Tesco

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Tesco kupóny

Obľúbené supermarkety nájdete v každom regióne Slovenska. Okrem potravín však reťazec ponúka aj módu, elektroniku, pohonné hmoty, finančné či telekomunikačné služby. Zavítajte do Tesca a bez problémov zoženiete všetko, čo potrebujete. Či už ste fanúšikom nakupovanie alebo nie, Tesco sa o vás postará. Môžete využiť službu Klikni + Vyzdvihni a nákup si nechať doručiť na predajnu alebo využiť Tesco Online nákup a tovar vám príde priamo pred vaše dvere. Ušetrite pri každom nákupe zaregistrovaním sa do programu Clubcard a nezabúdajte ani na Tesco kupóny a iné skvelé zľavy.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Tesco

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Tesco.

Zľavový kód Tesco

Peniaze späť až 7,5 € v obchode Tesco

Platí do 23.06.2024

 
 

Obľúbené supermarkety nájdete v každom regióne Slovenska. Okrem potravín však reťazec ponúka aj módu, elektroniku, pohonné hmoty, finančné či...

Tesco kupón 6 € na online nákup

Platí do 15.07.2024

+ 7,5  naspäť z nákupu

Platí iba na nákup nad 70 € s doručením najneskôr do 15.7.2024.

Tesco kupón 5 € na prvý online nákup

Platí do 15.07.2024

+ 7,5  naspäť z nákupu

Platí iba na nákup nad 30 € s doručením najneskôr do 15.7.2024.

Tesco kupón 10 % pre študentov a učiteľov

Platí do 30.06.2024

+ 7,5  naspäť z nákupu

Využite výhody Clubcard a od pondelka do piatka si s platným preukazom ISIC/EURO

Tesco zľavy na rôzny sortiment na Tesco

Platí do 31.07.2024

+ 7,5  naspäť z nákupu
 

Nakúpte akciové produkty na tesco.sk a ušetrite.

Tesco akcie

Tesco je najväčší britský reťazec hypermarketov a obchodných domov, ktorý vznikol už v roku 1919. Okrem potravín a nepotravinového tovaru pod značku spadá aj virtuálny mobilný operátor Tesco mobile, čerpacie stanice a finančné služby. Všetko čo potrebujete nájdete teda práve v Tescu. Využite aj jedinečné možnosti šetrenia ako Clubcard zľavy alebo Tesco kupóny.

Obrázok

Ako ušetriť v obchode Tesco

Obchod patrí k najznámejším supermarketom na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Niektoré metódy šetrenia sú však menej známe. Medzi tie populárne môžeme zaradiť Tesco Clubcard, na ktorej môžete zbierať body a získať zľavenené produkty pri každom nákupe. Obchod je takisto známy cedulkami "Garantujeme nízke ceny" pri rôznych produktoch. Tesco leták je skvelým miestom, kde nájdete aj tovar z tejto kategórie a omnoho viac.

K menej známym, ale veľmi účinným spôsobom šetrenia patria Tesco kupóny. Pri online nákupoch môžete využívať nielen rôzne skvelé zľavy, ale aj Tesco kupóny, ktoré vám znížia cenu vašeho nákupu naozaj na minimum. K vynikajúcim spôsobom na potešenie vás aj vašej peňaženky je sledovanie kategórie "Akcie a súťaže" na webe. Nájdete tu aktuálne výpredaje, najčastejšie na oblečenie značky F&F a množstvo iných akciových ponúk, ktoré majú obmedzenú dobu trvania. Občas si môžu prísť na svoje aj držitelia karty ISIC alebo ITIC, pre ktorých obchod ponúka špeciálne zľavy. O ich aktuálnosti sa dozviete práve v tejto kategórii.

Určite odporúčame aj začať odoberať Tesco newsletter. Do vašej mailovej schránky vám bude chodiť množstvo informácii, rád a trikov. Budete prvý, kto sa dozvie o nadchádzajúcich zľavách a výpredajoch. Ak nechcete nič premeškať, určite sa zaregistrujte.

Ako získať Tesco kupóny

Kupóny získavate za svoje nákupe v kamenných predajniach alebo v eshope. Najjednoduchšie ich nájdete vo vašom Clubcard účte alebo vo vašej aplikácii. Po získaní určitého množstva bodov ich môžete premeniť na rôzne zľavové kupóny a ušetriť tak ešte omnoho viac. Tesco kupóny sa obmieňajú na pravidelných bázach, tie najaktuálnejšie nájdete vždy v aplikácii Clubcard.

Tesco zľavové akcie - výpredaj a Black Friday

Zľavy každý týždeň. To poteší každého fanúšika šetrenia. Tesco ponúka množstvo zľavnených produktov každý deň, či už nakupujete online alebo v predajniach. Prezrite si Tesco akčný leták, kde nájdete zľavy prehľadne zhrnuté na jednom mieste.

Výpredaj je ďalšou skvelou možnosťou ako nakúpiť za nízke ceny. V Tescu sa väčšinou týka hlavne módnej značky F&F. Trendové oblečenie s vysokými akciami zoženiete pohodlne a rýchlo v Tescu.

Tesco sa každoročne zapája aj do nákupnej horúčky Black Friday. Výhodou je, že obchod ponúka vysoké zľavy počas celého týždňa a jeho zákazníci tak môžu ušetriť každý deň. Akciová ponuka platí na rôzny sortiment, od potravím po oblečenie. Prehľad zľavnených ponúk obchodu nájdete buď v špeciálnom letáku alebo sa o nich dozviete na sociálnych sieťach obchodu, ako napríklad Facebook. O aktuálnych Tesco zľavách vás informujeme aj na Tipli, Čierny piatok nie je výnimkou. Preto všetko dôležité nájdete aj na Tipli. Na Tipli takisto nájdete aj rôzne zľavové kódy a Tesco kupóny, ktoré môžete využiť pri svojom online nákupe.

Potraviny, vybavanie do domácnosti či oblečenie - všetko pod jednou strechou len na Tesco.sk

Obchod sa počas svojho dlhého vývoja stal naozaj multifunkčným miestom, kde nájdete všetko čo vo svojom každodennom živote potrebujete. Väčšinu produktov nájdete aj na eshope, okrem výnimiek ako sú napríklad ťažké spotrebiče a domáca elektronika. Pre nový televízor alebo záhradný nábytok sa tak budete musieť zastaviť na jednej z predajní. Čo ale určite nájdete na eshope a v každej kamennej predajni je:

 • ovocie a zelenina,
 • mliečne výrobky a vajcia,
 • pečivo,
 • mäso, ryby a lahôdky,
 • trvanlivé potraviny,
 • špeciálna a zdravá výživa,
 • alkohol,
 • zdravie a krása,
 • starostlivosť o dieťa,
 • oblečenie a móda,
 • chovateľské potreby a mnohé ďalšie.

Obchod má aj niekoľko vlastných privátnych značiek. Napríklad Tesco Value, Finest či Organic, ktorá predstavuje biopotraviny. Tesco Value zahŕňa tovar s najnižšou cenou, naopak Finest produkty najvyššej kvality, zvyčajne delikatesy v podobe kvalitných vín a čokolád. Obľúbená je aj módna britská značka F&F, ktorú nenájdete nikkde inde ako v Tescu. Zabezpečte si tú najlepšiu zľavu využitím kupónov.

Obrázok

Tesco predajne po celom Slovensku

Ponuka sortimentu závisí od veľkosti a typu predajne. Predajne Tesco express a supermarkety Tesco extra ponúkajú najmäpotraviny, nápoje a drogériu. Vo veľkých hypermarketoch a obchodných domoch nájdete aj oblečenie, elektroniku, športové potreby, hračky, tovar do domácnosti, bytové doplnky a iné. Tesco otváracie hodiny sa líšia od typu predajne. Skontrolovať si ich môžete pohodlne na webe predajcu.

Tesco online nákupy

Sloganom spoločnosti je “Radosť z dobrých vecí”. No a radovať sa môžete napríklad aj z toho, že ušetríte čas a energiu. Vďaka službe Tesco online nákupov môžete rýchlo a efektívne nakupovať z pohodlia domova. Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke alebo si stiahnuť aplikáciu "Tesco online nákupy", ktorá je dostupná na Android aj iOS. Následne si vyberiete svoje produkty. Pri online nákupe nájdete aj kolonku "Špeciálne akcie", kde nájdete všetky zľavnené produkty na jednom miesto. Už stačí iba vyplniť kontaktné údaje a adresu doručenia a čakť kým sa váš nákup objaví pred vašimi dvermi. Všetko rýchlo a jednoducho. Nezabudnity ani na rôzne spôsoby šetrenia ako napríklad Tesco kupóny.

Ďalšou zaujímvaou možnosčou nakupovania je aj služba Klikni+Vyzdvihni. V tomto prípade postupujete podobne ako pri Tesco online nákupe, len vám bude váš tovar doručený na vami zvolenú predajňu, kde si ho musíte vyzdvihnúť.

Prečo práve Tesco.sk

Vernostnú kartu Tesco Clubcard snáď pozná už každý. Jej držiteľ je zároveň členom vernostného programu a má prístup k množstvu výhod a benefitov. Jednoducho ušetrí peniaze z každého nákupu. Za každé jedno euro, ktoré zákazník minie v Tescu dostane jeden bod. Každý štvrťrok sa uskutoční zúčtovanie a body obchod premení na peňažné poukážky, ktoré môžu zákazníci uplatniť v ktorejkoľvek predajni. Využite Tesco Clubcard body a môžete nakupovať ešte výhodnejšie. Stiahnite si aplikáciu Clubcard a budete mať všetky body a aj zľavové kupóny na jednom mieste. Tesco Clubcard kupóny sa dajú využiť aj na dobitie kreditu Tesco Mobile. Od tohoto operátora môžete mať aj SIM kartu a využívať množstvo výhod, ktoré poskytuje.

 

Tesco reklamácia a vrátenie tovaru

Na reklamáciu máte nárok do 24 mesiacov po nákupe. V prípade nákupu v kamennej predajne ju treba s pokazeným produktom navštíviť. Ak ste nakupovali na eshope, treba závadu odfotiť a kontaktovať zákaznícky servis pre ďalšie inštrukcie.

Do 14 dných môžete vrátiť tovar na akejkoľvek predajni Tesco. Podmienkou je, že tovar musé byť pôvodné zabelený, bez akýchkoľvek známok poškodenia, respektívne používania. Peniaze vám budú vrátené tou formou akou ste zaplatili. Čiže pri online nákupe, napríklad vrátením na účet.

Využite Tesco Mobile

To však nie je všetko! Obchod rozšíril svoju činnosť aj o telekomunikačné služby a svojim zákazníkom poskytuje predplatenú kartu Tesco Mobile. Okrem toho ponúka aj finančné služby na poskytovanie pôžičiek. Spoločnosť pri podnikaní myslí aj na životné prostredie. V každom regióne, v ktorom pôsobí, prispieva k jeho rozvoju. V roku 2010 vznikla Nadácia Tesco na podporu neziskových organizácií.

Tesco leták nabitý zľavami

Nezabúdajte na to, že Tesco leták prináša každý týždeň nové zľavy a akcie, vďaka ktorým nakúpite chutné a kvalitné produkty za fantastické ceny. Teraz už nemusíte čakať, kým sa k vám dostane jeho papierová forma. Prelistovať si ho môžete aj online, a to kedykoľvek a kdekoľvek budete. Buďte vždy informovaní o najlepších cenách a pripravte sa na rozprávkové akcie.

Tesco zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 5 € zľava na prvý online nákup na Tesco.sk

15.05.2024

Zľavový kód - 7 € zľava na 1 ďalší online nákup nad 80 € na Tesco.sk

15.05.2024

Zľavový kód - 5 € zľava na prvý nákup na Tesco.sk

15.04.2024

Zľavový kód - 7 € zľava na 1 ďalší online nákup nad 80 € na Tesco.sk

15.04.2024

Zľavový kód - 7 € zľava na online nákup na Tesco.sk

31.01.2024

Zľavový kód - 5 € zľava na prvý online nákup na Tesco.sk

31.01.2024

Tesco zľava až 40 % na obuv Reno s clubcard

31.12.2023

Tesco kupón - 7 € zľava na online nákup

15.12.2023

Tesco kupón - 7 € zľava na online nákup

15.12.2023

Tesco kupón - 5 € zľava na prvý online nákup

15.12.2023

Aké sú možnosti šetrenia na Tesco.sk?

Využiť môžete Tesco kupóny, nakúpiť zľavnené produkty či využiť sezónne výpredaje. Skvelou možnosťou ako ušetriť pri každom nákupe je členská karta Clubcard.

Ako funguje služba Klikni+Vyzdvihni?

Princíp je veľmi jednoduchý. V Tescu nakúpite online, napríklad cez ich web tesco.sk. Následne si vyberiete predajnu, kde si chcete tovar vyzdvihnúť a po pripravený vašej objednávky obdržíte správu. Potom stačí iba prísť a nákup máte hotový.

Ako vzniklo Tesco?

Založil ho židovský obchodník Jack Cohen v 1919. Dnes sú predajne Tesca v 12 krajinách Európy a Ázie a od roku 1996 reťazec pôsobí aj na Slovensku. V súčasnosti je druhým najväčším súkromným zamestnávateľom.

Sú ceny v rámci služby Tesco Online nákupy iné ako ceny v hypermarkete?

V niektorých prípadoch áno. Napríklad pri produktoch, na ktoré platia akčné ceny len v kamenných predajniach.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Tesco

Tesco kupóny nájdete vo svojej aplikácii Clubcard. Stačí ich naskenovať v kamennej predajni alebo sa prihlásiť do vášho účtu, v prípade, že využívate Tesco online nákupy. Tesco kupóny môžu byť aj personalizované.

Recenzie Tesco

Jarmila H.

20.06.2024 5.0

Beáta M.

13.01.2024 5.0

V Tescu nakupujem pravidelne , som veľmi spokojná :-)

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Odmena sa vzťahuje iba na zakúpenie členstva, nie na nákup potravín.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  7,5 
Predplatené členstvo na 12 mesiacov 7,5 
Predplatené členstvo na 6 mesiacov 4,3 
Predplatené členstvo na 3 mesiace 2 
Skušobný mesiac predplatého 0,8 
Zobraziť všetky ponuky ↓

Tesco v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  7,5  späť z ceny nákupu v obchode Tesco?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa