Mojalekaren.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Mojalekáreň zľavový kód

Mojalekaren.sk je internetová lekáreň, v ktorej nájdete všetko dôležité, čo by nemalo chýbať v domácej lekárničke. Sortiment obsahuje mnoho voľne dostupných liekov, vitamínov a iných doplnkov stravy. Pri každom nákupe môžete ušetriť a použiť Mojalekáreň zľavový kód. Okrem toho si môžete vybrať z viacerých kvalitných značiek kozmetiky, samozrejmosťou je aj kategória pre mamičky a deti a výnimkou nie sú ani potreby pre vášho domáceho miláčika. Navyše na Mojalekáreň môžete kúpiť aj zdravé potraviny. 

Zľavový kód Mojalekaren.sk

Peniaze späť až 3 % v obchode Mojalekaren.sk

Platí do 03.12.2023

 
   

Mojalekaren.sk je internetová lekáreň, v ktorej nájdete všetko dôležité, čo by nemalo chýbať v domácej lekárničke. Sortiment obsahuje mnoho...

Zľavy až 70% na mojalekaren.sk

Platí do 02.12.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Akčná ponuka so zľavami až 70% na mojalekaren.sk

Výpredaj so zľavami až 58% na Mojalekaren.sk

Platí do 02.12.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavy až 58% vo výpredaji Mojalekaren.sk. Využite túto ponuku a bránte sa proti ochoreniam lacnejšie.

Moja Lekáreň zľavy až 50 % na vybrané produkty

Platí do 31.12.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Platí na vybrané produkty z kategórie AKCIE.

Chovateľské potreby do -30% v Mojalekáreň.sk

Platí do 02.12.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavy až do -30% na chovateľské potreby a super ceny na lieky pre domácich miláčikov v Mojalekáreň.sk.

Mojalekaren.sk

Ak vám chýba niečo v lekárničke, môžete si to jednoducho doplniť z domu na e-shope Mojalekaren.sk. Mojalekáreň ponúka zákazníkom široký sortiment produktov na starostlivosť o zdravie celej rodiny. Priamo z domu môžete v online lekárni nakúpiť voľnopredajné lieky, rôzne vitamíny i doplnky stravy, kvalitnú kozmetiku, potreby pre domácich miláčikov a samozrejme aj všetko pre starostlivosť o dieťa. 

E-shop Mojalekaren.sk bol spustený v roku 2006 českou firmou Pears Health Cyber, ktorá taktiež založila online lekáreň v Českej republike. Moja lekáreň bola prvou online lekárňou na Slovensku a dnes ponúka širokú škálu produktov pre zdravie na jednom mieste.

Obrázok

Ako ušetriť na Mojalekáreň

Nákup liekov, vítamínov a iných produktov pre zdravie vašej rodiny už nemusí byť drahou záležitosťou. Najmä ak nakúpite v e-shope Mojalekaren.sk. Tu vždy nájdete produkty za výhodné ceny a zároveň máte k dispozícii aj iné spôsoby ako ušetriť.

Mojalekáreň pre vás má pravidelné akcie, ktoré sa vzťahujú na konkrétne liečivá či produkty. Napríklad môžete výhodnejšie kúpiť lieky na bolesť či nachladnutie, alebo kozmetiku. Navyše dostupné sú aj výpredaje, kde vždy nájdete mnoho produktov v zľavách. 

K rôznym produktom môžete často získať darček zadarmo, alebo výhodná akcia je aj možnosť kúpiť dve balenia produktu za cenu jedného.

Keď nakúpite na Mojalekáreň nad 35 € môžete získať dopravu úplne zadarmo. Ak sa však pri nákupe nedostanete nad túto sumu, často sú k dispozícii akcie na konkrétne značky s dopravou zadarmo - napríklad nakúpite produkty danej značky nad určitú sumu a dopravu už platiť nemusíte. V tejto akcii je často suma na dopravu zadarmo nižšia ako 35 €.

Skvelou možnosťou ako ušetriť sú aj Mojalekáreň zľavové kódy. Tie sa často vzťahujú na konkrétnu kategóriu produktov alebo na konkrétny produkt. Využiť môžete aj vrátenie peňazí z nákupu - teda určité percento zo sumy vášho nákupu vám bude vrátené späť na účet. Túto možnosť máte práve na Tipli.

Ako získať Mojalekáreň zľavový kód

Získať Mojalekáreň zľavový kupón, ktorý vám pomôže ušetriť, môžete niekoľkými jednoduchými spôsobmi. O zľavových kupónoch informuje na úvodnej stránke samotný e-shop, takže Mojalekáreň zľavový kód máte na dosah. 

Ak chcete dostávať o zľavách e-maily a nechcete ich hľadať na webe, skvelým riešením je prihlásenie sa do newslettera na Mojalekaren.sk. Akonáhle bude aktuálna nejaká akcia a zľavový kupón, budete o tom hneď vedieť. Váš e-mail stačí vpísať do určeného textového políčka v spodnej časti úvodnej stránky Mojalekáreň.

O aktuálnych zľavách a zľavových kódoch informuje aj Tipli, takže v tomto profile obchodu, v hornej časti stránky, vždy nájdete aktuálnu ponuku zľavových akcií a Mojalekáreň zľavových kupónov.

Mojalekáreň zľavy - výpredaje a Black Friday

Mojalekaren.sk pre zákazníkov pravidelne pripravuje zaujímavé akcie. Vždy je k dispozícii sekcia Moja lekáreň výpredaj, v ktorej nájdete množstvo zlacnených produktov kedykoľvek. 

Okrem výpredaja ponúka Mojalekáreň sekciu Všetko za 3,99 €. Mojalekaren.sk túto sekciu pravidelne dopĺňa o rôzne produkty. Nájdete tu doplnky stravy, zdravú výživu i liečivá. Ak hľadáte spôsob, ako čo najviac ušetriť, rozhodne si prezrite túto sekciu.

Mojalekáreň sa zapája aj do Black Friday, čo je jeden z najobľúbenejších nákupných sviatkov, ktorý sa koná každoročne po celom svete. Počas Mojalekáreň Black Friday môžete zohnať mnoho produktov pre zdravie i krásu za výhodné ceny - často ide o zľavy viac ako 50 %. 

Vďaka rôznym akciám, do ktorých sa Mojalekáreň zapája, alebo ktoré organizuje, môžete získať výhodné zľavy na stovky produktov. Často sú súčasťou akcií aj zľavové kupóny, alebo Mojalekáreň doprava zadarmo.

Mojalekáreň lieky, kozmetika a doplnky stravy

Mojalekaren.sk ako prvá online lekáreň ponúka zákazníkom veľmi rozsiahlu škálu sortimentu pre zdravie i krásu. Pre nákup z lekárne už nemusíte nikam chodiť. Stačí vám počítač, tablet či mobil a z domu si pohodlne nakúpite všetko, čo potrebujete. 

Na Mojalekáreň si ľahko doplníte vašu domácu lekárničku. Nájdete tu mnoho voľnopredajných liekov, ktoré vám pomôžu pri nachladnutí, horúčke, kašli či bolesti hrdla. Samozrejmosťou sú aj lieky proti bolesti, lieky na zažívacie ťažkosti či na zmiernenie stresu a zlepšenie spánku. 

Ak si chcete udržať zdravie, vhodné sú rôzne vitamíny a doplnky stravy. Tieto takisto nájdete v ponuke e-shopu Mojalekaren.sk. Máte na výber z vitamínov na podporu imunity, vitamíny na vlasy a nechty a aj zdraviu prospešné minerály.

Na Moja lekáreň nájdete aj kozmetiku od rôznych značiek, s ktorými sa môžete starať o vašu pleť i vlasy. Vyberte si novú starostlivosť napríklad od značiek ako:

 • Bioderma,
 • Vichy,
 • AVÈNE,
 • Eucerin,
 • La Roche-Posay
 • a iných.
Obrázok

So zdravím súvisí aj stravovanie a Mojalekáreň ponúka kategóriu zameranú presne na zdravú stravu a chudnutie. Nájdete v nej rôzne zdravé potraviny, kávu či čaje, výživu pre športovcov, potraviny bez laktózy či bez lepku a výnimkou nie sú ani bio potraviny. Navyše Moja lekáreň ponúka produkty aj na chudnutie a diéty - napríklad aj na KetoDiet.

Ani produkty na starostlivosť o dieťa už nemusíte zdĺhavo zháňať po nákupných centrách. Všetko čo potrebujete nájdete na Mojalekaren.sk v kategórii Deti a mamičky. Vyberte si z ponuky detských plienok, cumlíkov, produktov na detskú hygienu a mnoho ďalšieho. Navyše na plienky sa často vzťahujú rôzne akcie. Pre mamičky je k dispozícii ponuka tehotenských testov, odsávačky mlieka i materská bielizeň či kozmetika.

V kategórii Drogéria, elektro a zvieratá nájdete rôzne potreby do domácnosti a chovateľské potreby. Vyberať si môžete z ponuky:

 • drogérie - nájdete tu rôzne prostriedky na upratovanie a v ponuke je aj celá sekcia venovaná ekologickej drogérii, a tiež si môžete vybrať z prostriedkov proti hmyzu,
 • elektra - napríklad elektro pre zdravie - masážne prístroje, fitness hodinky, ale aj elektro spotrebiče - najmä ide o menšie spotrebiče do domácnosti - vysávače, osobné váhy, pomocníkov do kuchyne a iné.
 • chovateľských potrieb - vášmu domácemu miláčikovi môžete kúpiť antiparazitiká, výživu i produkty na hygienu. To všetko je dostupné pre psov i mačky.

Neoddeliteľnou súčasťou e-shopu Mojalekáreň je aj kategória so zdravotníckymi potrebami. Doplňte si lekárničku o náplasti, obväzy či si vyberte nový Mojalekáreň respirátor. 

Prečo nakupovať na Mojalekáreň

E-shop Mojalekáreň so sebou prináša mnoho výhod, kvôli ktorým sa oplatí nakupovať. Okrem viacerých zaujímavých akcií a výpredajov, ktoré sú na Mojalekáreň pravidelne k dispozícii, vás o nákupe môžu presvedčiť aj iné vychytávky, vďaka ktorým bude nákup pohodlnejší.

Okrem výhodného nakupovania plní Moja lekáreň funkciu klasickej lekárne, kde sa môžete poradiť s lekárnikom. Ak potrebujete zistiť, aké produkty sú vhodné na váš zdravotný problém, alebo máte akékoľvek iné otázky týkajúce sa zdravia, môžete využiť formulár priamo na webe Mojalekaren.sk. V pravom dolnom rohu stačí kliknúť na políčko „Spýtajte sa lekárnika“ a tam stačí napísať vašu otázku a e-mail. Lekárnik vám v čo najkratšom čase odpovie.

Na Mojalekaren.sk nájdete aj rôzne články o zdraví, kde sa dozviete o tom, ako sa starať o zdravie, ktoré lieky sú vhodné na konkrétny problém, alebo ako sa liečia niektoré choroby ako angína. Mojalekáreň však poskytuje aj možnosť prečítať si o rôznych témach ešte viac prostredníctvom voľne dostupných e-kníh. Tie nájdete priamo na webe. Ak si budete chcieť nejakú e-knihu stiahnuť, stačí vyplniť e-mail a kniha vám bude na túto adresu doručená, takže si ju jednoducho stiahnete. Dozviete sa napríklad viac o tom ako zvládať stres či o respiračných ochoreniach.

V prípade, že sa vám nechce zdĺhavo prehľadávať kategóriu s vítaminmi, doplnkami stravy či liekami, a viete, akú zložku má váš liek obsahovať, môžete produkty prehľadávať priamo podľa zložky. Všetky sú zoradené podľa abecedy a na tento zoznam sa dostanete cez sekciu Poradenstvo. Väčšina zložiek sa týka bylín, prvkov a vitamínov, avšak nájdete tam aj iné zložky - napríklad si môžete vyhľadať lieky s obsahom Paracetamolu.

Ak ste si objednali na Mojalekaren.sk, ale obávate sa, či budete môcť prebrať zásielku na vašej adrese, môžete si ju nechať poslať na niektoré z odberných miest Packety - tých je po celom Slovensku viac ako 1 000, takže si určite nájdete odberné miesto, alebo Z-Box vo vašom okolí. Zásielka tam na vás počká niekoľko dní, takže si ju budete môcť vyzdvihnúť pri ceste z práce či len tak pri prechádzke.

Nakupovať ešte lepšie môžete po registrácii na Moja lekáreň. Budete mať možnosť jednoducho si nájsť produkty, ktoré ste kupovali napríklad pred rokom - a to vďaka histórii objednávok či obľúbeným položkám. Vytvorte si účet na Mojalekáreň a nakupujte ešte výhodnejšie.

Mojalekáreň reklamácia

Niekedy sa môže stať, že objednaný produkt má nejakú vadu. Vtedy môžete využiť Mojalekáreň reklamáciu. Tovar môžete reklamovať, ak vám bol doručený s nejakou vadou. Ak ide o potraviny, lieky či stravu pre zvieratá, môžete reklamovať v prípade produktu, ktorý je po dátume exspirácie. Záručná doba je vo väčšine prípadov 24 mesiacov, pri potravinách či krmive je záručná doba do dátumu exspirácie.

Ak chcete reklamovať nejaký produkt, stačí vyplniť reklamačný formulár, zabaliť tovar (pričom naň treba napísať „Reklamácia tovaru“, vložiť do balíka formulár, a priniesť ho na niektorú z pobočiek Packety - tam nahlásite kód, ktorý je uvedený v reklamačnom formulári. 

Do 30 dní vás Moja lekáreň kontaktuje s možnosťami riešenia reklamácie. Ak pôjde o odstrániteľnú vadu, môžete si nechať tovar vymeniť, alebo opraviť. Ak vadu nebude možné odstrániť, môžete požiadať o výmenu tovaru. Prípadne máte možnosť odstúpiť od zmluvy a tým vám budú vrátené peniaze za tovar na váš účet. V prípade, že vám niečo nebude ohľadom reklamácie na Mojalekáreň jasné, môžete kontaktovať zákaznícke centrum.

Mojalekaren.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Black Friday zľavy až do -55% v Mojalekáreň.sk

27.11.2023

Zľavy a akcie na november s Mojalekaren.sk

30.11.2023

Až 40 € späť s Moja Lekáreň

15.10.2023

Mojalekaren.sk zľavy až 60 % na rôzne produkty

31.08.2023

Mojalekaren.sk darčeky zadarmo k mnohým produktom

30.06.2023

Mojalekaren.sk produkty za 3,99 €

30.06.2023

Mojalekaren.sk zľavy až 20 % na produkty na alergie

31.08.2023

Mojalekaren.sk zľavy až 30 % na produkty do lekárničky

31.08.2023

Mojalekaren.sk zľavy až 68 % na zdravé potraviny

31.08.2023

Mojalekaren.sk zľava 30 % pri nákupe 2 produktov Weleda

11.06.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na Mojalekaren.sk

V obchode Mojalekáreň môžete ušetriť pomocou zľavových kupónov. Prečítajte si návod, ako uplatniť Mojalekáreň zľavový kód. Vyberte si najlepší Mojalekáreň zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste si chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Mojalekáreň. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kód“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad klávesovou skratkou CTRL-V) a kliknite na „Použiť kupón“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť Mojalekáreň zľavový kód, problém môže byť v jeho časovom ohraničení, alebo v podmienkach - niektoré kupóny sa vzťahujú na konkrétny produkt či kategóriu. Preto vždy pozorne čítajte podmienky kupónu.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Podmienky nákupu

Nový zákazník je užívateľ, ktorý nikdy nenakúpil v obchode Mojalekáreň.

Odmena sa nevzťahuje na objednávky s využitím platobnej metódy Stravenková benefitná karta.

Na nákup prostredníctvom aplikácie Mojalekáreň sa odmena nevzťahuje.

Pri použití benefitov ako platobného prostriedku môže dôjsť k zrušeniu odmeny.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  3 %
Nový zákazník 3 %
Existujúci zákazník 1 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Mojalekaren.sk v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  3 % späť z ceny nákupu v obchode Mojalekaren.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa