Zľavový kupón 7,5 % na všetko v obchode Lekarendoma.sk.

Platí do 15.07.2020

 
   

Chete byť zdraví a citiť sa dobre počas celého roka? Vyskúšajte prírodné produkty z eshopu Lekáreňdoma.sk. Predchádzajte chorobám,... viac

O obchode Lekarendoma.sk

Prírodné prípravky z Lekáreňdoma.sk

Internetový obchod Lekáreň doma funguje už od roku 2007. Prináša široké portfólio prírodných prírpavkov, ktoré napomáhajú udržať zdravie. Máte ho len jedno a treba sa oň starať. Všetky produkty sú vyrobené na prírodnej báze, takže sú ideálnym riešením ako predchádzať chorobám. Očistite si organizmus a udržujte sa v dobrej zdravotnej kondícií.

Všetko pre ženy na Lekáreňdoma.sk

Je nrpíjemná, svrbí a bohužiaľ s ňou má skúsenosť takmer každá žena. Presne takou chorobou je vaginálna mykóza. Inak sa nazýva aj kvasinková infekcia či kandidóza. Túto chorobu spôsobuje pleseň, ktorá vie pekne znepríjemniť život. Prítomnosť plesne vám pomôže odhaliť jednoduchý candida test, ktorý kúpite v eshope. Ak budete nasledovať rady, ktoré nájdete na stránke, tohto problému sa môžete zbaviť. A to stojí za zváženie.

Dračia krv z Lekáreňdoma.sk

Počuli ste už o dračej krvi? Tento jedinečný produkt z miazgy juhoamerického stromu patrí medzi hlavné liečebné prísady starej juhoamerickej medicíny. Používa sa už roky a má blahodárne účinky na rôzne neduhy. Podáva sa zvnútra aj zvnútra. Používa sa na trávenie, kožné aj respiračné problémy. Presné podávanie si nájdete na webe Lekáreňdoma.sk.

Výhodné nákupy v Lekáreňdoma.sk

Nakupujte prvotriedne overené prírodné produkty pre podporu zdravia za najlepšie ceny. Využite cashback a späť na účet sa vám vráti 7,5 % z finálnej ceny každého nákupu. Na zdraví sa nešetrí, ale prečo neušetriť, keď je to možné? Doprajte si tie najlepšie ozdravné a podporné prostriedky, vďaka ktorým budete fit. Posilnite si imunitu, zbavte sa nepríjemných chorôb, a to všetko vďaka 100% prírodným produktom, ktoré kúpite za fantastické ceny v eshope Lekáreňdoma.sk.

 • Věděli jste, že v obchodě BIO-DETOX.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie AVEBIO.pl można robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

O Lekarendoma.sk

Chete byť zdraví a citiť sa dobre počas celého roka? Vyskúšajte prírodné produkty z eshopu Lekáreňdoma.sk. Predchádzajte chorobám, očistite si organizmus a posilnite svoju imunitu. Načo si dávať do tela chémiu, keď môžete kopec ľahkých ochorení vyriešiť prírodnou metódou? Buďte zdraví počas celého roka vďaka podporným prostriedkom na prírodnej báze.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Lekarendoma.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.