Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skladové okná
2,5 %

Skladové okná

www.skladove-okna.sk
Prefukujú vám okná? Platíte každoročne za kúrenie veľa peňazí a väčšina z tepla unikne cez staré alebo zle osadené okná? Vyriešte svoj problém už za pár dní spolu s špecializovaným predajcom plastových okien Skladové okná. Už do 3 dní viete mať skladové plastové okná doma. Výmena starých okien za nové expresne rýchlo je skutočne možná vďaka internetovej predajni Skladové okná.sk.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Skladové okná

Skladové plastové okná

Zvažujete výmenu starých okien z nové? Chceli by ste ich mať vymenené čím skôr a nemáte chuť čakať mesiace, kým vám okná vyrobia? Špecialista na expresné doručovanie plastových okien je predajca Skladové okná. Svojim zákazníkom prináša skutočne široké portfólio plastových okien švajčiarskej kvality za tie najlepšie ceny. Vyberie si skutočne každý. Plastové okná od Skladové okná.sk sú tou pravou voľbou pre váš byt či dom.

Nakupujte online na Skladové okná.sk

Vedeli ste, že dnes už môžete kúpiť nové plastové okná online? Vyberajte si z desiatok druhov a typov okien z pohodlia domova. Predajca Skladové okná má každý deň pre svojich zákazníkov k dispozícii až 1000ks okien k okamžitej expedícii. Do 3 dní tak máte svoje nové okná doma. Ak potrebujete okná na mieru, na e-shope Skladové okná.sk nájdete presný návod, ako si okná správne zamerať. Do objednávkového systému zadáte vami zvolené rozmery a do 28 dní máte okná na mieru. Také jednoduché!

Ak by ste sa náhodou báli nakupovať plastové okná cez internet, tak všetky vaše obavy sú zbytočné. Prečítajte si skladové okná recenzie a zistíte, že predajca uspokojil na výbornú požiadavky tisícok spokojných zákazníkov. Okrem kvalitných plastových okien švajčiarskej kvality má predajca Skladové okná skúsenosti aj so sieťkami proti hmyzu a žalúziami. Ak potrebujete tiež nové parapety a dvere, určite si v e-shope Skladové okná.sk vyberiete.

Skladové okná zľavy

Nakupujte kvalitu za tie najlepšie ceny. Kúpa nových plastových okien či dverí za výhodné ceny vám ušetrí nemalé peniaze z rodinného rozpočtu. Vždy je pre vás pripravená Skladové okná zľava, ktorá ešte zníži už tak výhodné ceny produktov. Nenechajte si újsť už nikdy žiadnu zo zliav. Sledujte pravidelne Skladové okná leták. Nakupujte plastové okná od overeného odborníka Skladové okná za tie najlepšie ceny na trhu.

Podobné obchody

Články

Tipy na AliExpress Xiaomi mobily za…

Vitajte na malej exkurzií AliExpress Xiaomi store. Čaká vás prehliadka 5 najobľúbenejších modelov...
22.2.2018 Zobraziť článok

Ako platiť cez PayPal: Prepojenie s kartou

PayPal je v súčasnosti najbezpečnejším platobným online systémom a môžete s ním platiť v...
5.2.2018 Zobraziť článok

ČSOB banka, odborník na peniaze

Časy, kedy sa peniaze schovávali v skrini či pod vankúšom, sú dávnou minulosťou. Každý z vás má...
25.7.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo