Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Tesco

Tesco

potravinydomov.itesco.sk
Obľúbené supermarkety Tesco nájdete v každom regióne Slovenska. Okrem potravín však reťazec ponúka aj módu, elektroniku, pohonné hmoty, finančné či telekomunikačné služby. Zavítajte do Tesca a bez problémov zoženiete všetko, čo potrebujete. Využite službu Tesco potraviny domov a nákup vám prinesú až pred dvere.

O obchode Tesco

História britského reťazca Tesco

Tesco je najväčší britský reťazec hypermarketov a obchodných domov, ktorý vznikol už v roku 1919. Založil ho židovský obchodník Jack Cohen. Dnes sú predajne Tesca v 12 krajinách Európy a Ázie a od roku 1996 reťazec pôsobí aj na Slovensku. V súčasnosti je druhým najväčším súkromným zamestnávateľom. Okrem potravín a nepotravinového tovaru pod značku Tesco spadá aj virtuálny mobilný operátor Tesco mobile, čerpacie stanice a finančné služby.

Tesco predajne

Ponuka sortimentu závisí od veľkosti a typu predajne. Predajne Tesco express a supermarkety Tesco extra ponúkajú najmä potraviny, nápoje a drogériu. Vo veľkých hypermarketoch Tesco a obchodných domoch nájdete aj oblečenie, elektroniku, športové potreby, hračky, tovar do domácnosti, bytové doplnky a iné. Tesco otváracie hodiny sa líšia od typu predajne. Skontrolovať si ich môžete pohodlne na webe predajcu.

Tesco značky

Tesco má aj niekoľko vlastných privátnych značiek. Napríklad Tesco Value, Tesco Finest či Tesco Organic, ktorá predstavuje biopotraviny. Tesco Value zahŕňa tovar s najnižšou cenou, naopak Tesco Finest produkty najvyššej kvality, zvyčajne delikatesy v podobe kvalitných vín a čokolád. Obľúbená je aj módna britská značka F&F, ktorú nájdete kde inde ako v Tescu. Pokiaľ by ste potrebovali kontaktovať Tesco osobne, môžete využiť kontaktný formulár na ich webe.

Nakupujte v Tescu online

Sloganom spoločnosti je “Radosť z dobrých vecí”. No a radovať sa môžete napríklad aj z toho, že ušetríte čas a energiu. Vďaka službe Tesco domov môžete rýchlo a pohodlne nakupovať z pohodlia domova. Zákazník si kúpi tovar cez internet a následne sa môže rozhodnúť akou formou mu bude doručený. Buď si nákup potravín môže vyzdvihnúť v ktorejkoľvek predajni Tesco alebo si ho nechá doručiť až domov ku dverám.

Výhody Tesco Clubcard

Vernostnú kartu Tesco Clubcard snáď pozná už každý. Jej držiteľ je zároveň členom vernostného programu a má prístup k množstvu výhod a benefitov. Jednoducho ušetrí peniaze z každého nákupu. Za každé jedno euro, ktoré zákazník minie v Tescu dostane jeden bod. Každý štvrťrok sa uskutoční zúčtovanie a body Tesco premení na peňažné poukážky, ktoré môžu zákazníci uplatniť v ktorejkoľvek predajni Tesco. Využite Tesco Clubcard body a môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

Využite Tesco Mobile

To však nie je všetko! Tesco rozšírilo svoju činnosť aj o telekomunikačné služby a svojim zákazníkom poskytuje predplatenú kartu Tesco Mobile. Okrem toho ponúka aj finančné služby na poskytovanie pôžičiek. Spoločnosť Tesco pri podnikaní myslí aj na životné prostredie. V každom regióne, v ktorom pôsobí, prispieva k jeho rozvoju. V roku 2010 vznikla Nadácia Tesco na podporu neziskových organizácií.

Tesco leták nabitý zľavami

Nezabúdajte na to, že Tesco leták prináša každý týždeň nové zľavy a akcie, vďaka ktorým nakúpite chutné a kvalitné produkty za fantastické ceny. Teraz už nemusíte čakať, kým sa k vám dostane jeho papierová forma. Prelistovať si ho môžete aj online, a to kedykoľvek a kdekoľvek budete. Buďte vždy informovaní o najlepších cenách a pripravte sa na rozprávkové akcie.

 • Věděli jste, že v obchodě Tesco.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Sklep Tesco.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.
 • Podobné obchody

  Články

  Aktuálne akciové letáky #50. týždeň: Hera…

  Vianočné prípravy sú v plnom prúde a letáková hliadka sa stále snaží mať pod kontrolou, v ktorých...
  12.12.2018 Zobraziť článok

  Aktuálne akciové letáky #49. týždeň:…

  Obchody nepoľavujú a stále zľavujú! Aj tento týždeň si pre vás supermarkety prichystali...
  5.12.2018 Zobraziť článok

  Aktuálne akciové letáky #48. týždeň:…

  S blížiacim sa Mikulášom nie je žiadnym prekvapením, že supermarkety zachvátila vlna čokolád a...
  27.11.2018 Zobraziť článok
   

  Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

  Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

  Už odchádzate?

  Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

  Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

  Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  alebo