Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

IDEA Nábytok zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % na všetko v obchode IDEA Nábytok

Platí do 09.05.2021

 
   

Už takmer štvrť storočia pôsobí obchodIDEA Nábytokna slovenskom trhu a ponúka široký výberkvalitného nábytkua... viac

O obchode IDEA Nábytok

Už takmer štvrť storočia pôsobí obchod IDEA Nábytok na slovenskom trhu a ponúka široký výber kvalitného nábytku a bytových doplnkov za dostupné ceny.

Kvalita za dostupnú cenu v IDEA nábytok

Máte radi poriadny a kvalitný nábytok, ktorý nezavŕzga po prvom použití? Milujete masív, ale len pohľad na cenovku vás desí? Potom navštívte IDEA Nábytok – nájdete tu úžasnú ponuku masívneho nábytku za fantastické ceny! Nech už chcete novo vybaviť obývaciu izbu alebo spálňu alebo len túžite po nejakom novom doplnku do bytu.

Všetko pre spokojné bývanie

IDEA nábytok eshop dopravu zdarma

Nechajte sa inšpirovať s IDEA nábytkom

Potrebujete inšpiráciu? Nie ste si istí, s čím nový nábytok zladiť alebo, ako bude vyzerať vo vašej izbe? Prelistujte si Idea nábytok aktuálny leták a urobte si dokonalú predstavu o zakúpenom nábytku alebo sa pozrite na IDEA nábytok recenzie, kde zákazníci hodnotia veľmi kladne dodanie a ľahkú montáž. Ak si chcete prezrieť tovar na vlastné oči, navštívte jednu z dvoch kamenných predajní a presvedčte sa o skvelej kvalite výrobkov.

 • V tomto eshopu můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Idea-nabytek.cz
 • Podobny sklep 4 Home mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie IDEA Nábytok

5.0

Dominika

27.02.2019 5.0

Super

Blažena S.

14.05.2020 5.0

Michal A.

08.01.2019 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O IDEA Nábytok

Už takmer štvrť storočia pôsobí obchodIDEA Nábytokna slovenskom trhu a ponúka široký výberkvalitného nábytkua bytových doplnkov zadostupné ceny. Máte radi poriadny a kvalitný nábytok, ktorý nezavŕzga po prvom použití?Milujete masív, ale len pohľad na cenovku na nábytku vás desí? Potom navštívteIDEA Nábytok– nájdete tu úžasnú ponuku masívneho nábytku zafantastické ceny!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode IDEA Nábytok?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.