Pink Panda zľavový kód

Chcete nielen dobre vyzerať, ale sa tak aj cítiť? Pinkpanda.sk je tu pre vás. Jedná sa o eshop, ktorý ponúka široké spektrum kozmetiky, make upu a rôznych doplnkov pre slečny, či dámy. Čakajú tu na vás svetové značky ako Garnier, Nyx, Maybelline či mnohé ďalšie. Nakúpiť môžete jednoducho online na Pinkpanda.sk. Ak chcete ušetriť, tak môžete využiť PinkPanda zľavový kód. Pozrite si celú ponuku eshopu Pink Panda a rozhodne nebudete ľutovať.

Zľavový kód Pink Panda

PinkPanda bestsellery

 
   

Prezrite si frčí a vyberte si z bohatej ponuky na PinkPanda.sk.

Pink Panda - kozmetika, ktorá stojí za to

Internetový obchod Pink Panda ponúka široké spektrum kozmetiky, make upu a rôznych iných kozmetických doplnkov. Okrem širokej ponuky sa môžete spoľahnúť aj na skvelé ceny a vysokú kvalitu produktov. PinkPanda totiž deklaruje, že žiadny z ich produktov nebol testovaný na zvieratách. Svedčia o nej najmä tisícky spokojných zákazníkov a vynikajúce Pink Panda recenzie. Skvelé ceny môžete ešte vylepšiť ak využijete Pink Panda zľavový kód.

Ako ušetriť s Pinkpanda.sk - zľavy, akcie a kupóny

Stačí využiť Pink Panda zľavový kód, či nakúpiť produkty, ktoré sú práve v akcii. Často platí, že PinkPanda zľavový kód môžete využiť aj na nákup produktov, ktoré sú práve v akcii. Ďalšou možnosťou ako ušetriť sú takzvané Mystery boxy, ktoré PinkPanda ponúka. Nájdete v nich náhodné produkty, ktoré zďaleka prevyšujú cenu, za ktorú by ste si ich jednotlivo zakúpili.

PinkPanda často usporadúva aj rôzne výpredaje, či iné akcie, kedy je možné výrazne ušetriť. Ak chcete zachytiť všetky aktuálne informácie, tak určite odporúčame prihlásenie sa na odber newsletteru. Všetky aktuálne informácie tak budete dostávať priamo do vašej emailovej schránky. Odporúčame sledovať aj PinkPanda sociálne siete ako Pink Panda Facebook, či Instagram. Okrem skvelých tipov na nové produkty, tam môžete objaviť aj ďalšie možnosti ako ušetriť.

Ako získať Pink Panda zľavový kód - ušetrite čo najviac

PinkPanda zľavový kód je najčastejšie dostupný priamo na webovej stránke Pinkpanda.sk, kde ho môžete rovno aj využiť. Ak ste však žiadny PinkPanda zľavový kód neobjavili alebo sa vám len nechce hľadať, tak sa pozrite na portál Tipli, kde nájdete zoskupené tie najlepšie zľavové kódy a kupóny do množstva obchodov. Dostupnosť zľavového kódu si tak viete jednoducho overiť priamo na Tipli.sk.

Ďalšou možnosťou ako získať PinkPanda zľavový kód je prihlásenie sa na odber newsletteru, čiže noviniek internetového obchodu Pink Panda. Po prihlásení sa na odber, ktorý je bezplatný, vám priamo do vašej emailovej schránky pravidelne prídu všetky aktuálne informácie a príležitosti na využite Pink Panda zľavového kódu. Pozrite sa aj na spomínané sociálne siete spoločnosti Pink Panda, kde taktiež môžete občas objaviť špeciálny Pink Panda zľavový kód.

PinkPanda zľavy, výpredaj a iné nákupné akcie

Na webe Pinkpanda.sk nájdete pravidelne množstvo produktov, ktoré sú práve v zľave. Výber býva veľký počas celého roka, takže Pink Panda zľava vás určite poteší kedykoľvek. Eshop organizuje aj výpredaje, kedy sa zľavy šplhajú do veľkých výšiek.

Okrem klasických výpredajov sa PinkPanda zúčastňuje aj špeciálnych nákupných akcií ako napríklad najpopulárnejší nákupný sviatok roka, ktorým je Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. Túto možnosť výhodného nákupu teda rozhodne nechcete premeškať. Vo všeobecnosti však platí, že výhodné nakupovanie na webe Pinkpanda.sk je možné počas celého roka - hlavne s využitím Pink Panda zľavového kódu.

Obrázok

PinkPanda kozmetika, make up a doplnky

Ponuka produktov, ktoré Pink Panda ponúka je mimoriadne široká. Množstvo značiek, medzi ktorými nechýbajú ani tie najznámejšie ako Garnier, či Revolution, potešia rozhodne každého. Internetový obchod Pinkpanda.sk sa navyše môže pýšiť aj prehľadným zoradením do kategórií, vďaka čomu ten pravý produkt nájdete oveľa jednoduchšie. Pozrime sa spoločne na tie najzaujímavejšie kategórie a predstavme si, čo všetko obsahujú.

Začneme kategóriou Oči, ktorá ponúka: 

 • paletky očných tieňov,
 • ceruzky na oči,
 • produkty na úpravu obočia,
 • riasenky,
 • báze pod očné tiene,
 • monotiene a aj sérum na riasy a ďalšie pomôcky.

Výber zo širokej ponuky rôznorodých značiek je Pink Panda samozrejmosťou. Kategória Tvár obsahuje viac ako 500 produktov ako báze na tvár, rozjasnovače, make up, contouring, korektory, bronzery, líčenky, púdre, fixátory a ešte viac. Pri vybraných produktoch dokonca nájdete videá, ktoré vám lepšie vysvetlia, ako daný produkt používať. Pozrime sa aj na kategóriu Pery, ktorá obsahuje rúže, balzamy, lesky na pery, ceruzky na pery, doplnky na starostlivosť o pery a rôzne výhodné, či darčekové sady. Ak hľadáte vhodný darček, tak sa určite zamerajte aj na samostatný článok na Tipli, kde vám odporúčame 10 skvelých darčekov pre ženy. Pozornosť určite venujte aj kategórii Starostlivosť o pleť, ktorá obsahuje množstvo podkategórií ako masky a peelingy, mastná a zmiešaná pleť, suchá pleť, hydratácia tváre, séra, oleje a intenzívna starostlivosť, citlivá pleť, odličovanie, zrelá pleť, krémy na tvár, SPF ochrana pred slnkom, sady, očné krémy, spreje, toniká. 

V ponuke internetového obchodu PinkPanda.sk nájdete aj pomôcky na starostlivosť o pleť. Často však bývajú z dôvodu veľkého záujmu vypredané. Pink Panda sa venuje aj starostlivosti o telo. V tejto kategórii objavíte sady, telové krémy a maslá, pomôcky na samoopalovanie, všetko pre starostlivosť o nohy, telové oleje, intímna kozmetika, kúpeľné pomôcky, krémy na ruky, všetko na opaľovanie. Všetky  vyššie spomenuté, ale aj iné produkty môžete mať za výhodné ceny. Stačí použiť Pink Panda zľavový kód a cena padne ešte nižšie. Pink Panda ponúka aj umelé mihalnice, módne doplnky ako napríklad kabelky, či rôzne vône.

Na koniec musíme spomenúť aj kategóriu Poškodený tovar, ktorá ponúka produkty často iba s poškodeným obalom a bez akejkoľvek inej funkčnej vady. Práve vďaka tomu ich dokážete zakúpiť lacnejšie a výhodnejšie. Ak si nedokážete vybrať ani z tejto širokej ponuky, tak sa určite pozrite na ostatné obchody v kategórii Parfémy a kozmetika na Tipli. Čakajú tu na vás rôzne zľavy a kódy.

Prečo nakupovať na Pink Panda

Dôvodov prečo zvoliť práve internetový obchod PinkPanda.sk je skutočne mnoho. Môžeme spomenúť široký sortiment produktov, skvelé ceny, zaujímavé produkty, ktoré nájdete naozaj málokde, či kvalitné prevedenie a rýchle doručenie. Výraznou výhodou určite je aj fakt, že žiadny z produktov, ktoré sú na Pink Panda ponúkané nebol testovaný na zvieratách. Pink Panda naopak dbá na zvieratá a pravidelne dokonca organizuje rôzne zbierky a akcie. Príkladom môže byť typická vianočná zbierka, kedy sa každých 10 € vášho nákupu dokáže nakŕmiť jedno zvieratko. Určite sa jedná o jeden z dôvodov, prečo nakupovať práve na Pinkpanda.sk.

Ďalším dôvodom nákupu na webe Pinkpanda.sk môže byť aj skvelá zákaznícka podpora, ktorú viete kontaktovať emailom, cez kontaktný formulár priamo na webe, či cez sociálne siete ako PinkPanda Facebook, či Instagram. Veľkú spokojnosť dokazujú aj Pink Panda recenzie. Prezrieť si ich môžete na portáloch ako Heureka alebo aj na samotnom webe pinkpanda.sk.

Hlavným dôvodom, prečo každý z nás nakupuje v akomkoľvek obchode je cena. Pink Panda sa snaží zabezpečiť tie najvýhodnejšie ceny a zároveň zachovať kvalitu. Ak ste fanúšik alebo fanúšička šetrenia, už samotný Pink Panda zľavový kód odstráni vaše vrásky.

Obrázok

PinkPanda reklamácia a vrátenie tovaru

Reklamácia a vrátenie tovaru prostredníctvom internetového obchodu PinkPanda je ľahké. Pokiaľ chcete zakúpené produkty vrátiť naspäť, máte na to zákonnú lehotu 14 dní od dodania tovaru ku vám domov. Následne je potrebné upovedomiť zákaznícke centrum PinkPanda a zaslať produkty poštou alebo kuriérom na adresu: 

Adresa pre vrátenie produktov:
Konverzija s. r. o, Slovenčeva 24,
1000 Ľubľana, Slovinsko

Pri vracaní produktov je potrebné do balíka vložiť originálnu faktúru a kópiu formulára na vrátenie, ktorý nájdete priamo na webovej stránke Pinkpanda.sk. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať Pinkpanda zákaznícku podporu. Postup pri reklamovaní produktov je podobný. Podmienkou je navyše aj popis vady. V prípade kozmetických produktov nesmie byť produkt používaný. Adresa pre reklamovanie je totožná s adresou pre vrátenie produktov.

PinkPanda špeciálne kolekcie

Internetový obchod PinkPanda.sk ponúka aj množstvo špeciálnych kolekcií, ktoré sú zamerané na rôzne filmové, seriálové, herné, či iné fenomény. Spomenúť môžeme napríklad Avatar kolekciu líčenia, či typickú vianočnú kolekciu z kultového filmu Grinch. Klasikou sú už kolekcie viazané ku skvelej sérii Shrek, či k seriálu Game of Thrones. V ponuke sú aj rôzne sezónne kolekcie ako halloweenska, či už spomínaná vianočná kolekcia. Medzi najobľúbenejšie patria aj kolekcie v spolupráci s Coca-cola, či s nesmrteľnými The Sipmsons. V ponuke nájdete aj kolekciu k skvelej rozprávke Leví kráľ a mnohé ďalšie Disney, či DC kolekcie. Výber zaujímavých produktov je skutočne široký. Nezabúdajte, že aj na špeciálne kolekcie zväčša platí PinkPanda zľavový kód, a tak môžete jednoducho ušetriť aj týmto spôsobom.

Pink Panda zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Pink Panda zľava až 40 % počas Black Friday

24.11.2023

Pink Panda zľava až 60 % na štetce a hubičky

21.03.2023

Pink Panda zľava až 50 % na starostlivosť o tvár

21.03.2023

Zľava Pink Panda až 40 % na produkty starostlivosti o pleť

21.03.2023

Zľavový kód Pink Panda

24.12.2022

Pink Panda zľavy na vybrané produkty

13.03.2023

Ako ušetriť s PinkPanda?

S PinkPanda môžeš jednoducho ušetriť ak pri nákupe využiješ Pink panda zľavový kód. Ďalšou možnosťou je nákup produktov v akcii, či vo výpredaji.

Sú k dispozícii PinkPanda zľavové poukážky?

Áno. Môžete si ich zakúpiť priamo na webovej stránke Pinkpanda.sk.

Sú PinkPanda produkty testované na zvieratách?

Nie. Žiaden z produktov, ktoré nájdete na Pinkpanda.sk nie je testovaný na zvieratách.

Ako uplatniť Pink Panda zľavový kód

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode PinkPanda. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Pink Panda zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Pinkpanda.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Promo kód“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Potvrď“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny Pink Panda zľavový kód? Využite napríklad Notino zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť zľavového kódu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pink Panda.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa