Irisimo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Irisimo zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,25 % v obchode Irisimo

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový portál Irisimo.sk ponúka široké spektrum módnych doplnkov. K dispozícii je aj Irisimo zľavový kód.

O obchode Irisimo

Internetový obchod Irisimo ponúka módne doplnky pre dámy aj pánov, hodinky, okuliare a ešte omnoho viac. To všetko za skvelé ceny a s rýchlym doručením. K dispozícii je Irisimo zľavový kód a taktiež aj cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Irisimo

Hľadáte originálny šperk pre svoju polovičku či blízkeho priateľa? Na Irisimo nájdete veľký výber šperkov od náušníc, náhrdelníkov až po prívesky, hodinky a tiež kabelky. Široká ponuka a skvelý výber s odborným poradenstvom poradenstvom sú samozrejmosťou. Irisimo - vaša stávka na istotu.

Obrázok

Irisimo kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre eshop Irisimo mimoriadne dôležitá. Irisimo zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.  V prípade reklamácie kontaktujte zákaznícke centrum, kde vám predajú presné inštrukcie ako postupovať. Irisimo sú aj na sociálnych sieťach. Sledujte Irisimo facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na módne doplnky, ktoré sa k vám zaručene skvelo hodia a dokážu obohatiť váš šatník novými farbami a módnymi trendami.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Irisimo

Internetový portál Irisimo.sk ponúka široké spektrum módnych doplnkov. K dispozícii je aj Irisimo zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,25 % späť z ceny nákupu v obchode Irisimo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.