Zľavový kód iZlato

Zľavový kód izlato 10 % na šperky s diamantom

Platí do 16.04.2024

 

Zľavový kód izlato 10 % platí na šperky s diamantom.

Zľavový kód izlato 10 % na nákup

Platí do 16.04.2024

 

Zľavový kód izlato 10 % platí na nákup.

O obchode iZlato

E-shop iZlato.sk je internetové zlatníctvo, kde nájdete kvalitne spracované šperky na každú príležitosť. iZlato neponúka len šperky zo zlata, ale aj zo striebra či chirurgickej ocele. Mnohé sú doplnené o diamanty a iné drahé kamene, takže vždy zažiarite. Navyše ceny produktov sú výhodné a máte i viacero možností, ako na e-shope ušetriť.

E-shop iZlato funguje už od roku 2010, pričom spoločnosť na Slovensku fungovala už skôr. Šperky ponúka aj v Českej republike, Maďarsku, Rakúsku, Nemecku a vo Švajčiarsku. Na Slovensku prevádzkuje aj niekoľko kamenných predajní.

Obrázok

Ako ušetriť s iZlato

Aj pri nákupe šperkov môžete ušetriť. E-shop iZlato totiž ponúka skvelé ceny, ale aj iné možnosti, ktoré vám znížia cenu. Využiť môžete napríklad dopravu zadarmo, ktorá je k dispozícii pre objednávky na Slovensko. Okrem toho, iZlato má pre vás časté zľavové akcie, kde môžete ušetriť až 50 % na šperkoch. 

Ušetriť však môžete aj prostredníctvom iZlato zľavových kódov. Tie sa často vzťahujú na konkrétne typy či kategórie šperkov, alebo sú súčasťou rôznych sezónnych akcií. S iZlato zľavovým kódom ušetríte napríklad až 10 %. Sledujte aj iZlato sociálne siete, pretože e-shop často organizuje rôzne zaujímavé súťaže.

Ako získať iZlato zľavový kód

Získať iZlato zľavový kód môžete viacerými spôsobmi a je to skutočne jednoduché. Stačí si napríklad otvoriť webovú stránku iZlato.sk a priamo na úvod uvidíte najnovšie zľavové akcie a aj zľavové kódy. Taktiež môžete sledovať profil iZlato na Tipli, pretože v hornej časti stránky nájdete tie najaktuálnejšie zľavové kupóny a iné akcie.

Prihláste sa na iZlato.sk do newslettera a môžete získať zľavu na nákup a na váš e-mail vám budú chodiť ďalšie zľavy a tipy, takže budete vedieť o akciách medzi prvými. iZlato zľavový kód môžete získať aj pri sledovaní profilov e-shopu na sociálnych sieťach.

iZlato zľavy a Black Friday

Na iZlato.sk môžete nakupovať šperky výhodne po celý rok. Stačí si vybrať niektorú z kategórií produktov a vždy tam nájdete zaujímavé zľavy, ktoré vám ušetria až 70 %. Tieto zľavy sa vzťahujú napríklad na iZlato obrúčky, iZlato prstene či mnoho ďalších šperkov. Nakupovanie kvalitných šperkov už nemusí byť tak finančne náročné.

Ak máte radi veľké nákupné sviatky, za povšimnutie určite stojí iZlato Black Friday. Dokonca e-shop často spúšťa skorší Black Friday, takže výhodné zľavy na šperky nájdete aj týždeň pred začiatkom tohto nákupného sviatku. 

Súčasťou zľavových akcií na iZlato.sk je aj možnosť uplatniť si iZlato zľavové kódy na rôzne kategórie produktov. Napríklad na šperky s diamantmi či sety šperkov.

iZlato prstene, iZlato náušnice a iné šperky

Na iZlato si vyberiete šperky za každých okolností. Či už hľadáte darček pre niekoho blízkeho, obrúčky na svadbu, alebo len jemné šperky pre doplnenie vášho štýlu, iZlato má rozsiahlu ponuku rôznych druhov, takže si tu veľmi jednoducho nájdete to pravé.

iZlato je vhodné miesto pre všetkých, ktorí plánujú svoj veľký deň - svadbu. Pretože dôležitou súčasťou svadby, a samozrejme celého manželstva, sú obrúčky. iZlato obrúčky sú dostupné v rôznych prevedeniach - s bielym či ružovým zlatom, s diamantmi i kombinované. A ak vás trápi nízky rozpočet, na iZlato nájdete aj lacnejšie obrúčky, ktoré sú však rovnako kvalitné a krásne vyzerajú.

Obľúbenou súčasťou outfitov i na zvláštne príležitosti sú iZlato náušnice. Sú dostupné s diamantmi, drahými kameňmi, zirkónmi, a tiež je k dispozícii viacero druhov, napríklad:

 • minimalistické,
 • napichovacie,
 • kruhy,
 • dámske,
 • biele zlato,
 • pre bábätká,
 • visiace
 • a iné.
Obrázok

iZlato prstene sú vhodné pre všetkých, ktorí ich radi nosia ako doplnok. Samozrejme vkusným iZlato prsteňom môžete niekoho obdarovať - je to skvelý darček pre ženy nie len na Vianoce. Vyberte si z ponuky iZlato prsteňov s kameňom, perlou či diamantom, alebo zvoľte istotu - celozlaté prstene. Prstene na iZlato.sk môžete tiež nakúpiť lacnejšie. Samozrejmosťou je aj kategória plná všakovakých zásnubných prsteňov.

V e-shope iZlato si však môžete vybrať aj zaujímavý náramok či iZlato náhrdelník. S takýmito šperkami zažiarite každý deň a aj na spoločenských udalostiach. Na bežné nosenie sú tiež obľúbené iZlato retiazky - hrubšie i tenké. Retiazku môžete doplniť jemným či výrazným príveskom v tvare srdca, alebo so zaujímavým kameňom. Na iZlato.sk máte mnoho možností.

Môžete si vybrať aj z ponuky šperkov s rôznymi kameňmi. Napríklad šperky:

 • so zirkónmi,
 • s briliantmi,
 • so smaragdom,
 • s rubínom,
 • so zafírom,
 • s perlami,
 • s ametystom
 • a s inými kameňmi.

iZlato ponúka aj možnosť zakúpiť si šperky ako set - napríklad náhrdelník s náušnicami a náramkom, set retiazky s náramkom, prívesok s prsteňom a iné kombinácie. Taktiež si môžete kúpiť set tvorený so šperkami z bieleho zlata a mnoho ďalších kombinácií.

Prečo nakupovať na iZlato.sk

Nakupovanie na iZlato sa vždy oplatí a to nie len kvôli výhodným cenám šperkov. Dôvodov je viacero. Napríklad na dodanie zlatého šperku nebudete musieť čakať veľmi dlho - dodanie zvyčajne prebieha do 24 hodín. Takže ak objednávate darček na poslednú chvíľu, na druhý deň ho budete mať doma.

iZlato ponúka tiež službu gravírovania do šperkov. Dajte si gravírovať vašu lásku do svadobných obrúčok, alebo si nechajte vyryť do prívesku dátum, ktorý pre vás veľa znamená, či mená niekoho, na kom vám záleží. To všetko je možné na iZlato.sk a nemusíte ani nikam chodiť. Stačí si na webe napísať text, vybrať typ písma a potom už len objednať. 

Ak ste si pozreli celú ponuku iZlato, ale nenašli ste nič podľa vašich predstáv, môžete si nechať vytvoriť napríklad diamantový prsteň na mieru. Stačí presne opísať ako by mal váš nový prsteň vyzerať a iZlato tím vám pomôže vašu predstavu zrealizovať a zhmotniť. A fantázii sa medze nekladú.

Na iZlato to však nekončí len predajom šperkov. E-shop ponúka aj možnosť opráv a úprav šperkov zakúpených na iZlato.sk. Môžete si nechať zmenšiť či zväčšiť prsteň, znovu vsadiť vypadnuté kamene či diamanty, zaletovať roztrhnutú retiazku či opraviť zapínanie. Stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete na webe a poslať šperk na adresu zlatníckej dielne.

Zaregistrujte sa do iZlato Clubu a môžete získavať mnoho skvelých výhod. Napríklad trvalú zľavu 15 % na nezľavnené produkty a taktiež trvalú zľavu 5 % na už zľavnené produkty. Okrem toho vždy dostanete najnovšie akciové ponuky na váš e-mail.

S iZlato si môžete aj naplánovať vašu celú svadbu. Na webe nájdete dokument iZlato Forever, ktorý si môžete stiahnuť, prečítať tipy a poznačiť si doň dôležité veci na svadbu - napríklad aj to, kedy vybrať svadobné šaty, či určit tematiku svadby a omnoho viac.

V prípade, že máte doma staré zlaté šperky, ktoré už nechcete nosiť, môžete ich priniesť alebo poslať do iZlato a oni ich odkúpia. Buď takto môžete získať za vaše staré šperky hotovosť, alebo si vybrať nový šperk. Na webe iZlato.sk si môžete aj vypočítať výkupnú cenu pri výkupe na diaľku.

V tomto e-shope si môžete prečítať aj blog, kde sa dozviete rôzne tipy a viac o šperkoch. Okrem toho si určite pozrite iZlato darčekového poradcu - vyberte si pre koho a na akú príležitosť a e-shop vám hneď odporučí mnoho produktov. O kvalite šperkov a aj služieb obchodu svedčia aj pozitívne iZlato recenzie. Aj vďaka nim a rôznym oceneniam sa stal tento e-shop najobľúbenejším online zlatníctvom na Slovensku.

K nákupu šperku na iZlato dostanete zadarmo luxusné darčekové balenie. Typ balenia sa líši v závislosti od zakúpeného šperku. Napríklad k diamantovému prsteňu získate skutočne luxusné darčekové balenie, ktoré dodá darčeku ešte väčší moment prekvapenia. Balenie zadarmo dostanete aj k obrúčkam, zlatým šperkom i k strieborným šperkom.

Ak si chcete objednať iZlato prsteň, ale neviete vašu veľkosť, e-shop má pre vás možnosti, ako ju rýchlo a jednoducho zistiť. K dispozícii je niekoľko metód. Napríklad si môžete vyžiadať špeciálny merací prúžok, prípadne si podobný vytlačiť aj doma. S iZlato návodmi si určite objednáte tú správnu veľkosť.

Obrázok

iZlato Poprad, iZlato Bratislava a iné predajne

Ak preferujete viac nákupy šperkov v kamenných predajniach, môžete navštíviť niektoré zo zlatníctiev iZlato. Nakúpte napríklad v iZlato Poprad alebo Bratislava za internetové ceny. V predajniach si taktiež môžete vyzdvihnúť vašu objednávku z e-shopu. Zoznam všetkých predajní nájdete v tabuľke nižšie. V predajniach je aj možný výkup zlata.

MestoAdresaOtváracie hodiny
iZlato Poprad, OC MaxDlhé Hony 1PO - NE: 9:00 - 19:30
iZlato Poprad, iZlato Forever, OC Forum

Námestie sv. Egídia 124

PO - NE: 9:00 - 19:30
iZlato Bratislava (iZlato Forever)Pribinova 25, budova Tower 115PO - NE: 9:00 - 18:30
iZlato Košice, OD UrbanHlavná 111PO - SO: 9:00 - 20:30

NE: 9:00 - 19:30

iZlato vrátenie tovaru a reklamácia

Ak ste si na iZlato zakúpili šperk, ale prestal sa vám napríklad páčiť, alebo ho už nechcete z rôznych dôvodov, môžete ho do 14 dní od doručenia vrátiť. Stačí, keď vyplníte formulár na odstúpenie od zmluvy, zabalíte šperk do plastovej obálky a odošlete poštou ako poistený list na adresu: iZlato Jewelry, OC MAX, Dlhé hony 4588/1, 058 01 Poprad. E-shop iZlato.sk vám vráti peniaze za šperk späť do 14 dní od doručenia vráteného šperku.

V prípade, že vám bol doručený šperk s nejakou vadou, môžete ho reklamovať ak je ešte v záručnej dobe, ktorá trvá 2 roky. Vyplňte reklamačný formulár, ktorý nájdete na webe iZlato.sk a odošlite šperk na vyššie uvedenú adresu ako poistený list. Vaša reklamácia vám bude vybavená do 30 dní od doručenia šperku predajcovi. V prípade odstrániteľných vád si môžete zvoliť výmenu tovaru za nový, alebo vám predávajúci vadu odstráni. Takisto máte právo na odstúpenie od zmluvy ak nebude možné vadu odstrániť.

V prípade otázok ohľadom reklamácie, vrátenia tovaru a nakupovania v e-shope, môžete kontaktovať iZlato zákaznícke centrum. Buď prostredníctvom e-mailu na adrese: info@izlato.sk, alebo na telefónnom čísle: 02 2101 1011. Takisto máte možnosť napísať na chat priamo na stránke iZlato.sk.

iZlato zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód izlato 10 % na šperky s diamantem

23.09.2022

Zľavový kód izlato 10 % na prvý nákup

31.08.2022

Zľavový kupón 10 % na nákup

17.08.2022

Zľavový kupón 10 % na prvý nákup

31.07.2022

Zľavový kupón 10 % na prvý nákup

30.06.2022

Zľavový kupón 10 % na nákup

10.12.2021

Zľavový kupón 10 % na nákup

30.11.2021

Zľavový kupón 10 % na šperky na izlato.sk

31.12.2020

Zľavy až 50 % na šperky u iZlato.sk

31.12.2023

Doprava zadarmo na iZlato.sk

31.12.2023

Ako uplatniť iZlato zľavový kód

Na iZlato môžete ušetriť pri nákupe aj pomocou zľavových kupónov. Uplatnenie iZlato zľavového kódu je jednoduché. Z ponuky, ktorú nájdete vyššie si vyberte iZlato zľavový kód, ktorý chcete využiť. Pomocou symbolu nožníc sa vám skopíruje kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“ a to vás presmeruje do e-shopu iZlato.sk. Tam si vyberte produkty, ktoré si chcete kúpiť a vložte ich do košíka. Potom sa môžete presunúť do košíka. V spodnej časti stránky nájdite políčko na zadanie zľavového kódu. Tam vložte váš iZlato zľavový kód (napríklad pomocou skratky CTRL+V) a potvrďte. Teraz už stačí len dokončiť objednávku.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť iZlato zľavový kód, problém môže byť v ukončení jeho platnosti, alebo v konkrétne daných podmienkach pre uplatnenie.

Obchody, kde vás odmeníme

O iZlato

iZlato je internetové zlatníctvo, v ktorom vždy nájdete kvalitné šperky rôznych druhov, vhodné ako dar či ako doplnenie vášho štýlu. Na webe iZlato.sk nájdete širokú ponuku iZlato prsteňov, iZlato náušníc a mnoho iných produktov zo zlata, striebra i chirurgickej ocele. Výnimkou nie sú ani šperky s diamantmi či inými kameňmi, ktoré ozvláštnia každý outfit i špeciálnu udalosť. Samozrejmosťou sú aj iZlato obrúčky, ktoré vás budú ako pár sprevádzať po celé manželstvo. Využite možnosť gravírovania a rýchlej dopravy na iZlato.sk.

iZlato v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod iZlato.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa