SCONTO nábytok

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Sconto kupón

Sconto ponúka kvalitný nábytok a doplnky do domácnosti za bezkonkurenčné ceny. Sconto nábytok je mimoriadne populárny a jeho predajne sa nachádzajú po celom Slovensku. Navštívte aj vy Sconto Žilina, Sconto Trnava, či Sconto Nitra a určite si vyberiete. Na celej ponuke produktov môžete šetriť s Tipli a použiť aj Sconto kupón. V širokej ponuke nájdete množstvo produktov ako napríklad Sconto postele, sedačky, kreslá, Sconto skrine, či Sconto stoličky. Zľavy a kupóny môžete využiť na celý sortiment.

Zľavový kód SCONTO nábytok

Peniaze späť 1,25 % v obchode SCONTO nábytok

Platí do 01.12.2023

 
   

Sconto ponúka kvalitný nábytok a doplnky do domácnosti za bezkonkurenčné ceny. Sconto nábytok je mimoriadne populárny a jeho predajne sa...

SCONTO nábytok zľavy až 64 % na produkty do záhrady

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Nakúpte produkty do záhrady na SCONTO nábytok a ušetrite až 64 %.

SCONTO nábytok zľavy až 60 % na produkty do obývačky

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Vyberte si nábytok a doplnky do obývačky na SCONTO nábytok a ušetrite až 60 %.

SCONTO nábytok zľava 60 % na produkty do spálne

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Využite výpredaj produktov do spálne na SCONTO nábytok a ušetrite až 60 %.

SCONTO nábytok zľava 50 % na produkty do kúpeľne

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 50 % na SCONTO nábytok na produkty do kúpeľne.

SCONTO nábytok zľavy až 50 % na produkty do detskej izby

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 50 % na produkty do detskej izby na SCONTO nábytok.

SCONTO nábytok zľavy až 48 % na produkty do jedálne

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 48 % na produkty do jedálne na SCONTO nábytok.

SCONTO nábytok zľavy až 35 % na produkty do kuchyne

Platí do 21.12.2023

+ 1,25 % naspäť z nákupu

Nakúpte produkty do kuchyne na SCONTO nábytok a ušetrite až 35 %.

O obchode SCONTO nábytok

Ak zariaďujete nový domov alebo chcete len obmeniť vybavenie, či už hľadáte nábytok do spálne, obývačky či kúpeľne, tak Sconto nábytok vám má čo ponúknuť. Kvalitný nábytok a doplnky za skvelé ceny, ktoré dodávajú vášmu domovu čaro a zmysel. Tešiť sa môžete aj na veľké skladové zásoby, vďaka čomu na vami vybraný produkt nebudete dlho čakať. 

Sconto nábytok patrí k nemeckému koncernu Höffer, ktorý je jedným z najväčších predajcov nábytku v Európe. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 2010, takže kvalita produktov zo Sconto je overená časom. Na Slovensku má Sconto 4 kamenné predajne, ktoré môžete osobne navštíviť. Jedná sa o Sconto Bratislava, Sconto Trnava, Sconto Nitra a Sconto Žilina. Váš nový nábytok a doplnky si môžete objednať aj z pohodlia domova a Sconto všetko privezie priamo k vám. Navyše ak ste členom Sconto klubu tak ušetríte. Využiť môžete aj Sconto kupón. Ďalšie akcie a zľavy ponúka aj Sconto leták. Nezabúdajte ani možnosť získania časť peňazí od Tipli naspäť.

Ako ušetriť so Sconto nábytok

Tak ako mnoho iných internetových, či kamenných obchodov, tak aj Sconto nábytok ponúka veľa možností ako pri nákupe ušetriť. Je to naozaj jednoduché. Stačí iba vedieť ako na to. Sledujte preto Tipli a žiadna super ponuka vám určite neunikne. Nie len, že pri nákupe cez Tipli získate časť peňazí naspäť, ale navyše tu nájdete aj Sconto kupón, či informácie o tom, kedy prebieha Sconto výpredaj. Ďalšou možnosťou ako ušetriť so Sconto nábytok je Sconto leták. Ten môžete nájsť priamo vo vašej poštovej schránke, ale aj online na Tipli. Prehliadajte letáky online naozaj odkiaľkoľvek. Ušetriť môžete aj ak ste členom Sconto clubu, ktorý poskytuje pre svojich členov vždy zaujímavé výhody. Nezabúdajte ani na prihlásenie sa na odber newsletteru. Nie len, že vám už neuniknú žiadne ďalšie akcie a novinky, ale aj získate zľavu vo výške 35 % na prvý nákup. A to sa už naozaj oplatí.

Ako získať Sconto kupón

Sconto kupón predstavuje skvelú možnosť ako ušetriť. Stačí ho iba zadať v košíku priamo na webe Sconto nábytok a ušetríte. Občas nájdete Sconto zľavový kupón priamo na webe Sconto nábytok. Inokedy však musíte hľadať pozornejšie. Sconto kupón môže nájsť aj na sociálnych sieťach. Preto určite odporúčame sledovať Sconto Facebook, či Sconto Instagram a YouTube. Ak však nemáte čas sledovať všetko a chcete iba občasne ušetriť, tak sa pozrite na Tipli. Nájdete tu všetky aktuálne zľavové kódy, ktoré môžete v obchode Sconto nábytok uplatniť. Navyše sú prehľadne zoradené aby ste jednoducho zistili, ktorý kupón je k dispozícii na vami vybraný produkt. 

Občas nájdete Sconto zľavový kód aj v newsletteri, na ktorého odber sa však najskôr musíte prihlásiť priamo na webe Sconto nábytok. Opomínať nesmieme ani Sconto leták, ktorý sa síce zameriava skôr na produkty v kamenných predajniach ako Sconto Bratislava, či Sconto Žilina, ale z času na čas aj tu objavíte Sconto zľavový kód. Ten potom môžete jednoducho využiť v internetovom obchode Sconto nábytok.

Sconto leták - výpredaj, Black Friday, Sconto klub

Sconto leták nájdete online priamo na webe Sconto nábytok, či na Tipli. V papierovej podobe si ho môžete pohodlne prelistovať ak ho nájdete vo vašej poštovej schránke, prípadne si Sconto leták vezmete z jednej zo štyroch predajní Sconto nábytok po Slovensku. Nájdete tu špeciálne ceny, ktoré platia iba pre členov Sconto klubu, či iba na výpredajové produkty. Sconto výpredaj prebieha celoročne a vždy v ňom nájdete rozličné produkty. Zväčša sa jedná o produkty, ktorým práve končí sezóna a vy si ich tak viete zabezpečiť na ďalšie obdobie so skvelou zľavou. Ak však chcete nakúpiť výhodne čokoľvek a kedykoľvek, tak určite odporúčame stať sa členom klubu Sconto nábytok. Členstvo v tomto klube je zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov. Zaregistrovať sa môžete spolu so svojim nákupom v kamennej predajni alebo online na webe Sconto nábytok. Hlavnou výhodou tohto klubu je, že môžete čerpať špeciálne ceny na viaceré produkty. Tieto špeciálne ceny sú platné iba pre členov klubu Sconto nábytok. Pri nákupe online sa navyše občas dajú kombinovať aj so zľavovými kódmi a vždy viete z takéhoto nákupu získať časť peňazí naspäť vďaka Tipli.

Sconto nábytok sa pravidelne zúčastňuje aj najpopulárnejšej nákupnej akcie roka. Je ňou celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. O tom, ako ušetriť počas Black Friday sme sa pozreli aj v samostatnom článku Black Friday na Tipli.

sconto nábytok ponuka

Sconto postele, skrine, sedačky, stoličky

V internetovom obchode Sconto.sk nájdete široký výber nábytku, dekoračných predmetov aj bytových doplnkov najrôznejších designov, ktoré iste uspokoja aj ten najvyberanejší vkus. Zariaďte si každú miestnosť nábytkom a doplnkami zo Sconto, ktoré zútulnia váš domov. Rady a tipy pridávame aj my z Tipli v samostatnom článku ako zútulniť váš domov. Ak sa neviete rozhodnúť, čo presne potrebujete, tak si prelistujte Sconto leták, alebo zájdite do predajne Sconto Bratislava, Sconto Nitra, Sconto Žilina alebo Sconto Trnava a zaručene neodídete s prázdnymi rukami.

Naozaj sa nebojte skrášliť svoj dom alebo byt. Taktiež ak rozmýšľate, ako zariadiť kúpeľňu, tak sa pozrite na ponuku Sconto. Napríklad Sconto leták, kde nájdete kompletný sortiment bytového nábytku, ktorý zahŕňa obývacie steny, Sconto skrine, Sconto komody sedacie súpravy, Sconto postele, detské izby, písacie stoly, Sconto sedačky, kuchyne, jedálne, Sconto stoličky, ale aj svietidlá, bytový textil a ďalšie kuchynské a bytové doplnky. Sconto však nekončí len v dome, či v byte. Ak hľadáte nový a vkusný záhradný nábytok na vaše garden party, tak tu ste znovu na správnej adrese. Môžete sa spoľahnúť na vkusné prevedenie a skvelú cenu. Tomu ako vybrať vkusný záhradný nábytok sme sa venovali aj na Tipli v samostatnom článku. Pozrite sa na článok ako vybrať vkusný záhradný nábytok a nechajte sa inšpirovať. 

Výhodné nakupovanie so Sconto nábytok

Nakupovanie na Sconto nábytok je naozaj výhodné. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre internetový obchod Sconto.sk alebo si vyberiete jednu zo štyroch predajní po celom Slovensku. Sconto sa môže pochváliť tisíckami spokojných zákazníkov, Viacerí sa sem pravidelne vracajú ak potrebujú čokoľvek do domácnosti, či záhrady. Ak chcete ušetriť, tak si pravidelne prelistujte Sconto leták a možno nájdete niečo, čo vás zaujme. Nakupovať v Sconte sa oplatí aj z množstva ďalších dôvodov. Spomenúť môžeme možnosť získania časti peňazí naspäť pri nákupe cez Tipli, či špeciálne ceny pre členov Sconto klubu. Využiť môžete aj nákup na splátky, či ďalšie doplnkové služby, ktoré ponúka internetový obchod Sconto nábytok, ale aj kamenné predajne. No a ak nakupujete online 1. krát, tak sa nezabudnite prihlásiť na odber newslettera. Ako odmena vám v mailovej schránke pristane kupón na zľavu 35 % z hodnoty vašej prvej objednávky.

Sconto Žilina, Sconto Nitra, Sconto Trnava a Sconto Bratislava

Sconto nábytok má po Slovensku aktuálne štyri predajne. Najnovšou z nich je Sconto Žilina. Predajne Sconto nábytok môžete využiť na osobný odber produktov objednaných prostredníctvom internetového obchodu. Táto služba je k dispozícii bezplatne. Jednoducho tak môžete využiť výhody, ktoré ponúka internetový obchod a tovar si prevziať bez čakania pri pokladni. Tabuľka nižšie zobrazuje názov, adresu, kontakt na obchodný dom a otváracie hodiny predajní Sconto Žilina, Sconto Trnava, Sconto Bratislava a Sconto Nitra. Aktuálne Sconto otváracie hodiny si pred návštevou vždy overte priamo na webe Sconto nábytok.

Predajne ScontoAdresaOtváracie hodinyKontakt na obchodný dom
Sconto ŽilinaKošická ulica 8962/22
010 01 Žilina
Po - Ne 9:00 - 19:00+421 253 488 850
Sconto TrnavaNová 8144/10
917 01 Trnava
Po - Ne 09:00 - 19:00+421 253 488 700
Sconto NitraHlohovecká 2
951 41 Lužianky pri Nitre
Po - Ne 09:00 - 19:00+421 253 488 750
Sconto BratislavaPri letisku 11
821 04 Bratislava - Ružinov
Po - Pi 10:00 - 20:00 
So - Ne 9:00 - 20:00
+421 253 488 800
sconto nábytok predajne

Sconto reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácií, či vrátenia tovaru sa pri internetovom obchode, či pri kamenných prevádzkach Sconto nábytok naozaj nemusíte obávať. Spokojnosť zákazníkov s produktami zo Sconto nábytok je vysoká. Ak by ste však predsa len potrebovali výrobok reklamovať, tak kontaktujte reklamačné oddelenie, či Sconto zákaznícke centrum. Nezabudnite, že musíte mať originálny doklad o kúpe. Tovar nie je potrebné nikam voziť. Pri väčších produktoch, ako napríklad Sconto komoda, či Sconto kreslo by bolo vozenie tovaru skutočne náročné. Reklamáciu môžete následne podať online, poslať poštou, či zastaviť sa osobne na jednej z predajní Sconto nábytok. Podobne to funguje aj pri žiadosti o vrátenie tovaru. Tovar môžete bezplatne a bez udania dôvodu vrátiť v zákonnej lehote do 14 dní od prevzatia, či už od kuriéra alebo z obchodného domu Sconto nábytok.

Starostlivosť o zákazníkov je pre Sconto prioritou. Sconto zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na telefónnom čísle 0903 893 893, alebo prostredníctvom mailu na emailovej adrese info@sconto.sk. Ďalšou možnosťou, ktorú môžete prípadne využiť je navštívenie jednej z predajní Sconto nábytok po celom Slovensku. Na výber máte medzi Sconto Bratislava, Sconto Trnava, Sconto Nitra a Sconto Žilina. Na každej predajni je pripravený skutočne kvalifikovaný personál. Určite ich neváhajte zahltiť otázkami k produktom, či podnetmi, ktoré ste počas návštevy obchodného domu Sconto nábytok zistili. Okrem toho, že budete pravidelne sledovať Sconto leták a taktiež profil Sconto nábytok na Tipli, tak odporúčame pozrieť sa aj na sociálne siete. Najmä Sconto Facebook a Sconto Instagram, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a skvelých ponúk. Tieto sociálne siete môžete navyše využívať aj na komunikáciu so zákazníckym centrom.

SCONTO nábytok zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 50% zľava na nábytok na Sconto nábytok

08.10.2023

SCONTO nábytok zľava 40 % na sedačky, pohovky a kreslá

01.10.2023

SCONTO nábytok zľava 38 % na nábytok počas Dní Marianne 2023

18.09.2023

SCONTO nábytok zľava 55 % na kuchyne na mieru

19.09.2023

SCONTO nábytok zľavy až 60 % vo výpredaji

19.10.2023

SCONTO nábytok zľava 35 % na prvý nákup

19.10.2023

SCONTO nábytok zľava 40 % na spálne

30.07.2023

SCONTO nábytok zľava 50 % naplánovateľné kuchyne

18.07.2023

SCONTO nábytok zľava 50 % na plánovateľné kuchyne

18.07.2023

Zľavový kód SCONTO nábytok 40 % na sedacie súpravy, pohovky a kreslá

09.07.2023

Akčný leták SCONTO nábytok

Prezrite si SCONTO nábytok akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny SCONTO nábytok akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. SCONTO nábytok vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako uplatniť Sconto kupón

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Sconto. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Sconto kupón, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do internetového obchodu Sconto. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Do košíka“. V košíku do políčka „Vložiť zľavový kód“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Potvrdiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak ste si nevybrali žiadny zľavový kód, pozrite si napríklad aj Siko zľavové kupóny alebo Kondela zľavové kódy. V prípade, že vám Sconto zľavový kód nefunguje, skontrolujte si podmienky jeho uplatnenia. Niektoré kódy platia len na určité produkty alebo kolekcie. Ďalšou príčinou môže byť vypršaná platnosť, preto si ju vždy skontrolujte.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

SCONTO nábytok v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,25 % späť z ceny nákupu v obchode SCONTO nábytok?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa