Tescoma

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Tescoma

Peniaze späť 3,5 % v obchode Tescoma

Platí do 02.12.2023

 
   

Chcete moderné kuchynské vybavenie za rozumnú cenu s garanciou rokmi overenej kvality? Pomôže vám Tescoma. Je jedno či varíte nedeľný obed,…

Zľavový kód Tescoma 5 % na prvý nákup

Platí do 02.12.2023

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Tescoma 5 % platí na prvý nákup.

Zľava až 35 % na vybrané produkty

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Akčné ceny na Tescome sú skvelým spôsobom ako ušetriť.

Tescoma zľava až 25 % na riad a potreby na stolovanie

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Využite zľavovú ponuku na tescoma.sk a ušetrite.

Tescoma zľava 20 % na domáce a kuchynské spotrebiče

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Využite zľavovej ponuky Tescoma a ušetrite už pri ďalšom nákupe.

Tescoma klub - exkluzívne zľavy a zľavové kódy

+ 3,5 % naspäť z nákupu
   

Staňte sa členom Tescoma klubu a získajte množstvo výhod. Napríklad 3 % späť z každého nákupu v podobe bodov, ktoré následne môžete premeniť na… viac

Prehľad noviniek na jednom mieste

Platí do 31.01.2024

+ 3,5 % naspäť z nákupu
   

Prezrite tie najnovšie vychytávky, ktoré vám uľahčia život v kuchyni.

Tescoma.sk

Ak potrebujete to správne náčinie na varenie, pečenie či stolovanie, Tescoma je tu práve pre vás. Tescoma.sk je internetový obchod s bohatou tradíciou a rokmi overenou kvalitou v oblasti kuchynských spotrebičov a pomôcok. Ak hľadáte niečo do vašej kuchyne, Tescoma to určite ponúka. Využiť môžete aj rozsiahlu ponuku akcií ako je Tescoma zľava či zľavové kódy a váš nákup bude ešte výhodnejší.

Ako ušetriť v obchode Tescoma

Výhodný nákup v dnešnej dobe poteší naozaj každého. Tescoma.sk vám ponúka množstvo zľavových akcií ako ušetriť. Jednotkou je určite Tescoma zľavový kód. Ten vám zabezpečí tú najvyššiu zľavu a môžete tak nakúpiť všetko potrebné za skvelú cenu. Ďalej určite netreba zabúdať na dopravu zadarmu a rôzne Tescoma zľavy, ktoré sú k dispozícii napríklad počas výpredajov alebo nákupných akcií ako Black Friday.

Stačí pár kliknutí na webovej stránke obchodu a dostanete sa do kategórie "Akčná ponuka". Práve tu nájdete množstvo produktov, ktoré sú momentálne zľavnené. Na webovej stránke tescoma.sk sa taktiež môžete zaregistrovať do Tescoma Klubu. Je to ďalší skvelý spôsob ako naozaj ušetriť. Ponúka množstvo výhod a jednou z nich sú aj špeciálne Tescoma zľavy a zľavové kódy na vaše ďalšie nákupy. K dispozícii je aj získanie časti peňazí späť z každého nákupu vďaka Tipli. Stačí sa preklinúť do obchodu a vaša cesta šetrenia môže začať.

Obrázok

Ako získať Tescoma zľavový kód

Kupóny a kódy patria k najpopulárnejším metódam šetrenia. Tescoma zľavový kód nájdete na webovej stránke obchodu, pripádne sledujte Tipli. Tu pre vás zhromažďujeme rôzne zľavové kupóny, samozrejme aj tie z Tescomy. Najefektívnejší spôsob ako získať Tescoma zľavoý kód je stať sa členom Tescoma Klubu. Stačí prejsť rýchlou registráciou a budete pravidelne a včas informovaný o všetkých zľavových kódoch. K tomu ešte získate aj rôzne špeciálne Tescoma zľavy na vaše nasledujúce nákupy. Sledovať sa oplatí aj Facebook alebo Instagram obchodu. Aj tu, z času na čas, môžete objaviť Tescoma zľavový kód a spríjemniť si tak vaše nakupovanie. Okrem toho, na sociálnych sieťach prebiehajú aj rôzne súťaže alebo sa tam dozviete rôzne exkluzívne recepty od Tescomy.

Tescoma zľavy - výpredaj a Black Friday

Tescoma hrnce, nože, plechy, taniere plus vysoké Tescoma zľavy, to je výpredaj na Tescoma.sk. Koná sa pomerne pravidelne a často je sezónne orientovaný. Letný, zimný, vianočný či halloweenský. Zľavy platia na celý sortiment, ktorý Tescoma ponúka. Niekedy na produkty zároveň platí aj doprava zadarmo, takže ušetríte hneď dvakrát.

Nemôže zaspať a nemáte čo robiť? Čo tak nakúpiť za výhodné ceny. Tescmo prichádza aj so svojimi špeciálnymi akciami, ktoré ju odlišujú od konkurencie. Night Shopping - zľavová akcia, ktorá platí iba v noci (väčšinou od 21:00 do 6:00 ďalšieho dňa). Táto nákupnná akcia neprebieha v pravidelných intervaloch, takže ak chcete získať špeciálny Tescoma zľavový kód na nočný nákup, sledujte sociálne siete obchodu. Všetko sa tam včas dozviete.

60 %, 70 %, 80 %. Ak vás tieto hodnoty zaujali, Tescoma Black Friday bude vaším obľúbeným dňom. Počas tejto nákupnej horúčky Tescoma zľavy naozaj stúpajú na hranice maxima. Vyberte si z rozsiahlej ponuky, vylepšite si svoju kuchyňu a popritom ušetrite. Tak by mal správne fungovať Black Friday. Ak vás tento nákupný sviatok zaujíma viac, venovali sme mu samostatný článok na Tipli. Určite stojí za prečítanie.

Tescoma sa zapája aj do iných akcií. Odporúčame sledovať Facebook hlavne pred niektorými špeciálnymi dňami, ako napríklad Veľká noc, Deň matiek a iné. Práve počas ních na vás budú čakať rôzne Tescoma zľavy a zľavové kódy.

Tescoma hrnce, panvice a omnoho viac

Predstavte si čo všetko potrebujete na naverenie jedného nedeľného obedu. Nie je toho málo. Všetky potrebné hrnce, plechy, nôže, dosky na krájanie či taniera nájdete na Tescome. Ešte k tomu aj za výhodné ceny vďaka Tescoma zľavovému kódu. Eshop je rozdelený do viacerých kategórií, z ktorých si môžete vybrať, toto je ich prehľad:

 • kuchynské náradie a pomôcky,
 • varenie,
 • pečenie,
 • krájanie,
 • stolovanie,
 • nápoje,
 • domáce spotrebiče,
 • umývanie a upratovanie,
 • vonkajšie aktivity.

Všetko potrebné náčinie aj na tú najkreatívnejšiu gurmánsku pochutinu nájdete práve na Tescoma.sk. Stačí si ponuku prezrieť a určite si vyberiete.

Obrázok

Prečo práve Tescoma.sk - darčekové poukazy, Tescoma Klub a blog

Kvalita overená rokmi na trhu, nie je všetko čo Tescoma ponúka. K dispozícii je množstvo výhod, ktoré vám zabezpečia príjemnejšie a výhodnejšie nakupovanie. Ak práve rozmýšľate nad vianočným alebo narodeninovým darčekom pre svoju blízku osobu, k dipozícii máte darčekové poukážky. Stačí pár kliknutí na eshope a o chvíľku môžu byť už vo vašom maily.

Tescoma.sk ponúka svojim zákazníkom možnosť zaregistrovať sa do Tescoma Klubu. Čo tou registráciou získate? Za každý nákup sa vám na váš účet budú pripočítavať body, ktoré následne môžete premeniť na špeciálne Tescoma zľavy. Ďalej budete mať možnosť účastniť sa exkluzívnych akcií či získať rôzne Tescoma zľavové kódy. Nemusíte si odkladať bločky z kažého nákupu v prípade reklamácia. Váš Tescoma Klub účet vám poskytnu históriu všetkych nákupov a môžete v ňom začať aj svoju reklamáciu. Nehovoriac o tom, že nákup online je omnoho rýchlejší a môžete ho uskutočniť z pohodlia vašeho domova.

Recepty, inšpirácie, nápady, novinky, Tescoma zľavy. To všetko nájdete na Tescoma blogu. Ak hľadáte rady a triky ako sa starať o svoju kuchyňu a spotrebiče alebo iba neviete čo na obed a hľadáte recept, Tescoma.sk je tu pre vás. Čaká na vás množstvo článkov a rôznych informácií o nadchádzajúcich nákupných akciách či zľavových kódoch.

Tescoma predajne - Bratislava, Trnava, Žilina, Košice,...

Ak preferujete nákup v kamenných predjniach, môžete navštíviť jednu z desiatok Tescoma pobočiek po celom Slovensku. Najbližšiu predajnu nájdete jednoducho na webovej stránke tescoma.sk. Pred návštevou si overte otváracie hodiny prevádzky. Nezabúdajte, že pri nákupe v kamennom obchode nemôžete využiť Tescoma zľavový kód. K dispozícii sú vám, ale rôzne iné výpredajové ponuky a Tescoma zľavy.

Tescoma reklamácia a vrátenie tovaru

V prípade, že vám eshop zaslal poškodený alebo nesprávny produkt, máte právo ho reklamovať. Reklamácia je pomerne jednoduchá. Najdôležitejšie je vyplnenie reklamačného formuláru. Ten následne, aj s popisom vady, prípadne fotografiou môžete zaslať na mailovú adresu obchodu. Potom obdržíte ďalšie pokyny ako postupovať. Reklamácia v kamenných obchodoch Tescoma sa môže líšiť. Skontrolujte si všetky informácie na webovej stránke tescoma.sk.

Na vrátenie tovaru máte právo 14 dní od jeho prevzatia. V prípade, že chcete tovar vrátiť musíte vyplniť formulár o odstúpení od zmluvy. Nájdete ho aj na webovej stránke tescoma.sk. Následne ho vložíte ako prílohu do emailu, ktorý zašlete na mailovú adresu eshopsk@tescoma.sk. V prípade, že tovar posielate naspäť do Tescomy, môžete použiť nasledujúcu adresu: Nimnická cesta 1495/21, Púchov 020 01. V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať zákaznícku službu Tescoma a to buď mailom, telefonicky alebo online chatom. Všetky potrebné kontaktné údaje nájdete aj na Tipli.

Tescoma zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Cyber Monday Tescoma zľavový kód: -20% na všetko nezľavnené

28.11.2023

20% zľava pri nákupe nad 20 €

31.10.2023

14% zľava na čokoľvek

02.10.2023

Čím väčší nákup, tým väčšia úspora

24.09.2023

Tescoma zľavy až 25 % na produkty na pečenie

20.11.2023

Tescoma zľavy až 20 % na produkty na krájanie

20.11.2023

Tescoma zľavy až 25 % na produkty na prípravu domácich potravín

20.11.2023

Tescoma doprava zadarmo nad 50 €

30.11.2023

Zľavový kód Tescoma 20 % pre členov klubu

21.08.2023

Zľavový kód Tescoma 20 % na vše

01.11.2023

Ako ušetriť v Tescoma.sk?

Využiť môžete Tescoma zľavový kód alebo rôzne Tescoma zľavy počas výpredajov, či nákupných horúčok ako Black Friday.

Odkiaľ pochádza značka Tescoma?

Jedná sa o značku, ktorá vznika v Zlíne v roku 1992 vo vtedajšom Československu. Dnes sa nachádza po celom svete.

Platím za dopravu v eshope Tescoma.sk?

Za dopravu neplatíte ak nakúpite nad 50 eur, prípadne ak si dáte tovar doruči na jednu z pobočiek Tescoma. Tie sa nachádzajú po celom Slovensku.

Ako uplatniť Tescoma zľavový kód

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Tescoma. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny na Tescoma.sk? Pozrite sa na postup ako uplatniť zľavové kupóny a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Tescoma.sk uplatniť.

tescoma kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Tescoma.sk.

tescoma zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Uplatniť zľavový kód alebo darčekovú poukážku“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

tescoma.sk kupón

Prečo využiť zľavové kódy na Tescoma?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Tescoma zľavový kód

Chcete moderné kuchynské vybavenie za rozumnú cenu s garanciou rokmi overenej kvality? Pomôže vám Tescoma. Je jedno či varíte nedeľný obed, pečiete koláč, pripravujete osviežujúcu citronádu alebo krájate zeleninu na šalát. Hrnce, príborové sady, misky, odmerky, plechy, nože, panvice. To všetko nájdete na Tescoma.sk. Kvalita a rozsiahly sortiment je len zlomok toho, čo tento eshop ponúka. K dispozícii sú aj mnohé spôsoby šetrenia. Využite Tescoma zľavový kód alebo zľavu a spravte si váš nákup ešte výhodnejší. Prezrite si podmienky dopravy zadarmo a nákupte online, pohodlne a výhodne.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Tescoma v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Tescoma?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa