Myprotein

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Myprotein

Peniaze späť 4 % v obchode Myprotein

Platí do 06.06.2023

 
   

Fantastický výzor je možný dosiahnuť aj rýchlejšie. Okrem cvičenia je treba podporiť rast svalovej hmoty aj výživovými doplnkami. Nakúpte...

Zľavový kód -35 % na bestsellery

Platí do 07.06.2023

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón využijete v košíku obchodu.

Myprotein zľavy až 75 % na oblečenie

Platí do 21.06.2023

+ 4 % naspäť z nákupu

Vyberte si pohodlné oblečenie na šport na Myprotein a ušetrite až 75 %.

Myprotein zľavy až 50 % na produkty vo výpredaji

Platí do 21.06.2023

+ 4 % naspäť z nákupu

Vyberte si doplnky stravy na Myprotein a ušetrite až 50 %.

Myprotein zľavy vo výpredaji

Platí do 01.08.2023

+ 4 % naspäť z nákupu
   

Pozrite si výpredaj na Myprotein a ušetrite.

Myprotein doprava zadarmo nad 65 €

Platí do 30.06.2023

+ 4 % naspäť z nákupu

Nakúpte na Myprotein nad 65 € a ušetrite na doprave.

Prihláste sa na odber MyProtein newslettera

+ 4 % naspäť z nákupu
   

Prihláste sa na odber newslettera na MyProtein a buďte informovaní o najnovších zľavách.

Myprotein

Značka doplnkov stravy Myprotein je na trhu už od roku 2004. Sídli v anglickom Manchestri a predáva sa vo viac ako 70 krajinách po celom svete. Je považovaná za európsku jednotku v oblasti výživových doplnkov. Samozrejmosťou je aj pôsobenie na Slovensku, kde sa všetky produkty dajú jednoducho objednať prostredníctvom internetového obchodu v zaručenej kvalite. Značka si produkty vyrába vo vlastných priestoroch, takže lákadlom sú okrem vysokej kvality aj nízke ceny produktov. Vyberte si tie svoje ešte dnes v eshope Myprotein.sk.

Obrázok

Ako ušetriť s Myprotein

Množstvo možností ako ušetriť s Myprotein je naozaj neúrekom. Okrem skvelých akcií a zliav ponúka Myprotein aj zľavové kódy a kupóny, ktoré však zväčša platia iba určité kategórie. Nech je príkladom Myprotein zľavový kód, ktorý platí iba na športové oblečenie, alebo kód, ktorý platí iba na bestsellery, čiže vybrané najlepšie predávané výrobky. Informáciu o presnom využití zľavového kódu nájdete vždy v jeho popise na Tipli.

Okrem akcií, zliav a zľavových kódov môžete na Myprotein ušetriť aj inak. Skvelou možnosťou je Myprotein doprava zdarma, ktorá je v tomto internetovom obchode taktiež k dispozícii. Ak vám stále nestačí, prihláste sa na odber newslettera, kde máte možnosť získavať ponuky ako šité na mieru pre vás. Nezabúdajte ani na cashback, ktorý môžete z nákupu získať prostredníctvom Tipli. Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť, či ich skombinujete, tak je jedno isté. Pri vašom nákupe zaručene ušetríte.

Myprotein zľavový kód - výpredaj, Black Friday

Internetový obchod Myprotein sa pravidelne snaží pripraviť svojim zákazníkom skvelé zľavové kampane. Využiť Myprotein zľavový kód znamená jednoznačne ušetriť. Aktuálne zľavové kódy a kupóny nájdete priamo na Tipli. Nemusíte sa však spoliehať iba na Myprotein zľavový kód, či kupón. Ak nakupujete počas výpredaju, tak často ušetríte podobne ako pri použití zľavového kódu. Navyše Myprotein aj pri výpredaji drží široký sortiment produktov.

Myprotein sa pravidelne zúčastňuje aj väčších celosvetových akcií a kampaní. Asi najznámejšou z nich je Myprotein Black Friday, čiže Čierny piatok. Práve počas tohto dňa dokážete nakúpiť možno aj najvýhodnejšie ako sa za celý rok dá. A hoci má tento sviatok pôvod v Spojených štátoch amerických, tak sa nemalej popularite teší aj na našom území. Internetový obchod Myprotein si to veľmi dobre uvedomuje, a tak pravidelne pre svojich zákazníkov pripravuje tie najlepšie ponuky. 

Doplnky výživy a športové oblečenie Myprotein

Začínate posilňovať či chudnúť a nepoužívate žiadne doplnky stravy? Možno sa bojíte, ale obavy sú zbytočné. V internetovom obchode Myprotein.sk nájdete kvalitné fitness produkty od značky Myprotein, ktorá na trhu pôsobí už od roku 2004. V eshope kúpite proteín rôzneho druhu. Ďalej tu zoženiete doplnky stravy a výživy ako napríklad:

 • Gainer
 • BCAA 
 • Kreatín
 • Vitamíny
 • Minerály
 • Iontové nápoje
 • Proteínové tyčinky....

Ponuka Myprotein však nekončí iba pri doplnkoch stravy a doplnkoch výživy. V ponuke nájdete aj trendy športové oblečenie a módu. Výhodou je okrem skvelej ceny aj kvalitný materiál, ktorý vás podporí aj v tých najnáročnejších podmienkach. Ženy obľubujú najmä Myprotein legíny, muži si najčastejšie vyberajú tričká, či kraťase. Ak si nevyberiete, tak na Tipli je k dispozícii celá ponuka obchodov, ktoré ponúkajú oblečenie a módu.

Výhodné nakupovania s Myprotein

Výhod, ktoré internetový obchod Myprotein ponúka je naozaj veľké množstvo. Pre mnoho ľudí je však tou hlavnou existencia produktov vlastnej Myprotein značky. Aj zo samotného názvu je jasné, že najpredávanejšími a primárnymi produktami značky Myprotein sú práve proteíny. Okrem toho však určite stoja za vyskúšanie Myprotein BCAA na regeneráciu svalov počas ťažkých tréningov. Ak chcete žiť zdravo a fit a nejesť len gainery, proteíny či rôzne tyčinky, kliknite si na webe do sekcie jedlá a desiaty. Nájdete tam širokú ponuku rôznych pokrmov či vychytávok ako Myprotein peanut butter či ďalších nátierok. Ak to s chudnutím a zdravou stravou myslíte vážne, stavte na špecifické Myprotein produkty a budete spokojní.

Ďalšou z množstva výhod, ktoré Myprotein ponúka sú určite produkty špeciálne určené pre hráčov. Produkty špeciálne určené na gaming ponúka naozaj minimum obchodov. Myprotein si navyše dal záležať na kvalite a produkty, ktoré sú určené pre hráčov obsahujú minimum kalórií, kvalitné nootropiká a rôzne vitamíny a minerály. Zásluhou tejto vyváženej zmesi tak dochádza k zvýšeniu pozornosti, či reakčného času, čo je pre gaming mimoriadne dôležité.

Výhodou, ktorú nemôžeme opomenúť je určite to, že Myprotein myslí aj na športovcov, ktorí majú rôzne intolerancie. V ich ponuke tak nájdete špeciálne produkty, ktoré sú vhodné pre ľudí s laktózovou intoleranciou, produkty pre vegánov a vegetariánov, ale aj organické, či bezlepkové produkty. Myprotein totiž myslí naozaj na každého.

Netreba zabúdať ani na veľkosť samotnej značky Myprotein, ktorá pôsobí vo viac ako 70 krajinách po celom svete. Nie len, že je tak výrazne väčšia ako zvyšná konkurencia, ale aj má množstvo skúseností z viacero trhov, ktoré využíva pri vytváraní stále nových a lepších produktov. Tie si už obľúbili milióny zákazníkov a každým dňom pribúdajú ďalší.

Obrázok

Myprotein vrátenie tovaru

V prípade, že potrebujete vrátiť tovar, ktorý ste na Myprotein zakúpili, tak sa nemusíte ničoho obávať. Celý postup je pomerne jednoduchý. Prvým krokom je kontaktovanie Myprotein zákazníckej podpory. Podmienkou kontaktovania je vytvorenie si účtu na Myprotein. Následne dostanete formulár pre vrátenie tovaru, ktorý vyplníte, vytlačíte a spolu s produktami odošlete späť internetovému obchodu Myprotein. Pre bližšie informácie navštívte priamo web predajcu, kde nájdete reklamačné podmienky Myprotein.

Pohodlné nakupovanie aj v zahraničí

S internetovým obchodom Myprotein viete pohodlne nakupovať aj v zahraničí. Operuje totiž vo viac ako v 70 krajinách po celom svete. Kvalitné produkty si tak viete objednať aj z Českej republiky cez Myprotein cz, či z Poľska cez Myprotein pl. Ak chcete výrobky značky Myprotein skombinovať s inými značkami, tak v Českej republike určite odporúčame vyskúšať internetový obchod GymBeam.cz a v Poľsku zase eshop ABC fitness.

Myprotein odporúčací program

Skvelou možnosťou ako ušetriť a zároveň odporučiť Myprotein svojim známym je odporúčací program. Celý princíp fungovania je mimoriadne jednoduchý a poskytuje vám tak skutočne super príležitosť pre ušetrenie peňazí pre vás aj vášho známeho. Po prihlásení na Myprotein.sk stačí vygenerovať vlastný špeciálny link, pomocou ktorého sa potom váš známy zaregistruje. Ak jeho prvý nákup presiahne sumu 40 €, tak sa môžete tešiť na kredit v hodnote 10 € na ďalší nákup. A to sa už oplatí. Pre vášho známeho bude navyše k dispozícii zľava 42 % na celý prvý nákup. Opäť tu je zhodná podmienka, a to, že hodnota nákupu musí presiahnuť 40 €. Vyskúšajte Myprotein odporúčací program aj vy a zaručene nebudete ľutovať. Odporučenie top produktov pre vašich kamarátov a známych je tak skutočne jednoduché.

Myprotein záruka kvality

Myprotein vyrába svoje produkty v certifikovaných laboratóriách vo Veľkej Británii. Tie sú ocenené ako jedny z najkvalitnejších v Európe. V závode sú používané iba tie najkvalitnejšie suroviny. Dôležitá bola aj investícia do najmodernejších strojov, vďaka čomu je proces z výraznej mierny automatizovaný a štandardizovaný. Navyše Britské Konzorcium udelilo výrobnému závodu Myprotein ocenenie AA, ktoré má naozaj minimum závodov v Európe. Ďaleko presahuje bezpečnostné limity pre prácu s potravinami, ktoré sú určené zákonom a svedčí o ich kvalite. 

Na svetovej úrovni má Myprotein aj testovanie výrobkov. Je to možné vďaka najmodernejším technológiám a postupom. Práve to zaručuje 100 % čistotu surovín. Okrem kvality sa Myprotein zameriava aj na skvelú chuť, ktorú sa snaží dosahovať pomocou prírodných sladidiel. Samozrejmosťou je aj super cena a jeden z najlepších pomerov cena kvalita na celom trhu s výživovými doplnkami a doplnkami stravy. Podobné tvrdenie platí aj pri oblečení. Myprotein legíny a iné produkty sú taktiež zárukou kvality.

Obrázok

Myprotein cesta k vysnívanej postave

Cesta k vysnívanej postave je niekedy naozaj náročná. Sú tu však Myprotein suplementy, ktoré vám túto cestu dokážu uľahčiť. Ktoré sú tie pravé a na čo slúžia? Ak si neviete rady, využite filtrovanie podľa vášho cieľu, ktoré internetový obchod Myprotein poskytuje. Základná orientácia je však jednoduchá. Alfou a omegou ak chcete schudnúť a základ aj pri naberaní svalov je rozhodne proteín. Bez kvalitného proteínu sa pri ceste za svojou vysnívanou postavou určite nezaobídete. Bielkoviny sú mimoriadne potrebné a väčšina vedeckých štúdií uvádza, že ak aktívne športujete, denne by ste mali prijať 1,5 až 2 g bielkovín na kilogram vašej telesnej hmotnosti. Práve s týmto vám pomôže kvalitný Myprotein proteín.

Nesmieme zabudnúť na ani multivitamín. Neexistuje dôležitejší a podceňovanejší výživový doplnok ako kvalitný multivitamín. Práve ten dodá vášmu telu všetko, čo potrebuje. Po určitom čase budete zaručene pozorovať rôzne zlepšenia, vyhnete sa chorobám, obmedzíte návštevy lekárne a priblížite sa k vysnívanej postave. Mimoriadne dôležitú úlohu hrá aj magnézium, čiže horčík a taktiež zinok. Ten odchádza z vášho tela potom. Čím viac aktívne cvičíte, či už v posilňovni alebo doma, tým viac sa spotíte. Okrem hydratácie tak nezabúdajte ani na potrebu dopĺňania zinku. Odmenou vám bude lepšia hormonálna rovnováha a napríklad aj lepšie spaľovanie tukov.

Ak chcete schudnúť, tak vám môže pomôcť spaľovač tuku. Medzi najznámejšie patrí L- Karnitín, Synefrín, CLA, či prírodné varianty vo forme zeleného čaju alebo nakopávačov vo forme kofeínu, ktorý taktiež pomáha s chudnutím. Tu je však nutná tvrdá drina a najmä poctivá regenerácia. S tou vám zase pomôžu BCAA. Jedná sa o 3 základné aminokyseliny - leucín, izoleucín a valín. Všetky sú pre naše telo mimoriadne dôležité a napomáhajú pri regenerácii. Zaraďte ich teda ku koncu tréningu, či až po jeho ukončení. A nezabúdajte, že čím skôr začnete, tým skôr sa ku svojej vysnívanej postave dostanete. Myprotein vám k tomu určite pomôže.

Myprotein zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Myprotein 45 % na takmer všetko

03.06.2023

Zľavový kód Myprotein 30 % na bestsellery

18.05.2023

Zľavový kód Myprotein 40 % na bestsellery

16.05.2023

Zľavový kód -25 % na bestsellery

16.05.2023

Zľavový kód -25 % na bestsellery

30.04.2023

Myprotein zľava 42 % na vybrané oblečenie

30.04.2023

Zľavový kód Myprotein 25 % na bestsellery

16.05.2023

Zľavový kód Myprotein 40 % na obľúbené produkty

16.05.2023

Myprotein zľava 45 % na produkty na chudnutie

09.04.2023

Zľavový kód -25 % na bestsellery

09.04.2023

Ako uplatniť zľavový kód Myprotein

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode Myprotein? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Myprotein uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód Myprotein, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Myprotein. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Použite zľavový kód“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Použiť Kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť kupón“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy Protein.sk, zľavové kupóny BioTech USA, alebo na zľavové kupóny Kompava. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh tovaru. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Myprotein zľavový kód

Fantastický výzor je možný dosiahnuť aj rýchlejšie. Okrem cvičenia je treba podporiť rast svalovej hmoty aj výživovými doplnkami. Nakúpte kvalitné proteíny či BCAA v eshope Myprotein.sk. Čaká tu na vás široký výber produktov na rôzne účely od chudnutia až po rast svalov či regeneráciu. Vyberte si svoje produkty od značky Myprotein a vyrysujte si postavu. Využite aj Myprotein zľavový kód a zaručene ušetríte. Skvelé zľavy sú totiž k dispozícii veľmi často a skutočne čakajú len a len na vás. Tak hor sa nakupovať!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Myprotein v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Myprotein?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa