Panta Rhei

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Panta Rhei zľavové kupóny a akcie

Peniaze späť 2 % v obchode Panta Rhei

Platí do 30.03.2023

 
   

Panta Rhei je sieť kníhkupectiev, ktoré nájdete takmer v každom väčšom meste v rôznych kútoch Slovenska. Ponúka široký sortiment kníh rôznych...

Panta Rhei zľavy až 70 % na lacné knihy

+ 2 % naspäť z nákupu

Dajte knihám druhú šancu a ušetrite s Panta Rhei.

Panta Rhei doprava zadarmo nad 15 €

Platí do 25.04.2023

+ 2 % naspäť z nákupu

Nakúpte na Panta Rhei nad 15 € a získajte dopravu zadarmo.

Panta Rhei darček k čítačke PocketBook

Platí do 31.03.2023

+ 2 % naspäť z nákupu
   

Čítačku PocketBook 741 InkPad Color Moon Silver s darčekom navyše kúpite na e-shope Panta Rhei.

Panta Rhei darček k vôňam do auta

+ 2 % naspäť z nákupu
   

Vône do auta Niki kúpite na e-shope alebo v kníhkupectvách Panta Rhei.

Panta Rhei ponuka darčekových poukážok

+ 2 % naspäť z nákupu
   

Obdarujte blízkych poukážkou na nákup v Panta Rhei.

Panta Rhei

Panta Rhei je sieť kníhkupectiev v ktorých nájdete široký sortiment kníh. Či už hľadáte knihy pre deti alebo pre seba, v Panta Rhei vždy nájdete zaujímavé novinky z knižného sveta. Vyberte si z mnohých žánrov ako: detektívky, krimi, romantické, alebo si doplňte vedomosti z učebníc, encyklopédií či navarte chutný obed podľa receptu z kuchárskych kníh.

Knižný sortiment nakúpite aj na Pantarhei.sk, kde navyše nájdete elektronické knihy i audioknihy. Okrem toho tu kúpite hračky a hry či papierníctvo.

Panta Rhei má na Slovensku desiatky predajní po celej republike, pričom prvá predajňa vznikla už v roku 2000. E-shop Pantarhei.sk vznikol o niekoľko rokov neskôr - v 2009. Kníhkupectvá sa stali obľúbeným miestom všetkých milovníkov kníh.

Obrázok

Ako ušetriť s Panta Rhei

Čítanie ako hobby už nemusí byť drahá záležitosť. S Panta Rhei môžete vždy ušetriť pri nákupe v predajniach, ale aj na e-shope, pričom spôsobov, ako ušetriť, je viacero. 

Panta Rhei pravidelne ponúka zákazníkom produkty za zvýhodnené ceny a taktiež nájdete dlhodobo zlacnené tituly, ktoré majú ceny nižšie o viac ako 50 %. Aj v predajniach nájdete knihy označené nálepkou „Výpredaj“. Ušetriť môžete aj vďaka Panta Rhei zľavovým kupónom, ktoré si jednoducho uplatníte v košíku. 

Pri objednávaní cez Pantarhei.sk môžete ušetriť aj na doprave. Ak nakúpite nad 39 €, získate dopravu úplne zadarmo s doručením priamo domov, na výdajné miesto či na predajňu. Na predajni si môžete vybaviť aj vernostnú kartu s pomocou ktorej ušetríte pri vašich ďalších nákupoch. Prejdite na Panta Rhei e-shop z Tipli a získajte určité percento z vášho nákupu späť na účet. 

Ak vlastníte kartu ISIC, ITIC alebo Euro<26, môžete na Panta Rhei ušetriť. Získate zľavu 7 % na knižné tituly. Túto zľavu už nie je možné kombinovať s inými zľavami a nevzťahuje sa na e-knihy.

Ako získať Panta Rhei zľavový kupón

Získanie Panta Rhei zľavového kupónu je veľmi jednoduché a dostupné. Sledujte oficiálnu webovú stránku Pantarhei.sk a na úvodnej stránke vždy nájdete informácie o najnovších akciách a zľavových kódoch. Okrem toho je výbornou možnosťou na získanie kupónu aj prihlásenie sa do Panta Rhei newslettera. Aktuálne zľavy vám budú automaticky posielané na váš e-mail.

Panta Rhei zľavové kupóny často získate počas rôznych akcií. Napríklad počas sezónnych udalostí, sezónnych výpredajov a iných. O najnovších zľavových kupónoch informuje aj Tipli - všetky akcie na Panta Rhei nájdete v profile vyššie.

Panta Rhei zľavy - výpredaje a Black Friday

Panta Rhei pravidelne organizuje rôzne výpredaje kníh. Tie sú dostupné nie len v Panta Rhei e-shope, ale aj v kamenných kníhkupectvách. Zľavy sa často vzťahujú na mierne poškodené knihy, ale nájdete tu aj sezónne výpredaje a tie využijete aj počas veľkého knižného festivalu Bibliotéka, kde Panta Rhei pravidelne vystavuje najnovšie knihy a ponúka výnimočné zľavy.

Ak by ste však chceli na Panta Rhei nakupovať aj počas celosvetového nákupného sviatku Black Friday, máte tú možnosť. Panta Rhei sa totiž tohto „čierneho piatku“ pravidelne zúčastňuje a prináša tak zaujímavé zľavy. Mnohé knižné tituly ale aj iný tovar môžete nakúpiť v zľavách až 90 %. Urobte si chvíľu voľna s dobrou knihou z Panta Rhei.

Panta Rhei knihy, papierníctvo a iný tovar

Panta Rhei je kníhkupectvo, v ktorom si každý čitateľ nájde niečo pre seba. Či už najradšej čítate diela slovenských autorov, alebo nedáte dopustiť na klasické diela, Panta Rhei knihy sú pre každého. Pri nákupe určite nebudete chcieť odísť len s jednou knihou.

Vyberajte z mnohých obľúbených žánrov, medzi ktorými nájdete napríklad:

 • svetovú beletriu,
 • slovenskú beletriu,
 • detektívky, krimi a horory,
 • romantická beletria,
 • historické romány,
 • sci-fi a fantasy či komiksy.

Čitanie tu nájdete aj pre deti a mládež - prečítajte pred spaním vašim ratolestiam rozprávku, alebo kúpte dcére pekný dievčenský román. Okrem toho s Pantarhei.sk môžete deti pripraviť aj na nový školský rok, pretože tu nájdete množstvo učebníc a aj odbornej literatúry pre starších. Samozrejmosťou je aj výber poézie pre náročnejších, takisto biografie, knihy pre inšpiráciu, krížovky či sudoku, alebo kuchárske knihy.

Obrázok

Ak nemáte na čítanie veľa času a radi by ste to spojili s inou činnosťou, pozrite si ponuku Panta Rhei audiokníh. Tie si môžete pustiť kdekoľvek do slúchadiel a venovať sa popritom inej činnosti alebo ich môžete počúvať pri ceste do práce či školy. V prípade, že radi čítate, ale nemáte veľa miesta na knihy, na Pantarhei.sk si môžete kúpiť aj e-knihy. Tie si stiahnete napríklad vo formáte PDF, EPUB alebo MOBI a môžete čítať kdekoľvek. Ak si kúpite špeciálnu čítačku elektronických kníh, čítanie bude ešte príjemnejšie, avšak e-knihy môžete čítať aj v mobile.

Panta Rhei však ponúka sortiment aj pre tých, ktorých knihy veľmi nelákajú. Nájdete tu totiž hudbu na CD, LP, Blu-Ray a DVD. Okrem toho aj rôzne filmy vo formátoch DVD a Blu-Ray. Takže ak ste ešte neprišli na chuť streamovacím službám, na Pantarhei.sk nájdete aj širokú ponuku filmov.

Pozrite si tiež kategóriu Hry a hračky, kde nájdete rôzne hry a hračky nie len pre deti. Napríklad:

 • Hry - rodinné, párty hry a iné,
 • tematické hračky,
 • detské hry,
 • bábiky, zvieratká a plyš,
 • hračky,
 • puzzle,
 • vzdelávacie hračky,
 • vzdelávanie hrou.

Ale aj kategória Extra stojí za prezretie. Nájdete tu rôzne knihomoľské doplnky (tašky, záložky, lampy a iné), sviečky a doplnky, diáre, kreatívne potreby a aj obľúbené maľovanie podľa čísel. Okrem toho aj papierníctvo, kávu od Panta Rhei Café Dias, fľaše a hrnčeky a ďalšie užitočné produkty - výnimkou nie sú ani rôzne produkty, ktoré môžete darovať ako darček.

