iStores

O obchode iStores

iStores

Špecialista na elektroniku Apple a doplnky vhodné pre profesionálov, ale aj milovníkov Apple, či milovníkov kvalitných mobilných telefónov. To je iStores. Cieľom pre iStores je naskladňovať čo najlepšie produkty za stále prijateľné ceny, pritom zabezpečovať čo najvyššiu pridanú hodnotu v podobe rýchleho dodania tovaru, rýchleho riešenia výmen tovaru, poradenstva pri výbere a neustáleho skvalitňovania funkčnosti eshopu ako aj rozširovanie informácií o ponúkaných produktoch. iStores - váš špecialista na Apple.

iStores iWatch

iStores recenzie

Najlepšou vizitkou každého obchodu sú vždy pozitívne recenzie. iStores sa môže pochváliť takmer 100% hodnotením na Heureka. Príkladom jednej z množstva spokojných recenzií, je tá od pána Štefana: „Tovar mi bol cez eshop istores.sk doručený priam expresne. Produkt som si objednal cca 23:00 večer, okolo obeda počas nasledujúceho dňa mi už volal kuriér, že je na ceste. Odporúčam aj čo sa týka kamenných obchodov pretože napríklad oproti istyles majú neporovnateľne väčší sortiment, lepšie ceny ako aj väčšinu tovaru skladom.“

iStores ponuka

iStores doprava a platba

Internetový obchod iStores vám ponúka jednoduchý spôsob dopravy a platby. Tovar si môžete doručiť kuriérskou iStores zľavy, kde nájdete množstvo výhodných ponúk, ako napríklad kupón na dopravu zdarma.

iStores kontakty

Zákaznícky servis iStores je naozaj špičkový. Kontaktovať ho môžete telefonicky na 02 2090 1512, mailom na obchod@istores.sk. Zákaznícky centrum iStores je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. IStores predajne nájdete po celom Slovensku. Navštívte iStores Trnava, iStores Bratislava, iStores Prešov, iStores Poprad, iStores Košice a mnohé ďalšie. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä iStores facebook, ale aj instagram a youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a ponúk, ktoré môžete využiť. Sledujte aj Tipli tipy, kde nájdete napríklad rady na top elektro.

V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Appleking.cz.

V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

iStores zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavy 50 % na Apple v iStores

31.12.2022

Zľavy a akcie na iStores

31.12.2023

Doprava zadarmo na iStores

31.12.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O iStores

Špecialista na elektroniku Apple a doplnky vhodné pre profesionálov, ale aj milovníkov Apple, či milovníkov kvalitných mobilných telefónov. To je iStores. Cieľom pre iStores je naskladňovať čo najlepšie produkty za stále prijateľné ceny, pritom zabezpečovať čo najvyššiu pridanú hodnotu v podobe rýchleho dodania tovaru.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod iStores.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa