Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Skladové okná zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode Skladové okná

Platí do 28.07.2021

 
   

Platíte každoročne za kúrenie veľa peňazí a väčšina z tepla unikne cez staré alebo zle osadené okná? Vyriešte svoj problém už za pár dní spolu s…

Vytvor si vlastné okno od 26 € na skladove-okna.sk na Skladové okná

+ 2,5 % naspäť z nákupu
   

Vytvorte si vlastné okno na mieru v jednoduchom systéme za super ceny už od 26 € viac

O obchode Skladové okná

Expresné dodanie plastových okien

Zvažujete výmenu starých okien z nové? Chceli by ste ich mať vymenené čím skôr a nemáte chuť čakať mesiace, kým vám okná vyrobia? Špecialista naexpresné doručovanieplastových okien je predajcaSkladové okná. Svojim zákazníkom prináša skutočneširoké portfólioplastových okien švajčiarskej kvality za tie najlepšie ceny. Vyberie si skutočne každý. Plastové okná odSkladové okná.sksú tou pravou voľbou pre váš byt či dom.

Okná online na Skladovéokná.sk

Vedeli ste, že dnes už môžete kúpiť nové plastové oknáonline? Vyberajte si z desiatok druhov a typov okien z pohodliadomova. PredajcaSkladové oknámá každý deň pre svojich zákazníkov k dispozícii až 1000 ks okien na sklade k okamžitej expedícii. Do 3 dní tak máte svoje nové oknádoma.

Skladové okná na mieru

Ak potrebujete okná na mieru, na e-shopeSkladové okná.sknájdete presný návod, ako si okná správne zamerať. Do objednávkového systému zadáte vami zvolené rozmery ado 28 dnímáte okná na mieru doma. Také jednoduché!

Okná, dvere a príslušenstvo

Ak by ste sa náhodou báli nakupovať plastové okná cez internet, tak všetky vaše obavy sú zbytočné. Prečítajte siskladové okná recenziea zistíte, že predajca uspokojil na výbornú požiadavky tisícok spokojných zákazníkov. Okrem kvalitných plastových okien švajčiarskej kvality má predajcaSkladové okná skúsenostiaj so sieťkami proti hmyzu a ďalšímidoplnkami. Ak potrebujete tiež nové parapety a dvere, určite si v e-shopeSkladové okná.skvyberiete.

Skladové okná zľavy

Nakupujte kvalitu za tie najlepšie ceny. Kúpa nových plastových okien či dverí zavýhodné cenyvám ušetrí nemalé peniaze z rodinného rozpočtu. Vždy je pre vás pripravenáSkladové okná zľava, ktorá ešte zníži už tak výhodné ceny produktov. Nakupujte plastové okná od overeného odborníkaSkladové oknáza tienajlepšie cenyna trhu.

Nenechajte si ujsť žiadne zľavy a sledujte aj aktuálneSkladové okná letáky.
 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naSkladová okna.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zMerkuryMarket.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Skladové okná

Platíte každoročne za kúrenie veľa peňazí a väčšina z tepla unikne cez staré alebo zle osadené okná? Vyriešte svoj problém už za pár dní spolu s špecializovaným predajcom plastových okien Skladové okná. Už do 3 dní môžete mať skladové plastové okná doma. Výmena starých okien za nové expresne rýchlo je skutočne možná vďaka internetovej predajni Skladové okná.sk.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Skladové okná?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.