Raj hračiek

O obchode Raj hračiek

Internetový obchod Raj hračiek ponúka množstvo hračiek pre vaše ratolesti. K dispozícii je aj Raj hračiek zľavový kupón, ktorý vám pomôže ušetriť.

Raj hračiek

Vráťte sa do čias hier, zábavy a fantázie. Plnenie snov detí aj dospelých je základnou prioritou pre eshop Raj hračiek. Každý mal určite svoju obľúbenú hračku. Transformers, Lego, plyšák či krásna bábika. Hračky tu s nami budú navždy. Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy pravé hračky pomaly vymierajú a nahrádzajú ich počítače či tablety. Aj napriek tomu, že deti uprednostňujú práve toto moderné hranie. Veselý drak vám  ponúka nekonečne široký výber tých najlepších hračiek za bezkonkurenčné ceny. Je len na vás a hlavne na vašej ratolesti, ktorá hračka bude tá pravá.

Obrázok

Raj hračiek kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a kvalitné poradenstvo je pre eshop Raj hračiek mimoriadne dôležité. Raj hračiek zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícka linka je k dispozícii pondelok až piatok od 8 do 16 hodín. Ďalej môžete využiť kontaktný formulár na webe Raj hračiek. Sledujte aj sociálne siete. Najmä Raj hračiek facebook, kde nájdete zaujímavé informácie, novinky a tipy. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad na hračky pre deti na záhradu.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku bambule.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku urwis.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Raj hračiek

Internetový obchod Raj hračiek ponúka množstvo hračiek pre vaše ratolesti. K dispozícii je aj Raj hračiek zľavový kupón, ktorý vám pomôže ušetriť.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Raj hračiek.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa