyše tu nájdete vždy aktuálne zľavy, ktoré práve obchod ponúka.

Na e-shope je možné zakúpiť aj darčekové poukážky v ľubovoľnej hodnote. Darujte svojim blízkym možnosť kúpiť si k narodeninám alebo Vianociam kvalitné hodinky. Stačí zadať hodnotu poukážky a príležitosť, na ktorú je určená a po vystavení bude odoslaná na e-mailovú adresu obdarovaného.

Hodiny na stenu sortiment

Ak hľadáte nové dizajnové hodiny do domácnosti alebo do práce, v tomto obchode si určite nájdete ten správny model. Vyberte si z kategórií:

 • budíky,
 • nalepovacie hodiny,
 • hodiny ako obraz,
 • kyvadlové hodiny,
 • detské nástenné hodiny.

Či už uprednostňujete drevené hodiny na stenu, moderné hodiny na stenu alebo klasické kyvadlové, v širokom sortimente e-shopu nechýbajú žiadne z nich. Okrem toho v ponuke nájdete aj vkusné dámske a pánske hodinky na ruku. Hodiny na stenu predávajú produkty skutočne spoľahlivých svetových výrobcov, ktorí sú na trhu už roky a na ich kvalitu sa môžete vždy spoľahnúť. Kúpte si napríklad moderné IncantesimoDesign hodiny, ktoré sú jedinečné ručným umeleckým spracovaním a pravidelne ich oceňujú na fórach a veľtrhoch. Medzi ďalšie obľúbené značky patria napríklad:

 • CalleaDesign,
 • Discoclock,
 • Fisura,
 • JVD,
 • Karlsson,
 • MPM,
 • AMS,
 • Nextime a ďalšie.

Karlsson, JVD a AMS sú jedny z najkvalitnejších značiek nástenných hodín. JVD ponúka cenovo dostupné hodiny s moderným dizajnom a spoľahlivým strojčekom. Hodia sa do každej miestnosti a výborne doplnia interiér. Ak hľadáte originálne dekoratívne hodiny, potom určite siahnite po značke Karlsson. Patrí medzi svetovo najpredávanejšie značky až v 80 krajinách. Jej kvalita je zaručená dlhoročnými skúsenosťami. Na trhu totiž pôsobí už od roku 1999. Pre tých z vás, ktorí nehľadajú len nástenné, ale aj stolové či podlahové hodiny, je určite ideálna značka AMS. Jedná sa o výrobcu z Nemecka, ktorý pre vás vyrába hodiny už viac ako 100 rokov. Ide o naozaj prvotriedne produkty vyrábané z odolných materiálov. AMS si navyše dáva záležať na presných a spoľahlivých strojčekoch, vďaka ktorým je dochvíľnosť úplnou samozrejmosťou.

Obrázok

Prečo nakupovať v obchode Hodiny na stenu

V internetovom obchode Hodiny na stenu sa skutočne oplatí nakupovať. Vyberte si originálne kúsky, ktoré vhodne doladia každý interiér. Okrem garantovanej kvality produktov od svetových výrobcov, máte navyše zaručené tie najvýhodnejšie ceny. Nechýba ani možnosť ušetriť počas roka vďaka akciovým ponukám či vráteniu peňazí z nákupu s Tipli. Ak vaša objednávka presiahne 50 €, získate navyše aj dopravu zadarmo.

Všetok tovar, ktorý má e-shop dostupný na sklade sa odosiela ihneď. Vďaka tomu teda nemusíte na svoju zásielku dlho čakať a o pár dní ju máte doma.

Obchod Hodiny na stenu ponúka aj možnosť telefonických objednávok. Tovar si môžete objednať na telefónnom čísle +421 908 962 505. Táto služba je pre zákazníkov dostupná každý pracovný deň v čase od 9:00 do 18:00 hod.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomôcť s nákupom, kontaktujte zákaznícky servis prostredníctvom e-mailovej adresy obchod@hodiny-na-stenu.sk alebo kontaktného formulára, ktorý je dostupný priamo na webovej stránke e-shopu.

Hodiny na stenu reklamácia a vrátenie tovaru

Internetový obchod Hodiny na stenu.sk sa vám vždy snaží dodať produkty tej najvyššej kvality. Niekedy sa však napriek tomu stane, že so zakúpeným tovarom nie ste až tak spokojní. V takom prípade máte právo ho vrátiť alebo reklamovať.

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť, máte právo ho vrátiť do 14 dní od prevzatia bez udania dôvodu. Je to skutočne jednoduché. Stačí ak kompletný produkt starostlivo zabalíte do originálneho balenia, priložíte faktúru a odstúpenie od zmluvy. Všetko následne pošlete na adresu obchodu Janka Kráľa 2597/12, 02201 Čadca. Peniaze vám budú vrátené na účet do 14 dní. Nezabudnite však, že všetky prepravné náklady sú na zodpovednosti zákazníka.

V prípade, že ste sa rozhodli reklamovať tovar, ktorý je v záruke, pošlite ho bezpečne zabalený spolu s faktúrou, popisom závad a vašimi kontaktnými údajmi na adresu predajne. Reklamačný formulár je dostupný online. Záruka sa však nevzťahuje na všetky závady. Reklamácia vám nebude uznaná ak je poškodenie spôsobené:

 • znečistením,
 • opotrebením,
 • používaním v nevhodných podmienkach,
 • neoprávnenými úpravami,
 • nesprávnym používaním.

Ak sa zistí, že reklamácia je oprávnená, môže byť vyriešená tromi spôsobmi. V prípade neodstrániteľnej závady produktu obchod vráti zákazníkovi peniaze alebo vymení daný produkt za nový či podobný. Odstrániteľná závada bude predávajúcim bezplatne odstránená. Vybavenie reklamácie prebehne maximálne do 30 dní od jej uplatnenia. Ak je reklamácia oprávnená, predávajúci hradí náklady na spiatočnú prepravu tovaru.

Hodiny na stenu zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zvýhodnené ceny na akciový tovar

13.05.2023

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Hodiny na stenu

Hodiny na stenu je internetový obchod, ktorý ponúka bohatý sortiment kvalitných a značkových hodín. Nájdete tu dámske, pánske aj detské hodinky na ruku, nalepovacie hodiny, budíky a hodiny na stenu.Vyberte si zo známych a overených značiek ako Karlsson, Seiko alebo JVD. Vybavte svoju obývačku, spálňu či pracovňu originálnymi hodinami za výhodné ceny. Ak chcete ušetriť, nakúpte cez Tipli a získajte peniaze z nákupu späť.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Hodiny na stenu?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa