Zľavy a zľavové kupóny pre Vás

Platí do 07.04.2020

Zľavový kupón 3 % na všetko v obchode Metalshop.

 

Potrebujete sa obliecť na metalový koncert alebo festival? Je tvrdá hudba váš život… Zobraziť viac

Metalshop

07.04.2020

Platí do 17.04.2020

Zľava až 60 % na vybraný tovar na Metalshop.sk

+ 3 % naspäť z nákupu

Využite skvelú akciu a siahnite po skvelých kúskoch.

Metalshop

17.04.2020

Platí do 17.04.2020

Doprava zadarmo na Metalshop.sk

+ 3 % naspäť z nákupu

Platí pri nákupe nad 60 €

Metalshop

17.04.2020

O obchode Metalshop

Nahoďte sa do čierneho s Metalshopom

Každý priaznivec metalu, rocku a punku má doma množstvo čierneho oblečenia. S obchodom Metalshop sa vaša zbierka bude rozrastať rýchlejšie. Metalshop ponúka široký výber tričiek so známymi aj menej známymi interpretmi tvrdej hudby. Mikiny, kabáty, topánky a kapsáče - to všetko s kapelami a motívmi, ktoré reprezentujú hudbu. Ak chcete na metalovom oblečení ušetriť, prezrite si aktuálne Metalshop zľavy a nakupujte lacnejšie.

Miss Metalshop

Metalshop ponúka oblečenie a doplnky, vďaka ktorej sa každý žena zmení na metalovú princeznú. Okrem klasických šiat v goth štýle si Metalshop pre dámy pripravil široký výber sukní, čižiem a korzetov. Aby metalshop tieto ženy v ich záľube podporil, organizuje každoročne anketu Miss Metalshop, v ktorej fanúšikovia rozhodujú, ktorá z dievčat je najkrajšia a najtemnejšia.

Predajne Metalshop

Predajne Metalshop majú svojskú atmosféru, ktorá je priaznivcom metalu blízka. Ak ju chcete zažiť aj vy, Metalshop Bratislava otváracie hodiny sú prispôsobené tomu, aby ste mohli nakúpiť aj neskôr večer či cez víkend. V predajni Metalshop Zámocká vám určite poradia, pokiaľ ide o metalové oblečenie. Okrem Metalshop Bratislava nakúpite oblečenie podľa vášho vkusu aj v predajni Metalshop Banská Bystrica. Prezrite si ich aktuálny Metalshop leták a zistite, čo nové majú pripravené pre svojich zákazníkov.

 • Věděli jste, že v obchodě Metalshop.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Podobny sklep Cropp.pl mamy dla was przygotowany w Polsce.

Metalshop zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zadarmo na Metalshop

16.11.2019 - Využite dopravu zadarmo v e-shope Metalshop. Stačí, ak nakúpite v hodnote nad 60 €.

Zľavy až 40 % na Metalshop

30.11.2019 - Využite zľavy až 40 % na vybrané produkty v internetovom obchode Metalshop.…

Podobné obchody

Potrebujete sa obliecť na metalový koncert alebo festival? Je tvrdá hudba váš život a doma máte plnú skriňu čiernych tričiek s kapelami? Tak to vám obchod Metalshop.sk netreba predstavovať. Predajne Metalshop ponúkajú široký výber oblečenia a doplnkov pre priaznivcov tvrdej hudby. Okrem klasických tričiek, kapsáčov a sukní ponúka Metalshop množstvo doplnkov, ktoré k takémuto outfitu určite patria.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.