Prečo nakupovať v Panta Rhei

V Panta Rhei nakúpite vždy výhodne vďaka rôznym akciám, ktoré pravidelne organizuje. Vždy si môžete nájsť knihy so zaujímavou zľavou. To však nie je jediný dôvod, prečo sa nakupovanie na Pantarhei.sk oplatí. 

Navštívte vašu najbližšiu predajňu (Panta Rhei Bratislava, Panta Rhei Košice a iné) a vybavte si pri pokladni Panta Rhei vernostnú kartu. Vstúpite tak do Panta Rhei Klubu. Získate tak možnosť ušetriť pri každom nákupe a mnoho špeciálnych zliav. Stačí vždy pri platení v predajni predložiť vašu kartu.

V Panta Rhei e-shope nájdete aj sekciu blog, ktorá je nazvaná „Knihožrút blog“. Tu si môžete prečítať zaujímavé recenzie na knižné novinky, knižné odporúčania a omnoho viac. Ak chcete byť v obraze, určite si prečítajte najnovšie články z tohto blogu. 

Panta Rhei je súčasťou aj mnohých podujatí. Organizuje besedy s autormi, na ktorých si môžete nie len kúpiť knihy, ale aj sa niečo spýtať vášho obľúbeného autora či ho viac spoznať. Okrem toho je často súčasťou knižného festivalu Bibliotéka a iných. O nadchádzajúcich podujatiach vždy informuje Pantarhei.sk na webovej stránke.

Vďaka Panta Rhei môžete prispieť aj na dobrú vec. Spoločnosť má totiž aj neziskovú organizáciu. Pod ňou vzniklo už niekoľko projektov - napríklad Knižné kútiky po celom Slovensku, vianočné zbierky kníh a mnohé iné. Všetky dôležité informácie nájdete práve na Pantarhei.sk.

Každoročne môžete s Panta Rhei hlasovať za najlepšie knihy a najlepších spisovateľov roka - ide o Panta Rhei Awards. Máte možnosť nominovať vášho obľúbeného autora alebo knihu, ktorá vyšla v danom roku. 

Panta Rhei Bratislava, Panta Rhei Košice a iné kníhkupectvá

Kníhkupectvá Panta Rhei nájdete po celom Slovensku v takmer každom väčšom meste, takže budete mať vaše Panta Rhei knihy najbližšie - napríklad Panta Rhei Bratislava či Panta Rhei Košice. Pozrite si nižšie v tabuľke zoznam tých najobľúbenejších predajní spolu s Panta Rhei otváracími hodinami a informáciou o dostupnosti Panta Rhei Creative, Panta Rhei Café Dias a rezervácie v predajni. Ostatné predajne nájdete na webe Pantarhei.sk.

MestoAdresaOtváracie hodinySlužby
Panta Rhei Bratislava, AuparkEinsteinova 18PO - NE: 9:00 - 21:00
 • Panta Rhei Creative,
 • Panta Rhei Café Dias,
 • možnosť rezervácie.
Panta Rhei Košice, AuparkNámestie osloboditeľov 1PO - NE: 9:00 - 21:00
 • Panta Rhei Creative,
 • Panta Rhei Café Dias,
 • možnosť rezervácie.
Panta Rhei Nitra, Galéria MlynyŠtefánikova trieda 61PO - NE: 9:00 - 21:00
 • Panta Rhei Creative,
 • Panta Rhei Café Dias,
 • možnosť rezervácie.
Panta Rhei Trnava, City ArénaKollárova 20PO - NE: 9:00 - 21:00
 • Panta Rhei Creative,
 • Panta Rhei Café Dias,
 • možnosť rezervácie.
Panta Rhei Prešov, EperiaArm. Gen. Svobodu 25PO - NE: 9:00 - 21:00
 • Panta Rhei Café Dias,
 • možnosť rezervácie.
Panta Rhei Žilina, AuparkVeľká okružná 59/APO - NE: 9:00 - 21:00
 • Panta Rhei Creative,
 • Panta Rhei Café Dias,
 • možnosť rezervácie.
Panta Rhei Trenčín, LaugaricioBelá 7271PO - NE: 9:00 - 21:00
 • Možnosť rezervácie.
Panta Rhei SenecLichnerova 12PO - PI: 9:00 - 17:30

SO: 9:00 - 12:00 NE: zatvorené

 • Možnosť rezervácie.
Panta Rhei KomárnoPalatínova 37

PO - PI: 9:00 - 17:30 SO: 9:00 - 12:00 NE: zatvorené

 • Možnosť rezervácie.
Panta Rhei Michalovce, OC LipaHumenská cesta 6737/4PO - NE: 9:00 - 20:00
 • Možnosť rezervácie.

V mnohých predajniach si môžete rezervovať knihy, ktoré si chcete kúpiť, takže budete mať istotu, že sa vám nevypredajú. Okrem toho môžete navštíviť príjemnú kaviareň Panta Rhei Café Dias a pri káve či inom nápoji si prečítate vašu novú knihu. Ak potrebujete nakúpiť papierníctvo, alebo máte kreatívne hobby, navštívte Panta Rhei Creative, ktoré je tiež súčasťou viacerých kníhkupectiev.

Obrázok

Panta Rhei reklamácia a vrátenie tovaru

V prípade, že vám prišiel poškodený produkt, môžete ho na Panta Rhei reklamovať. Reklamáciu nahláste telefonicky alebo na e-mail info@pantarhei.sk. Je dôležité vyplniť reklamačný formulár. Panta Rhei vám môže vybaviť kuriéra, ktorý po vadný produkt príde - stačí ho zabaliť a priložiť doklad o kúpe, reklamačný formulár a popis vady. Produkt však môžete poslať aj poštou, ale len na vlastné náklady a doporučene na adresu: 

Panta Rhei – e-shop
Na Pántoch 18
831 06 Bratislava

Balík pritom označte heslom REKLAMÁCIA. Takisto môžete reklamovaný produkt priniesť na predajňu Panta Rhei. Vadný tovar vám bude vymenený za nový. 

Okrem reklamácie máte možnosť využiť odstúpenie od kúpnej zmluvy a to do 14 dní od doručenia produktu. Zakúpený tovar môžete vrátiť na ktorejkoľvek predajni, alebo odoslať na vyššie uvedenú adresu spolu s formulárom na odstúpenie od kúpnej zmluvy. Do 14 dní od doručenia vráteného tovaru vám Panta Rhei vráti peniaze späť na váš účet. V prípade ďalších otázok kontaktujte Panta Rhei prostredníctvom e-mailu alebo na telefónnom čísle 0800 333 000.

Panta Rhei zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

31.01.2023

Prekvapenie zadarmo k nákupu vôní do auta značky Niki

30.11.2022

Zľavy až 50 % na DVD od MagicBox

23.11.2022

Puzdro ako darček k nákupu čítačky PocketBook

30.11.2022

Zľavy až 70 % na mierne poškodené knihy

23.11.2022

Zľavy až 90 % na kuchárske knihy

18.08.2022

Zľavy až 90 % na detektívky

18.08.2022

Zľavy až 90 % na knihy pre mládež

18.08.2022

Zľavy až 90 % na slovenskú beletriu

23.06.2022

Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

07.07.2022

Ako uplatniť Panta Rhei zľavové kupóny

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Panta Rhei. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Pozrite sa na postup ako uplatniť Panta Rhei zľavový kupón a začnite ihneď šetriť. Vyberte si najlepší Panta Rhei zľavový kupón (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Panta Rhei uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte zľavový kupón“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť kupón“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť Panta Rhei zľavový kupón, problém môže byť v ukončení jeho platnosti. Zľavové kupóny sa tiež často vzťahujú na konkrétne kategórie či produkty, preto pozorne čítajte podmienky kupónu.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Panta Rhei zľavový kupón

Panta Rhei je sieť kníhkupectiev, ktoré nájdete takmer v každom väčšom meste v rôznych kútoch Slovenska. Ponúka široký sortiment kníh rôznych žánrov, pre deti i pre dospelých. Súčasťou mnohých predajní je aj papiernícky kútik Panta Rhei Creative a kaviareň Panta Rhei Café Dias. Knihy, e-knihy, audioknihy a iný tovar môžete nakupovať aj v Panta Rhei e-shope. Vaše knižné úlovky vám môžu byť doručené priamo domov. Navyše nakupovanie na Pantarhei.sk sa oplatí aj vďaka rôznym akciám a Panta Rhei zľavovým kupónom. Ponorte sa do knižných príbehov.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Panta Rhei?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa