Paragon Software Group

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Paragon Software Group zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 25 % na všetko v obchode Paragon Software Group

Platí do 18.09.2021

 
   

Ste softwaroví nadšenci a bavia vás nové technológie? Potom určite navštívte stránku paragon-software.com/sk, kde...

O obchode Paragon Software Group

Ste software nadšenci a bavia vás nové technológie? Potom určite navštívte stránku Paragon Software Group, kde si môžete produkty nielen kúpiť, ale samozrejme aj bezplatne stiahnuť a vyskúšať. Paragon Software Group je spoločnosť s 22 ročnými skúsenosťami a ponúkajú vám tie najkvalitnejšie služby ohľadom softwarov. Svoje produkty pre vás stále zdokonaľujú.

Paragon Software Group produkty

Všetky produkty sú prehľadne rozdelené do troch základných kategórií, ktoré ich jednoducho charakterizujú. Prvou je softvér pre domácnosť, prípadne domáci podnik. Nájdete tu softvér ako Hard Disk Manager a mnohé ďalšie. Pri všetkých je dostupná bezplatná možnosť stiahnutia a vyskúšania na krátku dobu. Druhou kategóriou sú produkty určené pre firmy a väčšie spoločnosti. Nič vám však nebráni, používať tieto software vymoženosti aj doma. Nájdete tu rôzny softvér na zálohovanie dát, ktorý vám môže výrazne uľahčiť prácu a taktiež mnohé iné produkty, ktoré sú v business prostredí takpovediac nevyhnutné. Poslednou kategóriou sú produkty zdarma. Nejedná sa len o skúšobné verzie, ktoré môžete mať na počítači iba obmedzenú dobu, ale aj o plné verzie produktov, ktoré môžete vďaka Paragon Software Group využívať úplne zadarmo. Neváhajte preto a využite skvelé Paragon Software Group produkty, ktoré dokážu posunúť vašu prácu s PC na úplne iný level.

paragon software produkty

Paragon Software Group kontakty

Perfektné produkty a zákazník na prvom mieste. Tak by sa dal charakterizovať eshop Paragon Software Group. Paragon Software Group zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zamestnanci tejto spoločnosti sa snažia o čo najrýchlejšiu odpoveď. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Paragon Software Group facebook, kde nájdete množstvo informácií, noviniek a tipov.

Paragon Software Group support

Paragon Software Group myslí aj na vaše prípadné problémy pri používaní ich softvéru. Pokiaľ ovládate skvelo angličtinu, tak si často vystačíte aj sami a z problému sa dokážete dostať pomerne jednoducho. Ak vás však tento jazyk obchádza, tak na preloženie Paragon Software Group manuálov použite Google prekladač. Preklad síce nebude úplne presný, no určite sa dostanete ďalej ako predtým. Pre prihlásenie do časti support, čiže podpora použite prihlasovacie údaje, ktoré ste dostali pri nákupe produktu, či služby pre váš počítač alebo inú elektroniku

Nakúpte v Paragon Software Group cez Tipli a získajte cashback až 25 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na SW.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na eltrox.pl.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Rumunsku, pozrite sa na LovelyWholesale.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Paragon Software Group

Ste softwaroví nadšenci a bavia vás nové technológie? Potom určite navštívte stránku paragon-software.com/sk, kde si môžete produkty nielen kúpiť , ale samozrejme aj bezplatne stiahnuť a vyskúšať.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  25 % späť z ceny nákupu v obchode Paragon Software Group?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.