Alibaba.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Alibaba.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,7 % na všetko v obchode Alibaba.com

Platí do 20.09.2021

 
   

Alibaba, najznámejší online obchod so širokou ponukou produktov, ktorý prepája predávajúcich a kupujúcich po ...

Zľavy od 10 % na Alibaba.com

+ 2,7 % naspäť z nákupu

Využite každý týždeň iné zľavy v e-shope Alibaba.com. Zľavy v kategórií Weekly Deals platia od 10 % a viac. viac

O obchode Alibaba.com

Alibaba - tam, kde začína svetový obchod

Alibaba, jedna z najväčších online platforiem svetového obchodu. Alibaba sa radí medzi zahraničné obchody, ktorý prepája milióny dodávateľov odberateľov po celom svete. Ide o B2B model, kde sa kladie dôraz na to, aby dodávatelia našli užívateľov pre svoje produkty a, naopak, aby kupujúci našli dodávateľov a produkty čo najrýchlejšie najefektívnejšie.

Alibaba.com

Ako člen skupiny Alibaba bola platforma Alibaba.com založená v roku 1999. Globálna obchodná sieť sprostredkúva predaj a doručenie tovaru od dodávateľa k zákazníkovi. Databáza zastrešuje vyše 40 hlavných kategórií produktov medzi viac ako 190 krajinami. Alibaba.com, platforma pochádzajúca z Číny, dbá na to, aby ste našli presne to, čo potrebujete. Medzi tisíckami produktov môžete vyberať napríklad elektroniku elektronické doplnky doslova za pár drobných. Chytré hodinky kúpite aj za dva doláre, lacné mobily sa tu pohybujú okolo 5 dolárov!

Alibaba.com

Bezpečná platba na Alibaba.com

Máte strach vykonávať platby v zahraničných e-shopoch? Na Alibaba.com nemusíte. Obchod zabezpečuje platbu cez službu SECURE PAYMENT. To znamená, že vaša platba, ktorú vykonáte na Alibaba, bude odoslaná až keď predávajúci potvrdí, že bol objednaný produkt odoslaný a vy potvrdíte, že ste ho obdržali.

Kontakt

Online obchod Alibaba, poskytuje online chat v prípade akýchkoľvek otázok. Ste predávajúci alebo nakupujúci zákazník? V oboch prípadoch sa môžete obrátiť na kontaktné centrum na internetovej stránke Alibaba a napísať im čo potrebujete vedieť. Vaše otázky budú vybavené čo najskôr.

Zľavy a akcie na Alibaba

Ani v e-shope Alibaba vás neobídu rôzne zľavy a akcie. Pozrite si aktuálne doplnky do domácnosti či stavebné materiály. Na Alibaba.com nájdete všetko na jednom mieste, navyše za veľmi výhodné ceny.

Alibaba express vs. AliExpress

Platforma Alibaba.com je známa a obľúbená podobne ako AliExpres.com. Je medzi nimi však zopár rozdielov. Čínsky sprostredkovateľ Aliexpress.com je zameraný skôr na predaj menších produktov pre koncového užívateľa. Ide hlavne o predaj lacného oblečenia, elektroniky, bytových doplnkov, kozmetických prípravkov či autodoplnkov. Alibaba.com, keďže ide o B2B obchod, má o niečo širší záber a ponúka napríklad aj materiály a suroviny. Je možné nakúpiť aj väčšie množstvo či objem alebo objednať zákazkovú výrobu produktov.

 • Věděli jste, že v obchodě AliExpress můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie AliExpress można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Alibaba.com

Alibaba, najznámejší online obchod so širokou ponukou produktov, ktorý prepája predávajúcich a kupujúcich po celom svete. Za skvelé ceny si nechajte doviesť moderné dámske alebo pánske oblečenie, najnovšie elektronické hračky, doplnky do domácnosti alebo vitamínové doplnky. Na Alibaba.com nájdete naozaj všetko a za super ceny!

Podmienky nákupu

Pre získanie cashback odmeny, je nutné sa z portálu Tipli presmerovať ešte pred tým ako pristupite k vytvoreniu objednávky u predajcu (teda pred tým než kontaktujete dodávateľa).

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,7 % späť z ceny nákupu v obchode Alibaba.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.