Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

PandaHall.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3,5 % na všetko v obchode PandaHall.com

Platí do 16.04.2021

 
   

PandaHall.com je ďalší z veľkých čínskych predajcov, ktorý sa zameriava na drobný tovar, prevažne viac

O obchode PandaHall.com

PandaHall.com eshop

Čínsky predajca PandaHall.com vo svojom eshope ponúka prehľadne zoradené výrobky a módne doplnky. Vybrať si môžete z najnovšej kolekcie, najpredávanejších výrobkov, zmiešaných výrobkov, módnych šperkov, korálikov rôznych materiálov alebo vstúpte do galérie nádherných šperkov. PandaHall.com má vo svojom portfóliu obrovskú paletu náramkov, náhrdelníkov, náušníc, prsteňov a inej bižutérie od výmyslu sveta. Buďte originálni a spravte radosť sebe a vašim blízkym. Vytvorte si vlastnú kolekciu!

PandaHall.com koráliky

Na stránke Pandahall.com si zvolíte materiál a tvoríte ručne vyrábané výrobky. Na výber máte akrylové koráliky, rakúsky kryštál, cínové koráliky, kubický zirkón, sklenené koráliky, kovové a živicové koráliky, ale aj koráliky z drahokamu. Ak ste milovníkom mušlí, nájdete tu aj mušle rôznych tvarov alebo originálne tibetské štýlové koráliky. Pandahall myslí aj na celý proces výroby, preto tu ponúka aj rôzne retiazky, spojovací materiál a náradie. Všetko nakúpite výhodne, ak si uplatníte PandaHall.com zľavy. Rozhodne ich teda využite!

PandaHall.com nákupy z Číny

Nákupy z Číny sa oplatia a nezaťažujú vašu peňaženku. Tak, ako aj pri iných nákupoch, napríklad z AliExpress Slovensko, vyberiete si tovar, množstvo, zaregistrujete sa na stránke alebo vyplníte údaje o vás, zaplatíte a čakáte kým vám domov príde tovar. Dobrou správou je, že lacné nákupy máte aj vďaka tomu, že doprava na Slovensko je zdarma. Doručenie tovaru môžete očakávať v závislosti od výberu dopravnej spoločnosti.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na PandaHall.com.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z PandaHall.com.

Podobné obchody

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O PandaHall.com

PandaHall.com čínskych predajcov galantériu a doplnky vlastný náramok, náhrdelník alebo kľúčenku

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode PandaHall.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.