NechtovyRaj.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode NechtovyRaj.sk

Internetový obchod Nechtovyraj.sk ponúka všetko pre vaše nechty. Dosiahnite look ako zo salónu krásy aj za zlomkovú cenu. Využite aj Nechtovyraj zľavový kód. Práve ten vám pomôže výrazne ušetriť. K dispozícii je aj Nechtovy raj doprava zdarma. Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky od Tipli. Tak na čo ešte čakáte? Výhodnejšie to už nepôjde!

nechtovy raj

Nechtový raj

Kvalitné nechtové produkty, profesionálne sady na gélové nechty a mnoho ďalšieho. Široký sortiment, kvalitné produkty a rýchla doprava. To je internetový obchod Nechtovy raj! Jedna z najväčších výhod je skutočnosť, že eshop Nechtovy raj má takmer všetky produkty skladom a sú ihneď pripravené k odoslaniu. Vašu objednávku tak budete mať doma expresne rýchlo. Rôzne modelovacie hmoty na gélové nechty, sady na nechty, lampy, brúsky, odsávačky a všetko ostatné, čo vám napadne v súvislosti s nechtami. Zvoľte Nechtovy raj gélové nechty pre krajšie ženy!

Nechtovy raj recenzie

Práve podľa hodnotení zákazníkov dokážete zistiť kvalitu obchodu. Pozitívne recenzie sú teda zaručene tou najlepšou reklamou. Príkladom sú aj niektoré z nasledovných recenzií. Pani Milada napísala: „Dobrý deň, som veľmi spokojná so sadou. Doprava bola rýchla. Hneď som aj vyskúšala prvé nechtíky a podarili sa. Odporúčam. Určite si objednám aj nabudúce“. Spokojná bola aj pani Janka z Nových Zámkov: „Ďakujem za rýchle doručenie tovaru. Všetko prišlo ako malo. Páčilo sa mi najmä dôkladné zabalenie tovaru. Už sa mi stalo, že pri nákupe z iného nechtového obchodu mi prišiel tovar poškodený. Takto by malo vyzerať zabalenie tovaru. Určite u vás nakúpim opäť.“ Stovky spokojných zákazníčok sú teda zárukou kvality a ďalším dôvodom, prečo by ste mali eshop Nechtovyraj vyskúšať.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku fann.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku ezebra.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O NechtovyRaj.sk

Eshop Nechtovyraj.sk sa zameriava na predaj sortimentu týkajúceho sa nechtov. V ponuke nájdete laky na nechty, gél na nechty, nechtovú kozmetiku a ešte omnoho viac. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a rýchle doručenie. Eshopu Nechtový raj môžete určite dôverovať. Chcete pri vašom nákupe ušetriť? Využite cashback a taktiež aj Nechtový raj zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode NechtovyRaj.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.