Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Planeo elektro

Planeo elektro

www.planeoelektro.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »

Ak hľadáte kvalitu a široký sortiment, ste na správnom mieste. PLANEO ELEKTRO predstavuje sieť maloobchodných predajní s elektrospotrebičmi svetových výrobcov a značiek. Vašu domácnosť vybaví produktami, ktoré vám budú slúžiť ešte dlhé roky!

O obchode Planeo elektro

Široká ponuka elektrospotrebičov za skvelé ceny

Na Planeo Elektro sa môžete bez obáv spoľahnúť! Ide o najmladšiu sieť elektropredajní, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2009, no stačilo pár rokov na to, aby sa vyšvihla do popredia na elektrotrhu. Svojimi štyridsiatimi elektropredajňami PLANEO po celom Slovensku ponúka zákazníkom vybraný, štandardný sortiment elektrospotrebičov a služieb. Zabezpečuje tiež výrobky na objednávku, aby tak uspokojila i toho najnáročnejšieho zákazníka a mohla tak konkurovať ostatným sieťam s elektospotrebičmi.

Súčasťou ponuky PLANEO Elektro sú malé a veľké spotrebiče, IT technika, spotrebná elektronika, no produkty v nej nájdu aj vášniví záhradkári a mamičky pre svoje ratolesti. Chcete si zadovážiť vinotéku, alebo vám chýbajú domáci pomocníci, ako vysávač, žehlička či rýchlovarná kanvica? Stavte na PLANEO! Ocenia ho aj tí, ktorí si chcú zadovážiť elektroniku - televízory, smartfóny, mobilné telefóny a PC. 

Kompletné služby na mieru od PLANEO

To však nie je všetko! PLANEO ponúka aj niečo viac. Okrem pohodlného nákupu ponúka elektrosieť doplnkové služby. Vďaka nim sa z nakupovania stáva pôžitok! Zákazníci sa môžu na PLANEO spoľahnúť, ak chcú mať zabezpečenú dopravu tovaru zadarmo, dať si predĺžiť záruku až na 5 rokov, poistiť si výrobok alebo sa zbaviť starých spotrebičov. Široká ponuka splátkových produktov taktiež zjednodušia a spríjemnia nakupovanie a sú dôvodom, ako sa snaží PLANEO čo najviac vyjsť v ústrety svojim zákazníkom.

Nekladie dôraz len na rozsah a kvalitu poskytovaných služieb pred a počas predaja. PLANEO sa postará o zákazníka aj po realizácii nákupu. Špecialisti z PLANEO Elektro ochotne pomôžu s opravami, poistením či zárukou produktov. 

PLANEO Elektro e-shop

Nemusíte chpodiť osobne do predajne! Stačí spraviť pár klikov z pohodlia svojej obývačky a môžete svoju domácnosť vybaviť vybranými produktami. PLANEO Elektro e-shop je jedinečný svojimi elektrospotrebičmi, ktoré ponúka v akciových cenách. Planeo zľavy sa oplatia! Rýchlosť doručenia výrobku je blesková! Pri realizácii objednávky cez pracovný deň do 15:00, bude mať zákazník výrobok doručený už nasledujúci pracovný deň. Radosť nakupovať! 

 • Nákupní a věrnostní klub Tipli působí i v Česku. Zkus nakoupit v eshopu Planeo.cz.
 • Klub rabatowy Tipli działa również w Polsce. Spróbuj zrobić zakupy w sklepie Media Expert.

Podobné obchody

Články

Aktuálne akciové letáky #45. týždeň:…

Potrebujete doplniť chladničku ale aj kúpiť novú autolekárničku? Či už musíte nakúpiť potraviny,...
7.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo