Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Premier Farnell
1,3 %

Premier Farnell

sk.farnell.com
Farnell element14 je prominentný distribútor technologických produktov, služieb a riešení pre dizajn, údržbu a servis elektronických systémov. Ponúka polovodiče, pasívne komponenty a ďalšie produkty. Nízke ceny a rýchle doručenie! To je spoločnosť Farnell element14.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Premier Farnell

Premier Farnell spoločnosť

Farnell element14 má prevádzky po celej Európe obsluhované z distribučných skladov vo Veľkej Británii a Belgicka. Spoločnosť vám zabezpečí okamžitý prístup k najnovším technológiám, vďaka inovovaniu produktov, služieb, softvéru a pridávaniu stoviek produktov na web každý deň. Premierfarnell poskytuje osobný servis na lokálnej báze, či kompletné riešenia pre navrhovanie. Spoločnosť Farnell element14 ponúka aj rýchle odoslanie tovaru ešte v ten istý deň a doručenie zásielky je možné o 1 až 2 pracovné dni.

Premier Farnell eshop

Farnell element14 je distribútor v oblasti vývojárstva a globálny partner, ktorý podporuje technologickú komunitu počas každej fázy projektu. Vo svojom eshope má v predaji okolo 600-tisíc produktov. Jeho riešenia zvyšujú produktivitu a zabezpečujú plynulý chod výrobných liniek. V prípade nákupu cez eshop je objednávka odoslaná najrýchlejším doručením, z čoho až 99 % objednávok bolo doručených načas. Nakupujte so zľavami a uplatnite si Premier Farnell zľavy.

Premier Farnell technická pomoc

V prípade vypracovania technickej expertízy alebo technickej podpory sa môžete obrátiť na tím odborníkov 24 hodín denne, 5 dni v týždni. Poskytnú vám bezplatnú pomoc prostredníctvom konverzácie naživo alebo po telefóne. Získať môžete aj priamy prístup ku kolegom a odborníkom z inžinierskej komunity a bohatú ponuku technických podkladov a nástrojov cez video knižnicu element14 TV. O novinkách vás budú informovať aj Premier Farnell letáky.

Podpora IoT

Všetky komponenty a software k výstavbe Internet vecí (IoT) , nakúpite na stránke sk.farnell.com. Nachádza sa tu nová všestranná cloudová platforma na správu zariadení IoT od spoločnosti Particle. Slovenská doména stránky premierfarnell.sk neexistuje. Pri objednávke tovaru na stránke Premier Farnell si môžete sledovať dostupnosť tovaru na sklade, počet voľných kusov a dodacie lehoty. Premier Farnell zjednodušuje obstarávanie nevyhnutných produktov v čase, keď ich naozaj potrebujete.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit Electronic.star.

Podobny sklep Electro.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Zbalte sa na cesty. Cestovný kufor do…

Obdobie výletov, prázdnin a dovoleniek je v plnom prúde a nie je nič pohodlnejšie ako zbaliť...
3.8.2018 Zobraziť článok

Radi cestujete? Poradíme vám tajné tipy…

Chystáte sa na dovolenku a rozhodujúcu faktor pre výber ideálnej izby je pre vás optimálna cena?...
24.6.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #41 týždeň:…

Prelistujte si pozorne všetky najnovšie akčné letáky vašich obľúbených slovenských obchodov....
8.10.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo