Pre obchod Tesco práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov ASKO NÁBYTOKMarket24.sk alebo Top Shop.

20% zl'ava na všetko na ASKO NÁBYTOK

Platí do 28.05.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

20% zl'ava na všetko

-15 %

Zľavový kód Market24.sk 15 % na Den dětí

Platí do 28.05.2023

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Market24.sk 15 % platí na Den dětí.

MDD1223
-2 %

Zľavový kupón 2 % na Top Shop

Platí do 28.05.2023

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Platí na celý nákup

DGN-TOPSHOP2

O obchode Tesco

História britského reťazca Tesco

Tesco je najväčší britský reťazec hypermarketov a obchodných domov, ktorý vznikol už v roku1919. Založil ho židovský obchodník Jack Cohen. Dnes sú predajne Tesca v 12 krajinách Európy a Ázie a od roku1996reťazec pôsobí aj na Slovensku. V súčasnosti je druhým najväčším súkromným zamestnávateľom. Okrem potravín a nepotravinového tovaru pod značku Tesco spadá aj virtuálny mobilný operátorTesco mobile, čerpacie stanice a finančné služby.

Tesco predajne

Ponuka sortimentu závisí od veľkosti a typu predajne. PredajneTesco expressa supermarkety Tesco extra ponúkajú najmäpotraviny, nápoje a drogériu. Vo veľkých hypermarketoch Tesco a obchodných domoch nájdete aj oblečenie, elektroniku, športové potreby, hračky, tovar do domácnosti, bytové doplnky a iné.Tesco otváracie hodinysa líšia od typu predajne. Skontrolovať si ich môžete pohodlne na webe predajcu.

Tesco značky

Tesco má aj niekoľko vlastných privátnych značiek. NapríkladTesco Value, Tesco Finest či Tesco Organic, ktorá predstavuje biopotraviny. Tesco Value zahŕňa tovar s najnižšou cenou, naopak Tesco Finest produkty najvyššej kvality, zvyčajne delikatesy v podobe kvalitných vín a čokolád. Obľúbená je aj módna britskáznačka F&F, ktorú nájdete kde inde ako v Tescu. Pokiaľ by ste potrebovali kontaktovať Tesco osobne, môžete využiť kontaktný formulár na ich webe.

Nakupujte v Tescu online

Sloganom spoločnosti je “Radosť z dobrých vecí”. No a radovať sa môžete napríklad aj z toho, že ušetríte čas a energiu. Vďaka službeTesco domovmôžete rýchlo a pohodlne nakupovať z pohodlia domova. Zákazník si kúpi tovar cez internet a následne sa môže rozhodnúť akou formou mu bude doručený. Buď sinákup potravínmôže vyzdvihnúť v ktorejkoľvek predajni Tesco alebo si ho nechá doručiť až domov ku dverám.

Výhody Tesco Clubcard

Vernostnú kartuTesco Clubcardsnáď pozná už každý. Jej držiteľ je zároveň členom vernostného programu a má prístup k množstvu výhod a benefitov. Jednoducho ušetrí peniaze z každého nákupu. Zakaždé jedno euro, ktoré zákazník minie v Tescu dostane jeden bod. Každý štvrťrok sa uskutoční zúčtovanie a body Tesco premení na peňažné poukážky, ktoré môžu zákazníci uplatniť v ktorejkoľvekpredajni Tesco. VyužiteTesco Clubcard bodya môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

Využite Tesco Mobile

To však nie je všetko! Tesco rozšírilo svoju činnosť aj o telekomunikačné služby a svojim zákazníkom poskytuje predplatenú kartuTesco Mobile. Okrem toho ponúka aj finančné služby na poskytovanie pôžičiek. Spoločnosť Tesco pri podnikaní myslí aj na životné prostredie. V každom regióne, v ktorom pôsobí, prispieva k jeho rozvoju. V roku 2010 vzniklaNadácia Tescona podporu neziskových organizácií.

Tesco leták nabitý zľavami

Nezabúdajte na to, žeTesco letákprináša každý týždeň nové zľavy a akcie, vďaka ktorým nakúpite chutné a kvalitné produkty za fantastické ceny. Teraz už nemusíte čakať, kým sa k vám dostane jeho papierová forma. Prelistovať si ho môžete ajonline, a to kedykoľvek a kdekoľvek budete. Buďte vždy informovaní o najlepších cenách a pripravte sa na rozprávkové akcie.

 • Věděli jste, že v obchoděTesco.czmůžete nakoupit i v Česku?
 • SklepTesco.plmamy dla vas przygotowany w Polsce.

Tesco zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Tesco 6 € na nákup

15.05.2023

Zľavový kód Tesco 5 € na prvý nákup

15.05.2023

Zľavový kód -5 € na prvý nákup

31.12.2022

Zľavový kód -5 € na prvý nákup

30.11.2022

Zľavový kód 5 € na prvý nákup

30.04.2023

Zľavový kupón 5 € na nákup

29.07.2022

Zľava 5 € na prvý nákup v Tesco

16.10.2020

Zľava 4 € na nákup v Tesco

31.01.2020

Zľava 5 € na nákup v Tesco

31.01.2020

Zľava 7 € na nákup v Tesco

31.01.2020

Akčný leták Tesco

Prezrite si Tesco akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny Tesco akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. Tesco vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Obchody, kde vás odmeníme

O Tesco

Obľúbené supermarkety Tesco nájdete v každom regióne Slovenska. Okrem potravín však reťazec ponúka aj módu, elektroniku, pohonné hmoty, finančné či telekomunikačné služby. Zavítajte do Tesca a bez problémov zoženiete všetko, čo potrebujete. Využite službu Tesco potraviny domov a nákup vám prinesú až pred dvere.

Kategórie obchodov

Tesco v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Tesco.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa